callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Найбільший імпортер

в Україні

Переглянути карту
 

Роздрібним клієнтам

 

Офіційний дистриб'ютор

 

в Україні

Продаж невеликих об’ємів Adblue®

Наприклад об’єм в 30 л – зручний і вигідний варіант для далеких поїздок. Цього об’єму рідини в середньому вистачає на 1 500 – 3 000 км (залежно від витрат пального автомобілем). Тож, знайдіть на карті найближчу до Вас точку продажу, завітайте до нас та придбайте якісне Adblue за вигідною ціною.

це вигідна пропозиція для клієнтів, які:
 • поспішають;
 • прагнуть спробувати нову марку реагенту для очищення вихлопних газів;
 • хочуть взяти невеликий запас Adblue в дорогу.
 

Заправка Adblue®

відразу в бак або у власну тару популярна послуга серед водіїв не лише вантажних, проте й легкових автомобілів! У зв'язку зі зростанням популярності технології SCR ми відкрили мережу заправок у великих містах України та плануємо розширятися й далі.

 
Ми пропонуємо Вам:
 • постійну наявність Adblue в великих об’ємах;
 • високу якість рідини;
 • вигідні ціни;
 • сучасне обладнання;
 • швидке обслуговування;
 • висококласний сервіс.
 
 

Корпоративним клієнтам

 

Продаж Adblue® в об’ємі 1000л і більше

Для наших корпоративних клієнтів – це унікальна можливість придбати каталізатор для технології SCR за вигідною ціною та в зручній тарі! Ми пропонуємо оптимальний варіант для транспортування об’ємом в 1 куб.

Привозьте свою порожню тару
та забирайте куб якісного Adblue®

Маєте великий автопарк? Не бажаєте кожен раз зривати з місця свої вантажівки, щоб дозаправити їх? Або ж, можливо, у Вас є власний автосервіс, і Ви бажаєте відкрити міні-заправку Adblue® для своїх клієнтів?

Що ж, в такому разі це буде оптимальний варіант для Вас з мінімальними капіталовкладеннями! У нас також є всі необхідні комплектуючі.

Продаж ємностей для зберігання Adblue® великих об’ємів від 2500 до 9000л

це вигідне капіталовкладення, якщо Ви:
 • маєте великий автопарк або здійснюєте часті поїздки в Європу;
 • є власником автосервісу та надаєте або плануєте надавати послуги з заправки Adblue.
  Ми пропонуємо два типи ємностей:
 • - ізотермічні, що здатні підтримувати необхідний для зберігання рідини температурний режим;
 • - звичайні, розраховані на складське зберігання. Ємності вже укомплектовані насосами та пістолетами для заправки й розраховані на багаторазове дозаправляння.
У нас Ви зможете легко та вигідно придбати будь-які

комплектуючі для заправних станцій Adblue®

Ми пропонуємо своїм клієнтам товари з найкращим співвідношенням ціни та якості й можливість дозамовлення необхідних автозапчастин.

  Пропозиція включає весь асортимент деталей для заправних станцій:
 • шланги,
 • пістолети,
 • насоси та інше.

Переваги застосування Adblue®

Зменшення забруднення
навколишнього
середовища

Зниження витрати
палива на 5%
(при оптимальній роботі двигуна)

Зниження податків і
дорожніх зборів
в Європі

 

Доставка

 
Наша компанія пропонує

Безкоштовну доставку великих об’ємів Adblue®

Саме тому для дозаправки своєї тари Вам не потрібно їхати на заправну станцію, а достатньо просто зв’язатися з нашими менеджерами. Автоцистерни нашої компанії доставлять рідину просто до Вас!

Якщо Ви купуєте каталізатор великими об’ємами, маєте ускладнення з транспортуванням ємностей для рідини або є власником стаціонарних заправних станцій, то обов’язково скористайтеся нашою послугою доставки Adblue!

Завдяки наявності регулярного маршруту та вигідної ціни на продукцію – це особливо зручний та
практичний варіант для корпоративних клієнтів.
 

AdBlue (NH2)2CO + H2O

Є водним розчином сечовини, отриманий з технічно чистої сечовини (без сторонніх речовин) і демінералізованої води, що містить 32,5% сечовини. Це нетоксичний, без запаху, безбарвний, безпечний для навколишнього середовища продукт.

AdBlue знайшов застосування в системах SCR в автомобілебудуванні в зв'язку з новими директивами Європейського союзу, що регулюють емісію шкідливих речовин в дизельних двигунах. Відповідно до директив Європейського союзу, з 1 жовтня 2006 року набули чинності нові, більш жорсткі норми викидів вихлопних газів (т.зв. Євро-4), які з 1 жовтня 2008 року ще більше загострилися (т.зв. Євро-5 ).

Нові стандарти вимагають від виробників вантажних автомобілів з тоннажем понад 3,5 тонн пристосувати свій парк для виконання норм. Такі можливості дає SCR технологія. Наступна норма - Євро-6 - вступила в силу в 2014 році. Допустиме значення викиду оксидів азоту становитиме 400 мг / кВтг, тобто на 80% менше, ніж в нормі Євро-5.

 

Зберігання

 
Термін придатності та умови зберігання:

Максимальний термін придатності AdBlue становить один рік з дати виготовлення в умовах, відповідних для зберігання AdBlue. AdBlue не є вогненебезпечною речовиною, але при зберіганні при температурі вище +30°С може відбутися його гідролізний розпад зі створенням аміаку.

А при температурі нижче -11,5°С відбувається процес кристалізації. Тому контейнери, диспенсери і вентилі слід ізолювати, якщо необхідно вони повинні бути з підігрівом, а місце зберігання AdBlue має провітрюватися.

Потрібно знати
×
Якісне AdBlue в Україні Ви можете купити у всій мережі магазинів Strans.

Деякі підприємці особливо не обтяжують себе роздумами на тему шкідливості і корисності реагентів для дизельних каталізаторів. Вони застосовують найпростішу технологію: у певних пропорціях розмішують сільськогосподарський карбамід з простою водою, продають такий розчин під назвами EcoBlue, FilBlue, SuperBlue тощо.

Каталізатор ламається не відразу, йому потрібен час для руйнування, яке залежить від наявних у розчині частинок бруду і інших домішок. Вартість нового каталізатора буде приблизно 5 тис. євро. Тому не слід економити на реагентах, оскільки потім можна втратити набагато більше коштів.

AdBlue замерзає при -11°С, для того аби повернути його властивості необхідно помістити у тепле приміщення і почекати поки він повністю відтане. Не рекомендується примусово розморожувати Adblue, оскільки відбудеться розшарування на розчин і воду. Повний бак ніхто не прогріває до кінця, машина починає рухатися, і перше, що споживається замість повноцінного AdBlue, - безумовно, вода. Тому якщо Ви думаєте, що Вам продали неякісний продукт – знайте справа у прогріванні.

Проїхавши якусь відстань і зливши воду, ми отримуємо вже не 33% -у, як годиться, концентрацію карбаміду на 60% або більше (при 70% -й концентрації розчин взагалі стає желеподібний). Доливається свіже AdBlue, але в потрібну пропорцію потрапити нереально. Знову водій думає, що його надурили при купівлі AdBlue, хоча це не так, варто було просто поставити машину у теплий гараж, бокс чи інше приміщення і дозволити їй нормально відігрітись.

Перевірити AdBlue в умовах сервісної станції неможливо. Максимум, що Ви можете зробити, - це рефрактометром проконтролювати зміст карбаміду.

Щоб визначити присутність домішок і найкритичніших металів необхідне лабораторне дослідження. Цим, до речі, стали користуватися окремі недобросовісні водії, які постійно їздять незрозуміло на чому, а коли справа наближається до трагічного фіналу, заправляють нормальний розчин і йдуть на сервіс ніби як ремонтуватися по гарантії. Тому будьте особливо уважні і намагайтеся все-таки по можливості інформувати своїх клієнтів.

Хочемо нагадати, що AdBlue Ви можете купити на наших заправках, які є у всіх великих містах України.