Truck

Parts


Чому варто купляти Adblue в Strans?Виробник Noxy

Власна мережа заправок по всій Україні

Великий вибір тари починаючи від каністри, закінчуючи цистерною

Безкоштовна кур'єрська доставкав будь-яку точку України

Серифікати якості та лабораторні тести для кожної партії

10 років на ринку України

Роздрібним клієнтамОфіціний дистриб'ютор

в Україні

Продаж Adblue в об’ємі і більше

Наприклад об’єм в 30 л – зручний і вигідний варіант для далеких поїздок. Цього об’єму рідини в середньому вистачає на 1 500 – 3 000 км (залежно від витрат пального автомобілем). Тож, знайдіть на карті найближчу до Вас точку продажу, завітайте до нас та придбайте якісне Adblue за вигідною ціною.


ЦЕ ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ, ЯКІ:
 • • поспішають;
 • • прагнуть спробувати нову марку реагенту для очищення вихлопних газів;
 • • хочуть взяти невеликий запас Adblue в дорогу.

Роздрібним клієнтам

Відразу в бак або у власну тару популярна послуга серед водіїв не лише вантажних, проте й легкових автомобілів! У зв'язку зі зростанням популярності технології SCR ми відкрили мережу заправок у великих містах України та плануємо розширятися й далі.


МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ:
 • • постійну наявність Adblue в великих об’ємах;
 • • високу якість рідини;
 • • вигідні ціни;
 • • сучасне обладнання;
 • • швидке обслуговування;
 • • висококласний сервіс.

Корпоративним клієнтам
Продаж Adblue в об’ємі і більше

Для наших корпоративних клієнтів – це унікальна можливість придбати каталізатор для технології SCR за вигідною ціною та в зручній тарі! Ми пропонуємо оптимальний варіант для транспортування об’ємом в 1 куб.

Привозьте свою порожню тару
та забирайте куб якісного Adblue®

Маєте великий автопарк? Не бажаєте кожен раз зривати з місця свої вантажівки, щоб дозаправити їх? Або ж, можливо, у Вас є власний автосервіс, і Ви бажаєте відкрити міні-заправку Adblue

Що ж, в такому разі це буде оптимальний варіант для Вас з мінімальними капіталовкладеннями! У нас також є всі необхідні комплектуючі.

Продаж ємностей для зберігання Adblue® великих об’ємів від 2500 до 9000л

ЦЕ ВИГІДНЕ КАПІТАЛОВКЛАДЕННЯ, ЯКЩО ВИ:

 • • маєте великий автопарк або здійснюєте часті поїздки в Європу;
 • • є власником автосервісу та надаєте або плануєте надавати послуги з заправки Adblue.
Ми пропонуємо два типи ємностей:
 • • ізотермічні, що здатні підтримувати необхідний для зберігання рідини температурний режим;
 • • звичайні, розраховані на складське зберігання. Ємності вже укомплектовані насосами та пістолетами для заправки й розраховані на багаторазове дозаправляння.


У нас Ви зможете легко та вигідно придбати будь-які комплектуючі для заправних станцій Adblue

Ми пропонуємо своїм клієнтам товари з найкращим співвідношенням ціни та якості й можливість дозамовлення необхідних автозапчастин.

Пропозиція включає весь асортимент деталей для заправних станцій:

 • Під час експлуатації будь-якого автомобіля з дизельним двигуном виникає потреба купити AdBlue в Україні. Підтримуючи оптимальний рівень цього реагенту, власники легкових та вантажних авто можуть бути впевненими у ефективності очищення вихлопних газів. В нашому інтернет-магазині можна придбати розчин в ємностях до 20 літрів, а також домовитися про постачання в цистернах.
 • Наші ціни на AdBlue дійсно вигідні, особливо для гуртових покупців, а налагоджений механізм доставки дозволяє заправляти машини з системою SCR без затримок


Переваги застосування AdblueЗменшення забруднення
навколишньог середовища

Зниження витрати палива на 5%
(при оптимальній роботі двигуна)

Зниження податків і
дорожніх зборів в ЄвропіДоставка
Наша компанія пропонує

БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ ВЕЛИКИХ ОБ’ЄМІВ ADBLUE®

Саме тому для дозаправки своєї тари Вам не потрібно їхати на заправну станцію, а достатньо просто зв’язатися з нашими менеджерами. Автоцистерни нашої компанії доставлять рідину просто до Вас!


Якщо Ви купуєте каталізатор великими об’ємами, маєте ускладнення з транспортуванням ємностей для рідини або є власником стаціонарних заправних станцій, то обов’язково скористайтеся нашою послугою доставки Adblue!ЗАВДЯКИ НАЯВНОСТІ РЕГУЛЯРНОГО МАРШРУТУ ТА ВИГІДНОЇ ЦІНИ НА ПРОДУКЦІЮ – ЦЕ ОСОБЛИВО ЗРУЧНИЙ ТА
ПРАКТИЧНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ.
AdBlue (NH2)2CO + H2O

Є водним розчином сечовини, отриманий з технічно чистої сечовини (без сторонніх речовин) і демінералізованої води, що містить 32,5% сечовини. Це нетоксичний, без запаху, безбарвний, безпечний для навколишнього середовища продукт.

AdBlue знайшов застосування в системах SCR в автомобілебудуванні в зв'язку з новими директивами Європейського союзу, що регулюють емісію шкідливих речовин в дизельних двигунах. Відповідно до директив Європейського союзу, з 1 жовтня 2006 року набули чинності нові, більш жорсткі норми викидів вихлопних газів (т.зв. Євро-4), які з 1 жовтня 2008 року ще більше загострилися (т.зв. Євро-5 ).

New directives require from Нові стандарти вимагають від виробників вантажних автомобілів з тоннажем понад 3,5 тонн пристосувати свій парк для виконання норм. Такі можливості дає SCR технологія. Наступна норма - Євро-6 - вступила в силу в 2014 році. Допустиме значення викиду оксидів азоту становитиме 400 мг / кВтг, тобто на 80% менше, ніж в нормі Євро-5./kWh, which is 80% less than in Euro 5./kWh, which is 80% less than in Euro 5./ кВтч, то есть на 80% меньше, чем в норме Евро-5./ кВтг, тобто на 80% менше, ніж в нормі Євро-5.ЗБЕРІГАННЯ


ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ТА УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Максимальний термін придатності AdBlue становить один рік з дати виготовлення в умовах, відповідних для зберігання AdBlue. AdBlue не є вогненебезпечною речовиною, але при зберіганні при температурі вище +30°С може відбутися його гідролізний розпад зі створенням аміаку.А при температурі нижче -11,5°С відбувається процес кристалізації. Тому контейнери, диспенсери і вентилі слід ізолювати, якщо необхідно вони повинні бути з підігрівом, а місце зберігання AdBlue має провітрюватися.

ПОТРІБНО ЗНАТИ


Рідини AdBlue для очищення вихлопних газів


Під час експлуатації будь-якого автомобіля з дизельним двигуном виникає потреба купити AdBlue в Україні. Підтримуючи оптимальний рівень цього реагенту, власники легкових та вантажних авто можуть бути впевненими у ефективності очищення вихлопних газів. В нашому інтернет-магазині можна придбати розчин в ємностях до 20 літрів, а також домовитися про постачання в цистернах.

Наші ціни на AdBlue дійсно вигідні, особливо для гуртових покупців, а налагоджений механізм доставки дозволяє заправляти машини з системою SCR без затримокЩо таке Рідина AdBlueАдблю - спеціально розроблений реагент, який застосовується у системах селективної каталітичної нейтралізації вихлопних газів.

В його складі присутні: демінералізована вода (67,5%) та сечовина, що пройшла багатоетапне очищення (32,5%). Рідина AdBlue, купити у Львові яку можна за допомогою нашої перевіреної компанії, виробляється відповідно до стандартів DIN 70070, ISO 22241. Її впорскують у випускний трубопровід, щоб перетворити аміак та оксиди азоту на безпечні сполуки. Інші найменування водного розчину: DEF та AUS 32.
Характеристики AdBlue


При купівлі та використанні Адблю слід враховувати, що ця рідина кристалізується за температури -11,5 °C та має:
1

В'язкість 1,4 мПа·с

2

Теплопровідність 0,57 Вт/(м•K)

3

Заломлення в діапазоні від 1,3817 до 1,3843

4

Щільність у межах 1,087-1,093 г/см при температурі навколишнього середовища +20 °C

5

Термін зберігання до 3 років (якщо зберігати при температурі від 0 до +10 °C)

Вантажівкам та легковим автомобілям потрібна ідентична за характеристиками рідина AdBlue, вартість якої може змінюватись в залежності від:
 • розміру ємності з речовиною;
 • фірми-виробника;
 • якості товару, що визначається ступенем очищення сировини та дотриманням технології виробництва;
 • ринкової вартості сечовини;
 • цінової політики продавця.

Навіщо потрібна і як працює AdBlue


Реагент застосовується задля зменшення шкоди від NOx на 90%. Речовина нейтралізує небезпечні сполуки шляхом поділу їх на водяну пару та азот. Це дозволяє знизити негативний вплив автотранспорту на екологію, здоров'я людей та тварин.Що таке рідина для очищення вихлопних газів?Адблю містить компоненти, які здатні при з'єднанні з вихлопними газами запускати реакцію селективної каталітичної нейтралізації. З оксиду азоту під впливом аміаку, метану та вуглекислого газу, що утворюються під час розкладання карбаміду, утворюється водяна пара, N2 та CO2.


×

Якісне AdBlue в Україні Ви можете купити у всій мережі магазинів Strans.

Деякі підприємці особливо не обтяжують себе роздумами на тему шкідливості і корисності реагентів для дизельних каталізаторів. Вони застосовують найпростішу технологію: у певних пропорціях розмішують сільськогосподарський карбамід з простою водою, продають такий розчин під назвами EcoBlue, FilBlue, SuperBlue тощо.

Каталізатор ламається не відразу, йому потрібен час для руйнування, яке залежить від наявних у розчині частинок бруду і інших домішок. Вартість нового каталізатора буде приблизно 5 тис. євро. Тому не слід економити на реагентах, оскільки потім можна втратити набагато більше коштів.

AdBlue замерзає при -11°С, для того аби повернути його властивості необхідно помістити у тепле приміщення і почекати поки він повністю відтане. Не рекомендується примусово розморожувати Adblue, оскільки відбудеться розшарування на розчин і воду. Повний бак ніхто не прогріває до кінця, машина починає рухатися, і перше, що споживається замість повноцінного AdBlue, - безумовно, вода. Тому якщо Ви думаєте, що Вам продали неякісний продукт – знайте справа у прогріванні.

Проїхавши якусь відстань і зливши воду, ми отримуємо вже не 33% -у, як годиться, концентрацію карбаміду на 60% або більше (при 70% -й концентрації розчин взагалі стає желеподібний). Доливається свіже AdBlue, але в потрібну пропорцію потрапити нереально. Знову водій думає, що його надурили при купівлі AdBlue, хоча це не так, варто було просто поставити машину у теплий гараж, бокс чи інше приміщення і дозволити їй нормально відігрітись.

Перевірити AdBlue в умовах сервісної станції неможливо. Максимум, що Ви можете зробити, - це рефрактометром проконтролювати зміст карбаміду.

Щоб визначити присутність домішок і найкритичніших металів необхідне лабораторне дослідження. Цим, до речі, стали користуватися окремі недобросовісні водії, які постійно їздять незрозуміло на чому, а коли справа наближається до трагічного фіналу, заправляють нормальний розчин і йдуть на сервіс ніби як ремонтуватися по гарантії. Тому будьте особливо уважні і намагайтеся все-таки по можливості інформувати своїх клієнтів.

Хочемо нагадати, що AdBlue Ви можете купити на наших заправках, які є у всіх великих містах України.

×

Мережа заправних станцій

 • м. Біла Церква
 • вул. Леваневського, 85 Б
 • тел:(067) 8698139 / (067) 8698197
 • AdBlue

 • м. Вознесенськ
 • вул. Київська 192
 • тел:(067)7176149 / (067)7176126
 • AdBlue

 • м. Вінниця
 • вул. Хмельницьке шосе, 105А (фактична адр:Хмельницьке шосе, 145)
 • тел:(067) 3432100 / (067) 3432101
 • AdBlue

 • м. Вінниця
 • вул. Чехова, 29
 • тел:(067) 3203210 / (067) 6735364
 • AdBlue

 • м. Дніпро
 • просп. Б. Хмельницького 156
 • тел: (067) 3151558, (067) 3151700
 • AdBlue

 • м. Дніпро
 • вул. Дніпросталівська, 11
 • тел: (067) 6963215 / (067) 4559332
 • AdBlue

 • м. Житомир
 • вул. Параджанова, 74
 • тел:(067) 3606622 / (067) 3117877
 • AdBlue

 • м. Івано-Франківськ
 • вул. Юності 52
 • тел:(067)4390810 / (067)4390050
 • AdBlue

 • м. Іршава
 • вул. Шевченка, 145
 • тел:(067) 6768536 / (067) 3258066
 • AdBlue

 • м. Запоріжжя
 • вул. Космічна 119
 • тел:(067) 4392909 / (067)4390200
 • AdBlue

 • м. Звягель
 • с. Наталівка, вул. Промислова 13
 • тел: (067) 3160380 / (067) 3163010
 • AdBlue

 • м. Золочів
 • вул. Промислова, 14
 • тел: (067) 4768803 / (067) 4299544
 • AdBlue

 • м. Київ
 • вул. Магнітогорська, 1Е
 • тел:(067) 3433500 / (067) 6758005
 • AdBlue

 • м. Київ
 • вул. Малинська, 3
 • тел:(067) 7001106/ (067) 8816892
 • AdBlue

 • м. Київ
 • вул.Будіндустрії, 7
 • тел.(067)8816867 / (067)8816862
 • AdBlue

 • м. Київ, м. Вишневе
 • вул.Промислова, 5
 • тел:(067) 3103020 / (067) 6753570
 • AdBlue

 • м. Ковель
 • вул.Володимирська 135
 • тел:(067)4298145 / (067)4298138
 • AdBlue

 • м. Кременчук
 • вул. Київська 64а
 • тел:(097) 2039899 / (067) 6234001
 • AdBlue

 • м. Кривий Ріг
 • вул. Купріна, 123а
 • тел:(067) 7001179/(067) 7001232
 • AdBlue

 • м. Кропивницький
 • вул. Промислова, 2а
 • тел:(067) 8149295 / (050) 6142939
 • AdBlue

 • м. Луцьк
 • вул.Рівненська, 76 А
 • тел:(067) 3117040 / (066) 6835666
 • AdBlue

 • м. Львів
 • вул. Промислова, 50-52
 • тел:(096) 6667575 / (067) 6768539
 • AdBlue

 • м. Львів
 • Траса Київ-ЧОП 541км.
 • тел:(067) 3104535 / (067) 5751949
 • AdBlue

 • м. Львів
 • вул. Городоцька, 286/Б
 • тел:(067) 3107788 / (067) 6702400
 • AdBlue

 • м. Львів
 • вул. Шевченка, 317
 • тел:(067) 8816902 / (067) 8816884
 • AdBlue

 • м. Миколаїв
 • с.Весняне, вул.Одеське Шосе, 3
 • тел:(067)4390294 / (067)4390314
 • AdBlue

 • м. Миколаїв
 • вул. Новозаводська, 42
 • Тел: (067) 4390358 \ (067) 7040723
 • AdBlue

 • м. Мукачево
 • вул. Ужгородська, 167 А
 • тел:(067) 2255544
 • AdBlue

 • м. Нова Одеса
 • вул. Центральна, 199, Універмаг
 • тел:(067) 2840907 / (067) 2839880
 • AdBlue

 • м. Одеса
 • пров. Чапаєва, 5
 • тел:(067) 3505680 / (067) 3505810
 • AdBlue

 • м. Одеса
 • вул. Висоцького 2а (селище Котовського)
 • тел: (067) 4293229 / (067) 4293259
 • AdBlue

 • м. Первомайськ
 • вул. Вознесенська 30
 • тел:(067)7368630 / (067)7368632
 • AdBlue

 • м. Полтава
 • вул. Половки, 78б
 • тел:(067)4390340 / (066)3023390
 • AdBlue

 • м. Радехів
 • вул. Стоянівська, 27A
 • тел: (067) 3171709 / (067) 3172780
 • AdBlue

 • м. Рівне
 • вул. В.Стельмаха, 32 В
 • тел:(067) 3216848 / 0673222532
 • AdBlue

 • м. Сарни
 • вул. Варшавська, 8
 • тел:(067) 6574445 / (067) 4395355
 • AdBlue

 • м. Стрий
 • с. Дуліби, вул. Шевченка, 418А
 • тел:(067) 2530244 / (067) 2528185
 • AdBlue

 • м. Татарбунари
 • вул. Тура 8
 • тел: (067) 1709840/ (067) 1709860
 • AdBlue

 • м. Тернопіль
 • вул. Бродівська, 60
 • тел:(067) 3511668 / (067) 3511669
 • AdBlue

 • м. Ужгород
 • с. Розівка, вул. Свободи, 38
 • тел:(095) 1358828 / (067) 6753268
 • AdBlue

 • м. Умань
 • вул. Вінницьке Шосе, 4Б
 • тел.(067)7385319 / (067)7385295
 • AdBlue

 • м. Харків
 • вул. Волонтерська 2A
 • тел: (098) 1890010 / (098) 1890070
 • AdBlue

 • м. Хмельницький
 • вул. Тернопільська, 19
 • тел:(067) 3105588 / (067) 3433505
 • AdBlue

 • м. Черкаси
 • вул. 30-річчя Перемоги 13/5
 • тел:(067) 4390324 / (067) 4390327
 • AdBlue

 • м. Чернівці
 • вул. Хотинська, 43а
 • тел:(067) 3118863 / (067) 3118862
 • AdBlue

 • м. Чорноморськ
 • вул. Промислова, 1
 • тел:(067) 7385241/(067) 7385149
 • AdBlue

 • м.Чернігів
 • вул. Інструментальна 6
 • тел: (067) 1488668 / (067(2007789
 • AdBlue

 • с. Черляни
 • вул. Польова, 17
 • тел:(067) 3606611 / (067) 6760906
 • AdBlue

Коли автовласникам потрібно купити AdBlue в Україні

У всіх сучасних ТЗ з дизельним мотором є система очищення вихлопних газів, працездатність якої безпосередньо залежить від рівня та якості водного розчину сечовини. Частота доливання реагенту залежить від сукупності факторів:

 • типу автотранспорту - вантажівки витрачають 1,5-2 л на кожні 100 км, а легкові автомобілі - приблизно літр на 1100 км;
 • особливостей водіння;
 • режиму експлуатації машини.


Власникам дизельних автомобілів потрібно мати запас рідини для заповнення бака, інакше виникнуть проблеми із запуском двигуна та дотриманням екологічних стандартів Євро-4, Євро-5, Євро-6. Також замовити AdBlue потрібно автозаправкам, де заливка реагенту - затребувана послуга. Співпрацюючи з нашим магазином, ви зможете здійснити покупку швидко, вигідно та з гарантією відмінної якості продукції.


Що потрібно знати, перш ніж купити АдБлю в Україні


 • Обираючи виробника рідини, варто орієнтуватися на рекомендації авто концерну.
 • Якщо є сумніви щодо функціональності двигуна, перед заливкою потрібно провести діагностику системи.
 • Дозволяється застосування лише сертифікованого розчину.

Навіщо автовласникам потрібно купити рідину АдБлю


Розчин сечовини допомагає дбати про навколишнє середовище, попереджати збої в роботі двигуна, а також уникати штрафів за недотримання екологічних стандартів. Звертайтеся до нас, щоб поповнити запаси AdBlue без переплат!