Національна мережа магазинів TIR-запчастин для всіх видів техніки

SAF
EURORICAMBI
SACHS
SP
×
SAF

SAF-HOLLAND S.A. зі штаб-квартирою в Люксембурзі, є найбільшим незалежним постачальником на ринку комерційних автомобілів в Європі та присутній в більшості світових ринків. Злиття двох регіональних лідерів - SAF в Європі й HOLLAND в США - у грудні 2006 року став спільним кроком у міжнародні ринки. Компанія є одним з провідних виробників і постачальників осей і підвісних систем, в першу чергу для причепів і напівпричепів, а також для вантажних автомобілів і автобусів. У даний час SAF-HOLLAND має місця в 28 країнах світу і є активною на шести континентах. Асортимент продукції також містить шкварни та шасі, п'яті колеса для тракторів, повітряні підвіски, продукти зчеплення і численні інші компоненти для автобусів і вантажних автомобілів. Продукція продається під торговими марками SAF, HOLLAND і NEWAY. SAF-HOLLAND продає свої продукти виробникам оригінального обладнання (OEM) на шести континентах і працює у тісній співпраці з операторами автопарків і транспортних компаній.

×
EURORICAMBI

Euroricambi - італійська фірма, яка виробляє запчастини для вантажних автомобілів і автобусів. Компанія може похвалитися присутністю в 90 країнах по всьому світу і виробництвом, яке здійснюється на 7 заводах. Euroricambi виробляє компоненти для трансмісій і диференціалів. Вони ідеально взаємозамінні з оригінальними частинами основних виробників, таких як: Mercedes-Benz, ZF Transmissions, Volvo, Scania, DAF, MAN, Renault Trucks, Iveco, Dana (Eaton Axles), Fuller Transmissions, MERITOR (ROCKWELL), Caterpillar і ін. Кожен день, Euroricambi підвищує свій сервіс, постійно розробляє нові продукти, пропонуючи альтернативу оригінальним запчастинам для всіх нових механічних трансмісій, представлених на ринку.

×
SACHS

На сьогодні компанія ZF Sachs AG є найбільшим європейським виробником амортизаторів, систем зчеплення, пружин і гумотехнічних виробів для первинного оснащення автомобільної промисловості та вторинного ринку запасних частин. Компанія нараховує 403 виробничих підприємства. Продукція Sachs виробляється в 17-ти країнах світу: 8 основних підприємств знаходяться в Німеччині, ще 7 - в інших європейських країнах, інші - на інших континентах. Це, зокрема, заводи в Мексиці і США. Продукція компанії постачається на конвеєри: Renault, Rover, SAAB, Scania, Toyota, Volkswagen, Audi, BMW, DC, Fiat, Ford, Honda, Iveco, Jaguar, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche. Вся продукція SACHS має сертифікат відповідності ISO 9001.

×
SP

SP Truck Parts виробляє і продає запасні частини для комерційного і вантажного транспорту, включаючи автомобільні напівпричепи й причепи найбільших світових виробників: Daf, Iveco, Man, Mercedes, Nissan, Renault, Scania, Volvo, Bpw, Ror, Saf, і т.д. Продукція марки SP Truck Parts - це найвища якість без компромісів і винятків. Відділ дослідження і розвитку, оснащений сучасним програмним забезпеченням і досвідченим інженерним персоналом, постійно працює над перевіркою якості продукції SP Truck Parts, а також над поліпшенням вироблених частин шляхом застосування нових технологій, що застосовуються у машинобудуванні.

AIGNERR
HENGST FILTER
KNORR
WABCO
×
AIGNERR

Компанія Aignerr була заснована в 1991 році. Основним напрямом діяльності компанії є виробництво пневмоподушок преміум класу. Їхня продукція відповідає всім вимогам якості та критеріям, і вони підтверджуються випробуваннями на міцність. Пневморесори показують себе на найвищому рівні в складних дорожніх і погодних умовах. Aignerr відповідає якості ISO: +9001. Aignerr є визнаним партнером в галузі розвитку і виробник оригінального устаткування для комерційного транспорту з пневматичною підвісною системою для автобусів, вантажівок, причепів і напівпричепів. Пневматична підвіска встановлюється на всі типи вантажних автомобілів з великим успіхом. Aignerr пневматичні ресори призначені для широкого спектра додатків на передній і задній осі, а також на провідні осі напівпричепа.

×
HENGST FILTER

Компанія була створена в 1958 році, і до сих пір управляється як сімейний бізнес в третьому поколінні. Hengst пропонує цілий ряд фільтрів, асортимент яких переконає навіть найвимогливіших клієнтів. Компанія гарантує Високу надійність починаючи з безпечної установки до оптимальної роботи та тривалого терміну служби. Глобальна мережа філій Hengst відкриває нові світи на ринку і є великим кроком назустріч клієнтам в повному розумінні цього слова. Філіали фірми знаходяться на чотирьох континентах в 9 країнах. Для багатьох виробників автомобілів, підприємств оптової торгівлі та ринку запчастин, а також для все більшого числа промислових клієнтів найменування Hengst вже стало синонімом фільтрації та управління подачею води. Щоб зберегти цю репутацію, компанія щодня працює над розвитком компетенції в сфері фільтрації. Необхідно опанувати багатьма науками, щоб занять місце на ринку як виробник оригінальних запчастин для автотранспортних засобів і автомобільної промисловості. І це саме те, що Hengst вміє і на чому фокусує увагу вже понад 55 років. Сертифікована система контролю і забезпечення якості Hengst орієнтована на вимоги норм ISO 9001 і ISO.

×
KNORR

Фірма Knorr-Bremse GmbH заснована в 1905 р. у Берліні. Knorr-Bremse - провідний світовий постачальник гальмівних і приводних систем для вантажного автотранспорту, є постачальником комплектуючих для великих виробників вантажних автомобілів по всьому світу. Гамма виробленої продукції крім комплексних рішень для гальмівних систем, охоплює системи допомоги водієві по всій трансмісії, а також їх сервіс і післяпродажне обслуговування. Виробничі, торговельні та сервісні центри, зайняті в сфері систем для вантажного транспорту, розташовані в 20 країнах світу. У концерн KNORR-BREMSE входять такі бренди, як KONSBERG, BENDIX, BOSCH (пневматичний напрямок), WIRA. У виробничу програму KNORR-BREMSE входять як вузли та агрегати, так і різноманітні ремонтні комплекти до систем ABS, ASR, EBS, ECAS, ESP, ELC. Також KNORR-BREMSE виробляє і продає системи діагностики та контролю та діагностичне обладнання.

×
WABCO

У 1869 році Джордж Вестінгауз заснував компанію WABCO, яка процвітала протягом усього XX століття. Компанія вийшла за межі залізничної техніки завдяки своїм новаторськими проривами в індустрії комерційних транспортних засобів в Європі та Північній Америці. Сьогодні WABCO виробляє одні з найкращих у світі системи гальмування, передач, гідравлічні системи, круїз-контроль та багато ін. Компанія лишається провідним глобальним постачальником технологій і систем управління для забезпечення безпеки й ефективності комерційних транспортних засобів. Заснована понад 150 років тому, WABCO продовжує бути піонером у відкритті механічних, електронно-механічних та електронних технологій для систем гальмування, стійкості й автоматизації трансмісій, які постачаються провідним світовим виробникам комерційних вантажівок, автобусів і причепів. Компанія WABCO з 13 тисячами співробітниками в 40 країнах розвиває унікальну культуру інновацій та різноманітності для задоволення потреб клієнтів по всьому світу, використовуючи місцеві таланти та знання в глобальному середовищі спільної роботи.

TISSEN
NOXY
SAMPA
TEXTAR
×
TISSEN

Гальмівне обладнання Tissen - це не просто продукт, це ідеологія, в основі якої безкомпромісне мислення, відповідальність і довіра. Ми створили компанію з людьми, які вірять в цю філософію. З моменту свого заснування компанія Tissen беззастережно дотримується своїх власних принципів: надійність, висока якість і відкритість до інновацій. Компанія прагне представити на ринку інноваційні продукти, які випереджають конкуренцію і відповідають вимогам клієнтів. Сьогодні Tissen пропонує широкий асортимент гальмівних колодок, гальмівних дисків, гальмівних накладок і гальмівних барабанів для комерційних і спеціалізованих автомобілів. В результаті серйозних випробувань, як на виробничому майданчику, так і в незалежних організаціях, компанія впевнена в якості своєї продукції. Матеріал гальмівного тертя Tissen забезпечує максимальну ефективність, комфорт і безпеку. Ідеальне рішення для майже кожної вантажівки в Європі. Гальмівні диски і прокладки були вперше представлені на виставці в Бірмінгемі в 2006 році як рішення проблеми гальмування в важких умовах і були люб'язно розглянуті експертами. Гальмівні диски Tissen забезпечують максимальну ефективність гальмування, чудове управління автомобілем і винятковий комфорт для водія і пасажира.

×
NOXY

NOXy – це найбільш відомий польський бренд, під яким випускається рідина Adblue. Ця речовина перетворює шкідливі NOx у відпрацьованих газах транспортного засобу з дизельним двигуном в азот та пар, котрі є безпечними для життя. Все це веде до зменшення викиду оксидів азоту, котрий є головним джерелом забруднення атмосфери. Adblue під маркою NOXy випускає Azoty Group. Для виробництва речовини використовується сечовина найвищої якості. Всі виробничі потужності знаходяться на території ЄС. Це найбільший виробник Adblue в Польщі та один з найбільших в Європі. Завдяки цьому Azoty Group гарантують безперервні постачання. Значна увага приділяється умовам зберігання та транспортування Adblue NOXy. Велика кількість додаткових заходів направлена на захист продукту від бруду та забезпечення його високої якості. Це підтверджено сертифікатом якості ISO 22241. Для його використання задіюється технологія SCR (яка базується на каталітичному відновлені). Варто також зазначити, що ця система ефективно використовується не лише у вантажівках, але й в легкових автомобілях.

×
SAMPA

Турецька компанія SAMPA Automotive Inc була заснована в 1994 році. Вона поставляє запасні частини для багатьох важких вантажних автомобілів, причепів і. Штаб-квартир компанії розташована в Самсуні (Туреччина). SAMPA має представництва в багатьох країнах (ОАЕ, Німеччина, Росія, Казахстан, Нігерія, Південна Африка, США). Станом на кінець 2014 року Sampa експортувала запчастини свого виробництва в 116 країн. Щороку SAMPA продовжує підвищувати свою частку на ринку автозапчастин. Асортимент продукції нараховує понад 30 000 одиниць. Компанія є визнаним фахівцем у своїй сфері. У компанії також є власний науково-дослідний і випробувальний центр площею 3000 м2 з щорічними інвестиціями в 10 мільйонів доларів США. У компанії є безліч патентів. У SAMPA є всі необхідні сертифікати якості. Вона стежить за дотриманням вимог ISO / TS 16949, ISO / EN 17025, ISO 14001, ISO 18001 протягом багатьох років.

×
TEXTAR

TEXTAR - один з найбільших виробників автомобільних гальмівних колодок. Постачання продукції для "оригінальної комплектації - О.Е." виробникам автомобілів вивело компанію на провідні позиції в галузі. Всі товари під маркою TEXTAR робляться відповідно до О.Є специфікації як для постачання на конвеєри, так і для постачань на ринок автозапчастин. За майже столітню історію існування компанія напрацювала досвід і розробила технології, які дозволяють їй виготовляти найсучасніші гальмівні колодки, що відповідають усім вимогам сьогоднішнього дня і навіть перевершують стандарти. Асортимент продукції, яку виробляє компанія, покриває вимоги європейського ринку практично повністю. Продукція TEXTAR виготовляється для всіх провідних автомобільних компаній.

MEYER
DAF
BANNER
SCHOMACKER
×
MEYER

Компанія MEYER була заснована в Чехії в 2002 році. Діяльність фірми спрямована на виготовлення елементів дискових і барабанних гальм вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів європейського виробництва. Якість продукції MEYER перед надходженням на ринок ретельно перевіряється в технічних лабораторіях Європи. Завдяки провідним фахівцям, компанії вдалося завоювати довіру не тільки на європейському, а й на світовому ринках. Сертифікат ISO: 9001 додатково підтверджує високу якість продукції. На сьогодні MEYER настільки розширив асортимент своєї продукції, що без проблем задовольняє потреби навіть найвимогливіших клієнтів. Важливу роль відіграє і ціна яку компанія ідеально змогла підлаштувати під потреби сучасного ринку.

×
DAF

Основою майбутньої всесвітньовідомої компанії стала фірма Commanditaire Vennootschap Hub. van Doorne's Machinefabriek, заснована Хубертом ван Доорном 1928 року. Це була невелика майстерня, в якій Хуберт та його брат Вім почали виробляти причепи для тракторів та вантажівок. Братів чекав успіх і 1930 році вони відкривають завод в Туіндорпі. А 1934 року компанія була перейменована в Van Doorne's Aanhangwagen Fabriek або просто – DAF. Хуб Ван Дорн був самоучкою, проте це не завадило йому в кінці 30-х розробити систему Trado, котра дозволила переробляти вантажні машини в повнопривідні. Також напередодні війни Хуберт конструює дешевий автомобіль – DAF Regenjas, проте його випуску стає на заваді початок війни. Після війни DAF випускає вантажівку з кабіною над двигуном. В кінці 50-х з’являється легковий автомобіль з безступінчастою коробкою передач – Variomatic. Нова модель отримала назву DAF 600. В подальші роки ця модель модернізується, випускається її спортивна версія. 1975 року власником DAF стала Volvo. Компанію перейменовують в Volvo Cars BV, Netherlands. Легкові автомобілі DAF починають випускати під маркою Volvo. В 1990 році частиною United Bus стає підрозділ DAF Buses. А в 1996 році PUCCAR купує DAF Trucks. Тож, на сьогодні існує лише відділення DAF, що випускає вантажні автомобілі, проте воно є найбільшим світовим виробником вантажної техніки.

×
BANNER

Banner - провідний європейський постачальник акумуляторних батарей, що займає почесне місце в трійці лідерів серед постачальників акумуляторних батарей в сфері автомобільної промисловості. Компанія є єдиною, хто отримав міжнародне визнання австрійським виробником акумуляторних батарей, що постачають свою продукцію багатьом відомим автомобільним заводам, таким як Audi, Mercedes,Volkswagen, BMW або MAN. Інноваційне мислення дозволяє випускати вироби вищої якості, про що свідчить їх безпека в експлуатації та тривалий термін служби. Компанія Banner сертифікована відповідно до стандартів якості ISO 9001, ISO / TS 16949 та ISO 14001.

×
SCHOMACKER

Компанія зарекомендувала себе на міжнародному ринку, виробляючи якісні пружини для комерційних транспортних засобів. Оригінальні джерела Schomacker відповідають найвищим критеріям якості, тому що мова йде про безпеку дорожнього руху. Більш ніж 135 років SCHOMÄCKER означають більш ніж 135 років досвіду, роботи та досліджень в цій галузі. Якість і високий стандарт продуктів і послуг компанії є міжнародно визнаним: першокласний матеріал; механізоване виробництво; висока якість обробки поверхні; великі тести якості; оптимальні стандарти безпеки; швидке виробництво; точна збірка; надійне обслуговування клієнтів; доставка. Пружини від Schomacker забезпечать безпеку і довгий термін служби.

ROSSANO
SKF
FEBI BILSTEIN
MAHLE ORIGINAL
×
ROSSANO

ROSSANO- італійська компанія заснована в 2012 році. Одна з провідних компаній на світовому ринку, яка спеціалізується на виготовленні комплектуючих кузова для вантажних автомобілів. Виробництво здійснюється на заводі кваліфікованим технічним персоналом із використанням пресів і роботів на різальній кромці, для того, щоб надати клієнтам кращу якість і тонку обробку. Компанія також піклується про екологію: використовує альтернативні джерела енергії, повторно використовує сировину. ROSSANO - це висока міцність у поєднанні з малою об'ємною масою.

×
SKF

Компанія SKF є одним з найбільших світових виробників підшипників, а також підшипникової сталі. На сьогодні компанія налічує понад 80 заводів, які функціонують в 70 країнах світу - Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Швеції, Нідерландах, Польщі, Японії, США, Бразилії, Мексиці, Китаї, Кореї, Індії, Малайзії, Індонезії, Південній Африці, Україні та інших. Більшість провідних світових виробників автомобілів вже вибрали SKF у якості партнера. Сьогодні компанія SKF випускає близько 600 мільйонів підшипників в рік. Асортимент компанії SKF охоплює 96% ринку підшипників. Для ринку вантажних автомобілів SKF випускає: маточини в зборі; підшипники / хрестовини карданних валів; ремонтні комплекти підшипників КПП / диференціалів заднього моста; ролики автоматичного натягу ременів приводу агрегатів; підшипники коліс; ущільнення півосей і маточин коліс; пластичні мастила.

×
FEBI BILSTEIN

Ця німецька компанія, що веде свої витоки ще з 1844 року, на початку свого існування виробляла продукцію, направлену на задоволення потреб металургійної промисловості. В 1882 році відбулася деяка зміна спеціалізації, й було запущено виробництво гвинтів та гайок. На ринку автомобільних запчастин FEBI BILSTEIN з’явилася в 1921 році, одразу після розробки пружинного гвинта та початку його виробництва. Цього ж року розробка була представлена на автомобільній виставці. Новинку зустріли схвальними відгуками. Надалі FEBI BILSTEIN зосередився на автомобільному післяпродажному обслуговуванні. Асортимент її продукції склали різноманітні зношувані деталі для легкових та вантажних авто. На сучасному етапі розвитку компанія має представництва в Великобританії, Франції, Бельгії та ряді інших країн. Кількість пропонованої продукції – це понад 9000 найменувань. Крім споживчого ринку FEBI BILSTEIN поставляє запчастини для промислового виробництва MERCEDES-BENZ й DAF. Якість та надійність автозапчастин її виробництва підтверджена сертифікатом системи TUV згідно стандартів DIN ISO 9002.

×
MAHLE ORIGINAL

Як провідний глобальний партнер розвитку автомобільної індустрії двигуна, MAHLE пропонує унікальну систему яка спеціалізується в областях систем двигуна, фільтрації, електрики / мехатроніки. MAHLE забезпечує технологічно інноваційні рішення для автомобільної промисловості, комерційних транспортних засобів, машин і інших промислових застосувань. Маючи багаторічний досвід у створенні та виробництві деталей для двигуна, MAHLE володіє унікальним на ринку ноу-хау в цьому сегменті. Сьогодні під брендами MAHLE Original пропонує широкий асортимент різних фільтрів: від повітряних, масляних і паливних фільтрів аж до патронів вологовідділювача. За потужністю цієї марки криється концерн, що працює на ринках в усьому світі, який володіє інноваційними потужностями в галузі досліджень і розробок, а також ефективною мережею міжнародних виробничих об'єктів і забезпечує високоякісною продукцією ринок комплектуючих для автомобілів.

MANNESMANN
IRON HORSE
TISSEN PREMIUM
CLEVER OIL
×
MANNESMANN

Mannesmann – відомий у Європі німецький виробник інструментів. Компанія Mannesmann починає свою історію ще у ХVIII ст., коли засновником Іоганом Генріхом Маннесманом було відкрито невелику фабрику з виробництва інструментів та напильників. Багато років підприємство лишалось в межах сімейного бізнесу. Багато з ідей втілених Mannesmann ще в кінці ХІХ ст. використовуються й до сьогодні. ХХ століття стало значущим для компанії Mannesmann кількома подіями: будівництвом власного адміністративного центру в Блідінхаузені та початком випуску власної сільськогосподарської техніки. 1931 р. братами Альфредом та Карлом Маннесманами було засновано Товариство з обмеженою відповідальністю братів Маннесман (Brüder Mannesmann AG). 1977 року почався випуск інструментів Mannesmann. На сьогодні Mannesmann випускає 3 основні лінії інструментів. Окрім повного спектра ручних та електроінструментів, призначених для домашнього використання, є Центральна та Зелена лінії. Центральна лінія включає інструменти для майстрів та професіоналів. Зелена лінія забезпечує виробництво високоякісних інструментів згідно з вимогами ISO. На виробництві діє суровий внутрішній контроль якості. Проте всі інструменти додатково перевіряються незалежними інститутами TÜV та VPA. Компанія є членом нуково-дослідницького товариства інструментів та матеріалів (Forschungsgemeinschaft Werkzeuge und Werkstoffe e.V.). Завдяки системі управління якості, що діє в компанії, є безліч винагород та відзнак, що їх отримали її вироби.

×
IRON HORSE

Iron Horse - виробник акумуляторних батарей з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Iron Horse є одним з лідерів на європейському ринку джерел енергії. Iron Horse використовує новітні види обладнання і кращі технології у виробництві акумуляторних батарей. Компанія впровадила міжнародний стандарт якості ISO-9000 для забезпечення ефективного контролю і постійного поліпшення якості продукції в 2015 році. Основною метою компанії є розробка продуктів, які найбільш повно відповідають потребам споживачів. Технічний прогрес Iron Horse досягається шляхом використання методу Concast (безперервного лиття), який полягає в безперервному литті решітки батареї у вигляді стрічки. CONPAST (безперервне склеювання) - метод безперервного двостороннього склеювання решітки акумуляторної батареї. Технологія виробництва Iron Horse являє собою повністю автоматизований процес складання акумуляторів, на етапах якого планується контролювати та перевіряти якість зварних з'єднань виробів, їх герметичність, а також запобігати коротке замикання. Використання цих технологій - гарантія високої якості й відмінних робочих параметрів батарей Iron Horse. Продукції Iron Horse довіряють і встановлюють на свої автомобілі такі світові виробники як MAN, DAF, VOLVO, RENAULT, а також інші відомі заводи автомобільної промисловості. Акумулятори Iron Horse - це надійний і перевірений часом високоякісний продукт.

×
TISSEN PREMIUM

Гальмівне обладнання Tissen - це не просто продукт, це ідеологія, в основі якої безкомпромісне мислення, відповідальність і довіра. Ми створили компанію з людьми, які вірять в цю філософію. З моменту свого заснування компанія Tissen беззастережно дотримується своїх власних принципів: надійність, висока якість і відкритість до інновацій. Компанія прагне представити на ринку інноваційні продукти, які випереджають конкуренцію і відповідають вимогам клієнтів. Сьогодні TISSEN PREMIUM пропонує широкий асортимент гальмівних колодок, гальмівних дисків, гальмівних накладок і гальмівних барабанів для комерційних і спеціалізованих автомобілів. В результаті серйозних випробувань, як на виробничому майданчику, так і в незалежних організаціях, компанія впевнена в якості своєї продукції. Матеріал гальмівного тертя Tissen забезпечує максимальну ефективність, комфорт і безпеку. Ідеальне рішення для майже кожної вантажівки в Європі. Гальмівні диски і прокладки були вперше представлені на виставці в Бірмінгемі в 2006 році як рішення проблеми гальмування в важких умовах і були люб'язно розглянуті експертами. Гальмівні диски TISSEN PREMIUM забезпечують максимальну ефективність гальмування, чудове управління автомобілем і винятковий комфорт для водія і пасажира.

×
CLEVER OIL

Clever OIL - це виробник високоякісних олив для автомобілів. Компанія працює для своїх клієнтів, дбаючи про якість продукції, що випускається, і пишається своєю ультра сучасною виробничою лінією. Завод Clever OIL базується на 35-річному досвіді у виробництві мастильних матеріалів для різних видів автотранспорту. Продукція Clever OIL повністю відповідає європейським стандартам і перевершує навіть найжорсткіші вимоги клієнтів. Компанія постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів і розробку технічних новинок, випереджаючи потреби клієнтів, що, у свою чергу, дозволяє швидко розвивати Clever OIL на європейському ринку. Система їх перевірки якості продукції на найвищому рівні. У лабораторіях компанії кожен продукт проходить комп'ютерну і механічну діагностику на витривалість; позиція повітря, масла і палива вивчається відповідно до міжнародних вимог і стандартів. Відмінна якість є найвищим пріоритетом для Clever OIL.

DIAMONDBACK
DAYCO
CLEVER
MONROE
×
DIAMONDBACK

Інформація про компанію тимчасово відсутня

×
DAYCO

DAYCO - світовий лідер в проектуванні та виробництві систем передачі потужності для двигунів легкових, вантажних автомобілів, мототехніки. Компанія поставляє свої продукти на конвеєри провідних автовиробників (OE / OES), а також на вторинний ринок запасних частин (Aftermarket). DAYCO була заснована в 1905 році і її історія налічує вже понад 100 років, протягом яких Dayco незмінно залишалася виробником і розробником продукції найвищої якості. DAYCO - розробник передових технічних рішень для провідних світових автовиробників. З цією метою компанія постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів і розробку технічних новинок та випереджає завтрашні потреби виробників автомобільних двигунів. Партнерами DAYCO є такі марки, як VAG, Mercedes Benz, BMW, PSA, Ford і багато інших лідерів ринку. Заводи компанії розташовані в Європі, Північній Америці, Південній Америці та Азії. DAYCO постачає на незалежний ринок повний, постійно оновлюваний асортимент компонентів систем передач, а також надає необхідне обслуговування і підтримку для клієнтів для підвищення професійної майстерності. Якість продукції Dayco - оригінальна й еквівалент оригінальній, підтверджена сертифікатами міжнародних стандартів ISO 9002.

×
CLEVER

Сlever Filters - це не просто фільтри. Це компанія, яка працює для своїх клієнтів, піклуючись про якість продукції, що випускається і пишається своєю ультрасучасною виробничою лінією. В даний час постійні інвестиції дозволяють швидко розвивати Clever Filters на європейському ринку. Система їх перевірки якості продукції на найвищому рівні. В їх лабораторіях кожен продукт проходить комп'ютерну і механічну діагностику на витривалість, а позиція повітря, масла і палива вивчається в узгодженні з міжнародним вимогами та стандартами. Завод Clever Filters орієнтується на 35-річний досвід у виробництві фільтрів для різних видів автотранспорту. Він розпочав свою діяльність у виробництві фільтрів для агро-бізнес-технологій та за умови 80% постачань в цій області в цілому Бельгії. Після цього підприємство почало виробництво в області повітряних фільтрів для виробництва і промислових об'єктів.

×
MONROE

Monroe®, один з найавторитетніших брендів на ринку автомобільної підвіски для легкових автомобілів і комерційного транспорту. Monroe витримали випробування часом. Упродовж багатьох років, Монро був зорієнтований на якість продукції, задоволеність клієнтів і технологію нового продукту. Амортизатори, стійки та інші продукти під брендом Monroe виробляються компанією Tenneco. Корпорація Tenneco не тільки займає міцні позиції на ринку післяпродажного обслуговування, проте є одним з найбільших світових виробників оригінального устаткування для систем підвіски. Революційна технологія електронно-регульованої підвіски Monroe надає автовиробникам можливість широкого вибору налаштувань жорсткості підвіски, а власники автомобілів отримують найвищий рівень безпеки, комфорту і керованості. Крім новітніх технологій і кращих у своєму класі продуктів, важливим елементом сталого успіху бренду Monroe є міцні зв'язки з професіоналами, які застосовують, продають і встановлюють вироблені компанією продукти.

SAF
EURORICAMBI
SAF
SAF-HOLLAND S.A. зі штаб-квартирою в Люксембурзі, є найбільшим незалежним постачальником на ринку комерційних автомобілів в Європі та присутній в більшості світових ринків. Злиття двох регіональних лідерів - SAF в Європі й HOLLAND в США - у грудні 2006 року став спільним кроком у міжнародні ринки. Компанія є одним з провідних виробників і постачальників осей і підвісних систем, в першу чергу для причепів і напівпричепів, а також для вантажних автомобілів і автобусів. У даний час SAF-HOLLAND має місця в 28 країнах світу і є активною на шести континентах. Асортимент продукції також містить шкварни та шасі, п'яті колеса для тракторів, повітряні підвіски, продукти зчеплення і численні інші компоненти для автобусів і вантажних автомобілів. Продукція продається під торговими марками SAF, HOLLAND і NEWAY. SAF-HOLLAND продає свої продукти виробникам оригінального обладнання (OEM) на шести континентах і працює у тісній співпраці з операторами автопарків і транспортних компаній.
EURORICAMBI
Euroricambi - італійська фірма, яка виробляє запчастини для вантажних автомобілів і автобусів. Компанія може похвалитися присутністю в 90 країнах по всьому світу і виробництвом, яке здійснюється на 7 заводах. Euroricambi виробляє компоненти для трансмісій і диференціалів. Вони ідеально взаємозамінні з оригінальними частинами основних виробників, таких як: Mercedes-Benz, ZF Transmissions, Volvo, Scania, DAF, MAN, Renault Trucks, Iveco, Dana (Eaton Axles), Fuller Transmissions, MERITOR (ROCKWELL), Caterpillar і ін. Кожен день, Euroricambi підвищує свій сервіс, постійно розробляє нові продукти, пропонуючи альтернативу оригінальним запчастинам для всіх нових механічних трансмісій, представлених на ринку.
SACHS
SP
SACHS
На сьогодні компанія ZF Sachs AG є найбільшим європейським виробником амортизаторів, систем зчеплення, пружин і гумотехнічних виробів для первинного оснащення автомобільної промисловості та вторинного ринку запасних частин. Компанія нараховує 403 виробничих підприємства. Продукція Sachs виробляється в 17-ти країнах світу: 8 основних підприємств знаходяться в Німеччині, ще 7 - в інших європейських країнах, інші - на інших континентах. Це, зокрема, заводи в Мексиці і США. Продукція компанії постачається на конвеєри: Renault, Rover, SAAB, Scania, Toyota, Volkswagen, Audi, BMW, DC, Fiat, Ford, Honda, Iveco, Jaguar, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche. Вся продукція SACHS має сертифікат відповідності ISO 9001.
SP
SP Truck Parts виробляє і продає запасні частини для комерційного і вантажного транспорту, включаючи автомобільні напівпричепи й причепи найбільших світових виробників: Daf, Iveco, Man, Mercedes, Nissan, Renault, Scania, Volvo, Bpw, Ror, Saf, і т.д. Продукція марки SP Truck Parts - це найвища якість без компромісів і винятків. Відділ дослідження і розвитку, оснащений сучасним програмним забезпеченням і досвідченим інженерним персоналом, постійно працює над перевіркою якості продукції SP Truck Parts, а також над поліпшенням вироблених частин шляхом застосування нових технологій, що застосовуються у машинобудуванні.
AIGNERR
HENGST FILTER
AIGNERR
Компанія Aignerr була заснована в 1991 році. Основним напрямом діяльності компанії є виробництво пневмоподушок преміум класу. Їхня продукція відповідає всім вимогам якості та критеріям, і вони підтверджуються випробуваннями на міцність. Пневморесори показують себе на найвищому рівні в складних дорожніх і погодних умовах. Aignerr відповідає якості ISO: +9001. Aignerr є визнаним партнером в галузі розвитку і виробник оригінального устаткування для комерційного транспорту з пневматичною підвісною системою для автобусів, вантажівок, причепів і напівпричепів. Пневматична підвіска встановлюється на всі типи вантажних автомобілів з великим успіхом. Aignerr пневматичні ресори призначені для широкого спектра додатків на передній і задній осі, а також на провідні осі напівпричепа.
HENGST FILTER
Компанія була створена в 1958 році, і до сих пір управляється як сімейний бізнес в третьому поколінні. Hengst пропонує цілий ряд фільтрів, асортимент яких переконає навіть найвимогливіших клієнтів. Компанія гарантує Високу надійність починаючи з безпечної установки до оптимальної роботи та тривалого терміну служби. Глобальна мережа філій Hengst відкриває нові світи на ринку і є великим кроком назустріч клієнтам в повному розумінні цього слова. Філіали фірми знаходяться на чотирьох континентах в 9 країнах. Для багатьох виробників автомобілів, підприємств оптової торгівлі та ринку запчастин, а також для все більшого числа промислових клієнтів найменування Hengst вже стало синонімом фільтрації та управління подачею води. Щоб зберегти цю репутацію, компанія щодня працює над розвитком компетенції в сфері фільтрації. Необхідно опанувати багатьма науками, щоб занять місце на ринку як виробник оригінальних запчастин для автотранспортних засобів і автомобільної промисловості. І це саме те, що Hengst вміє і на чому фокусує увагу вже понад 55 років. Сертифікована система контролю і забезпечення якості Hengst орієнтована на вимоги норм ISO 9001 і ISO.
KNORR
WABCO
KNORR
Фірма Knorr-Bremse GmbH заснована в 1905 р. у Берліні. Knorr-Bremse - провідний світовий постачальник гальмівних і приводних систем для вантажного автотранспорту, є постачальником комплектуючих для великих виробників вантажних автомобілів по всьому світу. Гамма виробленої продукції крім комплексних рішень для гальмівних систем, охоплює системи допомоги водієві по всій трансмісії, а також їх сервіс і післяпродажне обслуговування. Виробничі, торговельні та сервісні центри, зайняті в сфері систем для вантажного транспорту, розташовані в 20 країнах світу. У концерн KNORR-BREMSE входять такі бренди, як KONSBERG, BENDIX, BOSCH (пневматичний напрямок), WIRA. У виробничу програму KNORR-BREMSE входять як вузли та агрегати, так і різноманітні ремонтні комплекти до систем ABS, ASR, EBS, ECAS, ESP, ELC. Також KNORR-BREMSE виробляє і продає системи діагностики та контролю та діагностичне обладнання.
WABCO
У 1869 році Джордж Вестінгауз заснував компанію WABCO, яка процвітала протягом усього XX століття. Компанія вийшла за межі залізничної техніки завдяки своїм новаторськими проривами в індустрії комерційних транспортних засобів в Європі та Північній Америці. Сьогодні WABCO виробляє одні з найкращих у світі системи гальмування, передач, гідравлічні системи, круїз-контроль та багато ін. Компанія лишається провідним глобальним постачальником технологій і систем управління для забезпечення безпеки й ефективності комерційних транспортних засобів. Заснована понад 150 років тому, WABCO продовжує бути піонером у відкритті механічних, електронно-механічних та електронних технологій для систем гальмування, стійкості й автоматизації трансмісій, які постачаються провідним світовим виробникам комерційних вантажівок, автобусів і причепів. Компанія WABCO з 13 тисячами співробітниками в 40 країнах розвиває унікальну культуру інновацій та різноманітності для задоволення потреб клієнтів по всьому світу, використовуючи місцеві таланти та знання в глобальному середовищі спільної роботи.
TISSEN
NOXY
TISSEN
Гальмівне обладнання Tissen - це не просто продукт, це ідеологія, в основі якої безкомпромісне мислення, відповідальність і довіра. Ми створили компанію з людьми, які вірять в цю філософію. З моменту свого заснування компанія Tissen беззастережно дотримується своїх власних принципів: надійність, висока якість і відкритість до інновацій. Компанія прагне представити на ринку інноваційні продукти, які випереджають конкуренцію і відповідають вимогам клієнтів. Сьогодні Tissen пропонує широкий асортимент гальмівних колодок, гальмівних дисків, гальмівних накладок і гальмівних барабанів для комерційних і спеціалізованих автомобілів. В результаті серйозних випробувань, як на виробничому майданчику, так і в незалежних організаціях, компанія впевнена в якості своєї продукції. Матеріал гальмівного тертя Tissen забезпечує максимальну ефективність, комфорт і безпеку. Ідеальне рішення для майже кожної вантажівки в Європі. Гальмівні диски і прокладки були вперше представлені на виставці в Бірмінгемі в 2006 році як рішення проблеми гальмування в важких умовах і були люб'язно розглянуті експертами. Гальмівні диски Tissen забезпечують максимальну ефективність гальмування, чудове управління автомобілем і винятковий комфорт для водія і пасажира.
NOXY
NOXy – це найбільш відомий польський бренд, під яким випускається рідина Adblue. Ця речовина перетворює шкідливі NOx у відпрацьованих газах транспортного засобу з дизельним двигуном в азот та пар, котрі є безпечними для життя. Все це веде до зменшення викиду оксидів азоту, котрий є головним джерелом забруднення атмосфери. Adblue під маркою NOXy випускає Azoty Group. Для виробництва речовини використовується сечовина найвищої якості. Всі виробничі потужності знаходяться на території ЄС. Це найбільший виробник Adblue в Польщі та один з найбільших в Європі. Завдяки цьому Azoty Group гарантують безперервні постачання. Значна увага приділяється умовам зберігання та транспортування Adblue NOXy. Велика кількість додаткових заходів направлена на захист продукту від бруду та забезпечення його високої якості. Це підтверджено сертифікатом якості ISO 22241. Для його використання задіюється технологія SCR (яка базується на каталітичному відновлені). Варто також зазначити, що ця система ефективно використовується не лише у вантажівках, але й в легкових автомобілях.
SAMPA
TEXTAR
SAMPA
Турецька компанія SAMPA Automotive Inc була заснована в 1994 році. Вона поставляє запасні частини для багатьох важких вантажних автомобілів, причепів і. Штаб-квартир компанії розташована в Самсуні (Туреччина). SAMPA має представництва в багатьох країнах (ОАЕ, Німеччина, Росія, Казахстан, Нігерія, Південна Африка, США). Станом на кінець 2014 року Sampa експортувала запчастини свого виробництва в 116 країн. Щороку SAMPA продовжує підвищувати свою частку на ринку автозапчастин. Асортимент продукції нараховує понад 30 000 одиниць. Компанія є визнаним фахівцем у своїй сфері. У компанії також є власний науково-дослідний і випробувальний центр площею 3000 м2 з щорічними інвестиціями в 10 мільйонів доларів США. У компанії є безліч патентів. У SAMPA є всі необхідні сертифікати якості. Вона стежить за дотриманням вимог ISO / TS 16949, ISO / EN 17025, ISO 14001, ISO 18001 протягом багатьох років.
TEXTAR
TEXTAR - один з найбільших виробників автомобільних гальмівних колодок. Постачання продукції для "оригінальної комплектації - О.Е." виробникам автомобілів вивело компанію на провідні позиції в галузі. Всі товари під маркою TEXTAR робляться відповідно до О.Є специфікації як для постачання на конвеєри, так і для постачань на ринок автозапчастин. За майже столітню історію існування компанія напрацювала досвід і розробила технології, які дозволяють їй виготовляти найсучасніші гальмівні колодки, що відповідають усім вимогам сьогоднішнього дня і навіть перевершують стандарти. Асортимент продукції, яку виробляє компанія, покриває вимоги європейського ринку практично повністю. Продукція TEXTAR виготовляється для всіх провідних автомобільних компаній.
MEYER
DAF
MEYER
Компанія MEYER була заснована в Чехії в 2002 році. Діяльність фірми спрямована на виготовлення елементів дискових і барабанних гальм вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів європейського виробництва. Якість продукції MEYER перед надходженням на ринок ретельно перевіряється в технічних лабораторіях Європи. Завдяки провідним фахівцям, компанії вдалося завоювати довіру не тільки на європейському, а й на світовому ринках. Сертифікат ISO: 9001 додатково підтверджує високу якість продукції. На сьогодні MEYER настільки розширив асортимент своєї продукції, що без проблем задовольняє потреби навіть найвимогливіших клієнтів. Важливу роль відіграє і ціна яку компанія ідеально змогла підлаштувати під потреби сучасного ринку.
DAF
Основою майбутньої всесвітньовідомої компанії стала фірма Commanditaire Vennootschap Hub. van Doorne's Machinefabriek, заснована Хубертом ван Доорном 1928 року. Це була невелика майстерня, в якій Хуберт та його брат Вім почали виробляти причепи для тракторів та вантажівок. Братів чекав успіх і 1930 році вони відкривають завод в Туіндорпі. А 1934 року компанія була перейменована в Van Doorne's Aanhangwagen Fabriek або просто – DAF. Хуб Ван Дорн був самоучкою, проте це не завадило йому в кінці 30-х розробити систему Trado, котра дозволила переробляти вантажні машини в повнопривідні. Також напередодні війни Хуберт конструює дешевий автомобіль – DAF Regenjas, проте його випуску стає на заваді початок війни. Після війни DAF випускає вантажівку з кабіною над двигуном. В кінці 50-х з’являється легковий автомобіль з безступінчастою коробкою передач – Variomatic. Нова модель отримала назву DAF 600. В подальші роки ця модель модернізується, випускається її спортивна версія. 1975 року власником DAF стала Volvo. Компанію перейменовують в Volvo Cars BV, Netherlands. Легкові автомобілі DAF починають випускати під маркою Volvo. В 1990 році частиною United Bus стає підрозділ DAF Buses. А в 1996 році PUCCAR купує DAF Trucks. Тож, на сьогодні існує лише відділення DAF, що випускає вантажні автомобілі, проте воно є найбільшим світовим виробником вантажної техніки.
BANNER
SCHOMACKER
BANNER
Banner - провідний європейський постачальник акумуляторних батарей, що займає почесне місце в трійці лідерів серед постачальників акумуляторних батарей в сфері автомобільної промисловості. Компанія є єдиною, хто отримав міжнародне визнання австрійським виробником акумуляторних батарей, що постачають свою продукцію багатьом відомим автомобільним заводам, таким як Audi, Mercedes,Volkswagen, BMW або MAN. Інноваційне мислення дозволяє випускати вироби вищої якості, про що свідчить їх безпека в експлуатації та тривалий термін служби. Компанія Banner сертифікована відповідно до стандартів якості ISO 9001, ISO / TS 16949 та ISO 14001.
SCHOMACKER
Компанія зарекомендувала себе на міжнародному ринку, виробляючи якісні пружини для комерційних транспортних засобів. Оригінальні джерела Schomacker відповідають найвищим критеріям якості, тому що мова йде про безпеку дорожнього руху. Більш ніж 135 років SCHOMÄCKER означають більш ніж 135 років досвіду, роботи та досліджень в цій галузі. Якість і високий стандарт продуктів і послуг компанії є міжнародно визнаним: першокласний матеріал; механізоване виробництво; висока якість обробки поверхні; великі тести якості; оптимальні стандарти безпеки; швидке виробництво; точна збірка; надійне обслуговування клієнтів; доставка. Пружини від Schomacker забезпечать безпеку і довгий термін служби.
ROSSANO
SKF
ROSSANO
ROSSANO- італійська компанія заснована в 2012 році. Одна з провідних компаній на світовому ринку, яка спеціалізується на виготовленні комплектуючих кузова для вантажних автомобілів. Виробництво здійснюється на заводі кваліфікованим технічним персоналом із використанням пресів і роботів на різальній кромці, для того, щоб надати клієнтам кращу якість і тонку обробку. Компанія також піклується про екологію: використовує альтернативні джерела енергії, повторно використовує сировину. ROSSANO - це висока міцність у поєднанні з малою об'ємною масою.
SKF
Компанія SKF є одним з найбільших світових виробників підшипників, а також підшипникової сталі. На сьогодні компанія налічує понад 80 заводів, які функціонують в 70 країнах світу - Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Швеції, Нідерландах, Польщі, Японії, США, Бразилії, Мексиці, Китаї, Кореї, Індії, Малайзії, Індонезії, Південній Африці, Україні та інших. Більшість провідних світових виробників автомобілів вже вибрали SKF у якості партнера. Сьогодні компанія SKF випускає близько 600 мільйонів підшипників в рік. Асортимент компанії SKF охоплює 96% ринку підшипників. Для ринку вантажних автомобілів SKF випускає: маточини в зборі; підшипники / хрестовини карданних валів; ремонтні комплекти підшипників КПП / диференціалів заднього моста; ролики автоматичного натягу ременів приводу агрегатів; підшипники коліс; ущільнення півосей і маточин коліс; пластичні мастила.
FEBI BILSTEIN
MAHLE ORIGINAL
FEBI BILSTEIN
Ця німецька компанія, що веде свої витоки ще з 1844 року, на початку свого існування виробляла продукцію, направлену на задоволення потреб металургійної промисловості. В 1882 році відбулася деяка зміна спеціалізації, й було запущено виробництво гвинтів та гайок. На ринку автомобільних запчастин FEBI BILSTEIN з’явилася в 1921 році, одразу після розробки пружинного гвинта та початку його виробництва. Цього ж року розробка була представлена на автомобільній виставці. Новинку зустріли схвальними відгуками. Надалі FEBI BILSTEIN зосередився на автомобільному післяпродажному обслуговуванні. Асортимент її продукції склали різноманітні зношувані деталі для легкових та вантажних авто. На сучасному етапі розвитку компанія має представництва в Великобританії, Франції, Бельгії та ряді інших країн. Кількість пропонованої продукції – це понад 9000 найменувань. Крім споживчого ринку FEBI BILSTEIN поставляє запчастини для промислового виробництва MERCEDES-BENZ й DAF. Якість та надійність автозапчастин її виробництва підтверджена сертифікатом системи TUV згідно стандартів DIN ISO 9002.
MAHLE ORIGINAL
Як провідний глобальний партнер розвитку автомобільної індустрії двигуна, MAHLE пропонує унікальну систему яка спеціалізується в областях систем двигуна, фільтрації, електрики / мехатроніки. MAHLE забезпечує технологічно інноваційні рішення для автомобільної промисловості, комерційних транспортних засобів, машин і інших промислових застосувань. Маючи багаторічний досвід у створенні та виробництві деталей для двигуна, MAHLE володіє унікальним на ринку ноу-хау в цьому сегменті. Сьогодні під брендами MAHLE Original пропонує широкий асортимент різних фільтрів: від повітряних, масляних і паливних фільтрів аж до патронів вологовідділювача. За потужністю цієї марки криється концерн, що працює на ринках в усьому світі, який володіє інноваційними потужностями в галузі досліджень і розробок, а також ефективною мережею міжнародних виробничих об'єктів і забезпечує високоякісною продукцією ринок комплектуючих для автомобілів.
MANNESMANN
IRON HORSE
MANNESMANN
Mannesmann – відомий у Європі німецький виробник інструментів. Компанія Mannesmann починає свою історію ще у ХVIII ст., коли засновником Іоганом Генріхом Маннесманом було відкрито невелику фабрику з виробництва інструментів та напильників. Багато років підприємство лишалось в межах сімейного бізнесу. Багато з ідей втілених Mannesmann ще в кінці ХІХ ст. використовуються й до сьогодні. ХХ століття стало значущим для компанії Mannesmann кількома подіями: будівництвом власного адміністративного центру в Блідінхаузені та початком випуску власної сільськогосподарської техніки. 1931 р. братами Альфредом та Карлом Маннесманами було засновано Товариство з обмеженою відповідальністю братів Маннесман (Brüder Mannesmann AG). 1977 року почався випуск інструментів Mannesmann. На сьогодні Mannesmann випускає 3 основні лінії інструментів. Окрім повного спектра ручних та електроінструментів, призначених для домашнього використання, є Центральна та Зелена лінії. Центральна лінія включає інструменти для майстрів та професіоналів. Зелена лінія забезпечує виробництво високоякісних інструментів згідно з вимогами ISO. На виробництві діє суровий внутрішній контроль якості. Проте всі інструменти додатково перевіряються незалежними інститутами TÜV та VPA. Компанія є членом нуково-дослідницького товариства інструментів та матеріалів (Forschungsgemeinschaft Werkzeuge und Werkstoffe e.V.). Завдяки системі управління якості, що діє в компанії, є безліч винагород та відзнак, що їх отримали її вироби.
IRON HORSE
Iron Horse - виробник акумуляторних батарей з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Iron Horse є одним з лідерів на європейському ринку джерел енергії. Iron Horse використовує новітні види обладнання і кращі технології у виробництві акумуляторних батарей. Компанія впровадила міжнародний стандарт якості ISO-9000 для забезпечення ефективного контролю і постійного поліпшення якості продукції в 2015 році. Основною метою компанії є розробка продуктів, які найбільш повно відповідають потребам споживачів. Технічний прогрес Iron Horse досягається шляхом використання методу Concast (безперервного лиття), який полягає в безперервному литті решітки батареї у вигляді стрічки. CONPAST (безперервне склеювання) - метод безперервного двостороннього склеювання решітки акумуляторної батареї. Технологія виробництва Iron Horse являє собою повністю автоматизований процес складання акумуляторів, на етапах якого планується контролювати та перевіряти якість зварних з'єднань виробів, їх герметичність, а також запобігати коротке замикання. Використання цих технологій - гарантія високої якості й відмінних робочих параметрів батарей Iron Horse. Продукції Iron Horse довіряють і встановлюють на свої автомобілі такі світові виробники як MAN, DAF, VOLVO, RENAULT, а також інші відомі заводи автомобільної промисловості. Акумулятори Iron Horse - це надійний і перевірений часом високоякісний продукт.
TISSEN PREMIUM
CLEVER OIL
TISSEN PREMIUM
Гальмівне обладнання Tissen - це не просто продукт, це ідеологія, в основі якої безкомпромісне мислення, відповідальність і довіра. Ми створили компанію з людьми, які вірять в цю філософію. З моменту свого заснування компанія Tissen беззастережно дотримується своїх власних принципів: надійність, висока якість і відкритість до інновацій. Компанія прагне представити на ринку інноваційні продукти, які випереджають конкуренцію і відповідають вимогам клієнтів. Сьогодні TISSEN PREMIUM пропонує широкий асортимент гальмівних колодок, гальмівних дисків, гальмівних накладок і гальмівних барабанів для комерційних і спеціалізованих автомобілів. В результаті серйозних випробувань, як на виробничому майданчику, так і в незалежних організаціях, компанія впевнена в якості своєї продукції. Матеріал гальмівного тертя Tissen забезпечує максимальну ефективність, комфорт і безпеку. Ідеальне рішення для майже кожної вантажівки в Європі. Гальмівні диски і прокладки були вперше представлені на виставці в Бірмінгемі в 2006 році як рішення проблеми гальмування в важких умовах і були люб'язно розглянуті експертами. Гальмівні диски TISSEN PREMIUM забезпечують максимальну ефективність гальмування, чудове управління автомобілем і винятковий комфорт для водія і пасажира.
CLEVER OIL
Clever OIL - це виробник високоякісних олив для автомобілів. Компанія працює для своїх клієнтів, дбаючи про якість продукції, що випускається, і пишається своєю ультра сучасною виробничою лінією. Завод Clever OIL базується на 35-річному досвіді у виробництві мастильних матеріалів для різних видів автотранспорту. Продукція Clever OIL повністю відповідає європейським стандартам і перевершує навіть найжорсткіші вимоги клієнтів. Компанія постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів і розробку технічних новинок, випереджаючи потреби клієнтів, що, у свою чергу, дозволяє швидко розвивати Clever OIL на європейському ринку. Система їх перевірки якості продукції на найвищому рівні. У лабораторіях компанії кожен продукт проходить комп'ютерну і механічну діагностику на витривалість; позиція повітря, масла і палива вивчається відповідно до міжнародних вимог і стандартів. Відмінна якість є найвищим пріоритетом для Clever OIL.
DIAMONDBACK
DAYCO
DIAMONDBACK
Інформація про компанію тимчасово відсутня
DAYCO
DAYCO - світовий лідер в проектуванні та виробництві систем передачі потужності для двигунів легкових, вантажних автомобілів, мототехніки. Компанія поставляє свої продукти на конвеєри провідних автовиробників (OE / OES), а також на вторинний ринок запасних частин (Aftermarket). DAYCO була заснована в 1905 році і її історія налічує вже понад 100 років, протягом яких Dayco незмінно залишалася виробником і розробником продукції найвищої якості. DAYCO - розробник передових технічних рішень для провідних світових автовиробників. З цією метою компанія постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів і розробку технічних новинок та випереджає завтрашні потреби виробників автомобільних двигунів. Партнерами DAYCO є такі марки, як VAG, Mercedes Benz, BMW, PSA, Ford і багато інших лідерів ринку. Заводи компанії розташовані в Європі, Північній Америці, Південній Америці та Азії. DAYCO постачає на незалежний ринок повний, постійно оновлюваний асортимент компонентів систем передач, а також надає необхідне обслуговування і підтримку для клієнтів для підвищення професійної майстерності. Якість продукції Dayco - оригінальна й еквівалент оригінальній, підтверджена сертифікатами міжнародних стандартів ISO 9002.
CLEVER
MONROE
CLEVER
Сlever Filters - це не просто фільтри. Це компанія, яка працює для своїх клієнтів, піклуючись про якість продукції, що випускається і пишається своєю ультрасучасною виробничою лінією. В даний час постійні інвестиції дозволяють швидко розвивати Clever Filters на європейському ринку. Система їх перевірки якості продукції на найвищому рівні. В їх лабораторіях кожен продукт проходить комп'ютерну і механічну діагностику на витривалість, а позиція повітря, масла і палива вивчається в узгодженні з міжнародним вимогами та стандартами. Завод Clever Filters орієнтується на 35-річний досвід у виробництві фільтрів для різних видів автотранспорту. Він розпочав свою діяльність у виробництві фільтрів для агро-бізнес-технологій та за умови 80% постачань в цій області в цілому Бельгії. Після цього підприємство почало виробництво в області повітряних фільтрів для виробництва і промислових об'єктів.
MONROE
Monroe®, один з найавторитетніших брендів на ринку автомобільної підвіски для легкових автомобілів і комерційного транспорту. Monroe витримали випробування часом. Упродовж багатьох років, Монро був зорієнтований на якість продукції, задоволеність клієнтів і технологію нового продукту. Амортизатори, стійки та інші продукти під брендом Monroe виробляються компанією Tenneco. Корпорація Tenneco не тільки займає міцні позиції на ринку післяпродажного обслуговування, проте є одним з найбільших світових виробників оригінального устаткування для систем підвіски. Революційна технологія електронно-регульованої підвіски Monroe надає автовиробникам можливість широкого вибору налаштувань жорсткості підвіски, а власники автомобілів отримують найвищий рівень безпеки, комфорту і керованості. Крім новітніх технологій і кращих у своєму класі продуктів, важливим елементом сталого успіху бренду Monroe є міцні зв'язки з професіоналами, які застосовують, продають і встановлюють вироблені компанією продукти.
Сторінка:12345678910»
Сторінка:1234.5.6.7.8.9.10»