Національна мережа магазинів TIR-запчастин для всіх видів техніки

Інтернет магазин
STRANS-SHOP

Про нас

СТРАНС – це провідна українська компанія, що спеціалізується на продажі та дистрибуції запасних частин до вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів, спецтехніки та автобусів європейського виробництва.

 

На сьогоднішній день ми представляємо одну з найбільших мереж магазинів запасних частин в Україні, що налічує 17 відділів та логістичний склад. Завдяки сучасній логістиці ми забезпечуємо доставку наших товарів в будь-яку точку України в межах 24 год.

 

 

За 15 років своєї діяльності ми якнайкраще вивчили вимоги ринку та потреби наших клієнтів і тому завжди можемо запропонувати широкий асортимент товару, що налічує понад 50000 одиниць за низькими та конкурентними цінами.

 

Компанія СТРАНС являється офіційним дилером та дистрибютором багатьох провідних світових виробників запасних частин серед яких MAHLE, UNIVERSAL, EURORICAMBI, EATON, HELLA, HALDEX, JOHN GUEST, BANNER, CORTECO, OPTIBELT, OMP, VANSTAR, FERSA, AUGER, KAHVECI та ін. 

 

СТРАНС приділяє велику увагу професійному та якісному обслуговуванню. Легкий та швидкий контакт з нашими менеджерами, фахові поради при виборі потрібної продукції та виконання замовлень в найкоротші терміни – основні правила нашої команди.

 

СТРАНС іде в ногу з часом і не зупиняється на досягнутому, продовжуючи розширювати мережу магазинів, нарощувати обсяги продажів запчастин та супутніх послуг.

 

Найменувань автозапчастин:

50000

Квадратних метрів торгових площ:

10000

Магазинів по всій Україні:

17

 

Вибираючи компанію СТРАНС як партнера по бізнесу, Ви можете розраховувати на завжди доступну та якісну продукцію, фахове обслуговування та доставку товарів в будь-яку точку України в найкоротші терміни.