Національна мережа магазинів TIR-запчастин для всіх видів техніки

Інтернет магазин
STRANS-SHOP

Мережа заправних станцій AdBlue

Компанія Strans, вперше в Україні, розгортає мережу заправних станцій AdBlue. Відтепер водії вантажівок зможуть заправити рідину AdBlue безпосередньо в бак свого автомобіля або в окрему тару.

Також надаються послуги доставки рідини до Вашого авто в межах міста, де працюють заправні станцції. У даний момент заправні станції AdBlue працюють при
магазинах Strans

м. Іршава, вул. Шевченка, 145

м. Вінниця, вул. Чехова, 29

м. Дніпро, вул. Винокурова, 11

м. Житомир, вул.Баранова, 74

м. Київ, пров. Приладний, 10

м. Київ, вул. Магнітогорська, 1

м. Луцьк, вул.Рівненська, 76 А

м. Львів, вул. Городоцька, 286/Б

м. Львів, вул. Промислова, 50-52

м. Мукачево, вул. Ужгородська, 167 А

м. Одеса, пров. Чапаєва, 5

м. Рівне, вул. Курчатова, 32 В

м. Тернопіль, вул. Бродівська, 60

м. Ужгород, с. Розівка, вул. Свободи, 38

м. Харків, вул. Морозова, 17

м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 19

с. Черляни , вул. Польова, 17

м. Чернівці, вул. Хотинська, 41

У планах компанії розширювати мережу заправних станцій AdBlue. Про можливість заправити вантажівку у вашому місті можна дізнатися на нашому сайті або безпосередньо в менеджерів Strans.

AdBlue (NH2)2CO + H2O

Є водним розчином сечовини, отриманий з технічно чистої сечовини (без сторонніх речовин) і демінералізованої води, що містить 32,5% сечовини. Це нетоксичний, без запаху, безбарвний, безпечний для навколишнього середовища продукт.

AdBlue знайшов застосування в системах SCR в автомобілебудуванні в зв'язку з новими директивами Європейського союзу, що регулюють емісію шкідливих речовин в дизельних двигунах. Відповідно до директив Європейського союзу, з 1 жовтня 2006 року набули чинності нові, більш жорсткі норми викидів вихлопних газів (т.зв. Євро-4), які з 1 жовтня 2008 року ще більше загострилися (т.зв. Євро-5 ).

Нові стандарти вимагають від виробників вантажних автомобілів з тоннажем понад 3,5 тонн пристосувати свій парк для виконання норм. Такі можливості дає SCR технологія. Наступна норма - Євро-6 - вступила в силу в 2014 році. Допустиме значення викиду оксидів азоту становитиме 400 мг / кВтг, тобто на 80% менше, ніж в нормі Євро-5.

Переваги застосування AdBlue:

Зменшення забруднення
навколишнього
середовища

Зниження витрати
палива на 5%
(при оптимальній роботі двигуна)

Зниження податків і
дорожніх зборів
в Європі

Термін придатності та умови зберігання:

Максимальний термін придатності AdBlue становить один рік з дати виготовлення в умовах, відповідних для зберігання AdBlue. AdBlue не є вогненебезпечною речовиною, але при зберіганні при температурі вище +30С може статися його гідролізний розпад зі створенням аміаку.

А при температурі нижче -11,5С відбувається процес кристалізації. Тому контейнери, диспенсери і вентилі слід ізолювати, якщо необхідно вони повинні бути з підігрівом, а місце зберігання AdBlue має провітрюватися.