Національна мережа магазинів TIR-запчастин для всіх видів техніки

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Говорячи про якість представлених у нас запчастин, ми не пропонуємо вірити нам на слово. Нижче представлені сертифікати, надані нам виробниками. Вони свідчать, що:

1

наявна продукція –
100% оригінал

2

на неї поширюється
та діє гарантія від
виробника

3

гарантійне
обслуговування
проводиться лише
сертифікованими СТО

4

будь-які запчастини
точно відповідають
заявленим
характеристикам

5

ціни встановлені
самою компанією
виробнико

Крім того кожен сертифікат – підтвердження довіри виявленої Strans компаніями-виробниками. Ми з гордістю та відповідальністю ставимося до такої високої оцінки своєї роботи й робимо все від нас залежне, щоб виправдати високу оцінку нашої праці.

NOXY
×
NOXY

NOXy – це найбільш відомий польський бренд, під яким випускається рідина Adblue. Ця речовина перетворює шкідливі NOx у відпрацьованих газах транспортного засобу з дизельним двигуном в азот та пар, котрі є безпечними для життя. Все це веде до зменшення викиду оксидів азоту, котрий є головним джерелом забруднення атмосфери. Adblue під маркою NOXy випускає Azoty Group. Для виробництва речовини використовується сечовина найвищої якості. Всі виробничі потужності знаходяться на території ЄС. Це найбільший виробник Adblue в Польщі та один з найбільших в Європі. Завдяки цьому Azoty Group гарантують безперервні постачання. Значна увага приділяється умовам зберігання та транспортування Adblue NOXy. Велика кількість додаткових заходів направлена на захист продукту від бруду та забезпечення його високої якості. Це підтверджено сертифікатом якості ISO 22241. Для його використання задіюється технологія SCR (яка базується на каталітичному відновлені). Варто також зазначити, що ця система ефективно використовується не лише у вантажівках, але й в легкових автомобілях.

UNIVERSAL
×
UNIVERSAL

Universal Components сьогодні активна компанія, експортний бізнес якої процвітає. Вона продає свої вироби більш ніж в тридцяти країнах Європи, Африки, Близького Сходу та Азії. Філософія компанії полягає у клієнт-контролі. Вони гарантують, що роблять все можливе, щоб задовольнити потреби клієнтів і перевершити їх. Зобов'язання компанії полягає у наданні оригінального устаткування якісних деталей вчасно кожен раз, зберігаючи при цьому конкурентну ринкову ціну. Universal Components є надійним, провідним постачальником запчастин до вантажівок і причепів. Компанія має широкий асортимент від бризковиків для вантажівок, вихлопних рідин, тримачів номерних знаків до електрики причепів.

SKF
×
SKF

Компанія SKF є одним з найбільших світових виробників підшипників, а також підшипникової сталі. На сьогодні компанія налічує понад 80 заводів, які функціонують в 70 країнах світу - Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Швеції, Нідерландах, Польщі, Японії, США, Бразилії, Мексиці, Китаї, Кореї, Індії, Малайзії, Індонезії, Південній Африці, Україні та інших. Більшість провідних світових виробників автомобілів вже вибрали SKF у якості партнера. Сьогодні компанія SKF випускає близько 600 мільйонів підшипників в рік. Асортимент компанії SKF охоплює 96% ринку підшипників. Для ринку вантажних автомобілів SKF випускає: маточини в зборі; підшипники / хрестовини карданних валів; ремонтні комплекти підшипників КПП / диференціалів заднього моста; ролики автоматичного натягу ременів приводу агрегатів; підшипники коліс; ущільнення півосей і маточин коліс; пластичні мастила.

DAYCO
×
DAYCO

DAYCO - світовий лідер в проектуванні та виробництві систем передачі потужності для двигунів легкових, вантажних автомобілів, мототехніки. Компанія поставляє свої продукти на конвеєри провідних автовиробників (OE / OES), а також на вторинний ринок запасних частин (Aftermarket). DAYCO була заснована в 1905 році і її історія налічує вже понад 100 років, протягом яких Dayco незмінно залишалася виробником і розробником продукції найвищої якості. DAYCO - розробник передових технічних рішень для провідних світових автовиробників. З цією метою компанія постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів і розробку технічних новинок та випереджає завтрашні потреби виробників автомобільних двигунів. Партнерами DAYCO є такі марки, як VAG, Mercedes Benz, BMW, PSA, Ford і багато інших лідерів ринку. Заводи компанії розташовані в Європі, Північній Америці, Південній Америці та Азії. DAYCO постачає на незалежний ринок повний, постійно оновлюваний асортимент компонентів систем передач, а також надає необхідне обслуговування і підтримку для клієнтів для підвищення професійної майстерності. Якість продукції Dayco - оригінальна й еквівалент оригінальній, підтверджена сертифікатами міжнародних стандартів ISO 9002.

CORTECO
×
CORTECO

CORTECO, компанія групи Фройденберг, є провідним підприємством-виробником у світі в області ущільнень і деталей для контролю вібрації та шуму, а також салонних фільтрів. Її асортимент, що включає більше 19 000 найменувань, один з найширших в області ущільнювальної та вібраційної техніки. Серед них ущільнення Simmerring® і салонні фільтри micronAir®, якими оснащується кожен другий новий автомобіль в Європі. CORTECO має філії в 57 країнах і виробничі потужності по всьому світу. Компанія відома чудовим сервісом і ефективною логістичною системою. Це, а також якість їх продукції, є основою видатного положення на ринку.

JOST
×
JOST

Група компаній JOST (JOST Group) з моменту свого заснування в 1952 році досягла передових позицій в світі у виробництві систем, модулів і компонентів для вантажного автомобільного транспорту. Традиції її успіху базуються на гнучкості, технічних здібностях, підприємливості та тісного залучення співробітників компанії в свою діяльність. JOST пропонує найбільший у світі асортимент продукції для вантажних автомобілів. А також як постачальник систем, встановлює масштаби для розвитку в майбутньому.

TIMKEN
×
TIMKEN

Timken Company - найбільша в світі компанія-виробник конічних роликопідшипників і спеціальних марок сталі, розташована в США. Вироблена компанією продукція і послуги знаходять своє застосування в транспорті, промисловому обладнанні, електроніці, гірничошахтне і буровому обладнанні, аерокосмічній і військовій техніці. Сьогодні компанія Тімкен налічує 25 тисяч співробітників і має своє представництво в 27 країнах світу. У 1898 році Генрі Тімкеном отримав патент на винахід першого в світі конічного роликопідшипника. Після цього в 1899 році Тімкеном була заснована компанія в місті Сент-Луїс (США) і отримала назву Компанія колісних Роликопідшипники Тімкен (The Timken Roller Bearing Axle Company). У той час Генрі Тімкен працював над виготовленням каретних екіпажів в Сент-Луїсі та вже мав трьома патентами на винахід ресор для екіпажів. Однак саме винахід роликопідшипника дозволило його компанії стати по-справжньому успішною. В кінці 19-го століття винахід конічного роликопідшипника виявилося справжнім проривом у виготовленні колісних осей, яке не зазнало значних змін протягом попередніх століть. Тимко дозволила істотно знизити негативний вплив ефекту тертя. У 1901 році виробничі потужності компанії було перебазовано в місто Кентон, де вже набирала обертів автомобільна промисловість, обганяючи за темпами виробництво каретних екіпажів. Що став переможцем першої в історії гонки 500 миль Індіанаполіса Рей Харун (Ray Harroun), перетнув фінішну лінію на автомобілі з встановленими на ньому ступичні підшипниками Тімкен. У 1916 році компанія Тімкен освоює виробництво сталі й трубних заготовок на заводі в місті Кентон, що дозволяє отримати повний контроль за процесом лиття сталі і її застосуванням у підшипниках власного виробництва. До кінця 1990-х років близько 80% обсягу продукції, що випускається стали експортувалося за кордон, а дохід від цієї діяльності склав одну третину від загального обсягу продажів компанії.

HELLA
×
HELLA

HELLA є глобальною компанією із багатою історією, яка охоплює понад 100 років. Компанія розробляє і виробляє технологію освітлення та електронні вироби для автомобільної промисловості і їй належить одна з найбільших роздрібних організацій для автомобільних запчастин і аксесуарів в Європі. HELLA є однією з топ 40 постачальників автомобільної промисловості в світі та входить в число 100 найбільших німецьких промислових підприємств. Компанія присутня на більшості ринках у Європі, в Азії, Північній і Південній Америці, а її представництва знаходяться у 39 країнах по всьому світу та має 118 локацій. Відмінна якість є найвищим пріоритетом і орієнтиром для всього, що робить HELLA.

AL-KO
×
AL-KO

Компанія була заснована в містечку Гросскьотц під Гюнцбургом (Німеччина) Алоісом Кобером 1931 року. Спочатку це була невелика кузня. Вона стала основою майбутнього виробництва. В 1952 році на ньому почали вироблятися важелі для ручних гальм. Вже в 1961 році AL-KO відкриває свій перший філіал в місті Целль (Австрія). В 60-70-х рр. було запущено виробництво газонокосарок та бензопил. Саме AL-KO створює першу роботизовану газонокосарку. Паралельно розширяється виробництво та випуск компонентів та комплектуючих для авто. Асортимент компанії на сьогодні включає компоненти для причепів, будівельної техніки, шасі, різні типи амортизаторів, вироби з пластмаси. Більша частина виробів призначена для жилих фургонів та причепів. AL-KO також належать розробки по вдосконаленню їх конструкції. Завдяки підтримці високих стандартів виробництва, якості та надійності готової продукції AL-KO має цілий ряд сертифікатів від різних європейських країн (Німеччини, Австрії, Італії, Великобританії та ін.), в тому числі й сертифікати ISO 9001 та ISO/TS 16949.

FERSA
×
FERSA

Fersa це багатонаціональна іспанська компанія, яка спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві та дистрибуції комплексних рішень в сфері високоякісних підшипників. Fersa володіє більше ніж 50-річним досвідом в даній галузі. Компанія випускає щорічно понад 200 моделей. Fersa виробляє підшипники для трансмісії, диференціалів і ступиць, що є чудовою альтернативою запчастинах оригінального устаткування таких провідних світових виробників як Mercedes Benz, Volvo, Iveco, BPW і Freightliner, серед других. Об'єднуючи точність проектування і строгий контроль якості, застосовуючи технології на етапі виробництва і контролю, Fersa домоглася високих показників продуктивності: тривалий термін експлуатації й максимальна надійність. Всі підшипники забезпечують максимальну довговічність і ефективність: здатні обертатися на протязі тисяч кілометрів, витримувати високі швидкості та навантаження при високих температурах.

JOHN GUEST
×
JOHN GUEST

Хоча британська компанія JOHN GUEST і була заснована лише в 1961 році, проте перший прототип машини для лиття було розроблено Джоном Гестом вже в кн. 1950-х. Спочатку компанія спеціалізувалась на виготовлені презиціонної техніки та інструментів. Паралельно було створено компанію, що займалася литтям цинку. З 1971 р. JOHN GUEST виготовляє складні литі вироби для великих виробників пневматичних клапанів. 1974 р. було розроблено перший контактний роз’єм для використання разом зі стиснутим повітрям. Ця базова концепція «Super Speedfit» була розроблена для фітингів широкого спектру використання. Цього ж року було розроблено контактний роз’єм для використання зі стиснутим повітрям. 1978 р. було створено John Guest Limited для продажу виробів компанії. У 80-х було розширено виробничі потужності та почався прямий експорт її товарів. JOHN GUEST отримала 2 премії Queen’s Award for Export Achievement за досягнення в області експорту (1990 та 195 роках). В 1990 р. якість продукції компанії була підтверджена премією British Standard Kitemark Award.

COS.PEL
×
COS.PEL

Італійська компанія COS.PEL почала свою діяльність в 1990 році з виробництва деталей кузова для комерційного транспорту. Практично з перших років свого існування вона завоювала довіру та пошану виробників авто. Доказом цього стало те, що вже у 1993 році. Продукція компанії почала постачатися на конвеєри Renault Truck. В 1995 році виробник став постачальником IVECO. На початку 2000-х рр. COS.PEL вийшла на передові позиції в Італії. Компанія постійно інвестує в своє виробництво. Окрім розширення виробничих площ, відбувається оновлення обладнання та його роботизація. Висока якість продукції дозволила COS.PEL отримати сертифікат ISO 9001:2008. Наразі асортимент продукції складає більше ніж 5000 позицій. Це комплектуючі для вантажівок таких марок як Renault Truck й IVECO, а також DAF, SCANIA, VOLVO, MAN, MERCEDES-BENZ.COSPEL отримала пройшла всю необхідну сертифікацію (ISO 9001: 2008 - EAC та TS / 16949), яка підтверджує якість випускаємої продукції.

FTE
×
FTE

Історія німецької компанія FTE розпочалася в 1953 році з того, що Kugelfischer переніс частину виробництва на завод в Ебені. В 1954 р. почалося виробництво компонентів для гідравлічних гальмівних систем. Наступного року компанія взяла участь у міжнародній автовиставці у Франкфурті, на якій представила свою продукцію. 1970 р. почалося виробництво циліндрів для зчеплення. FTE 1988 р. здійснила інноваційну розробку – антиблокувальну гальмівну систему для мотоциклів. В 90-х компанія розширює свої виробничі потужності, відкриває новий автоматизований складський центр, завод в Турині, Мексиці, Словакії, Чехії, запущено виробництво в Бразилії. Компанія має всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість її продукції (TUV, ISO 9001, QS 9000).

TRUCKTEC AUTOMOTIVE
×
TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Компанія була заснована в м. Саарбрюкен (Німеччина) в 1989 році Герхардом Робеллером й носила назву Trucktec Fahrzeugteile GmbH. На початку своєї діяльності, TRUCKTEC AUTOMOTIVE спеціалізувалася в збірці запасних частинах для вантажних автомобілів Mercedes-Benz. В 2000-х роках компанія розширюється, впроваджує нову систему управління якістю по стандарту DIN EN ISO 9001:2000. В ці ж роки вона була перейменована на TRUCKTEC AUTOMOTIVE GmbH. Поступово TRUCKTEC починала експансію ринків на Близькому та Далекому Сході, відкривши власні філіали в Дубаї, Сінгапурі, Шанхаї, Підприємство поступово розширило свій асортимент – з’явилася продукція для автомобілів BMW, MAN, Volvo и Scania. Таким чином, TRUCKTEC AUTOMOTIVE стає одним з найбільших постачальників запчастин для німецьких марок машин. З самого початку вона не зосереджувалась на якійсь конкретній продукції, тому наразі може запропонувати велику кількість запасних деталей для двигуна, трансмісії, електрики та ін.. Загалом асортимент компанії представлений більше 2000-ми найменувань продукції.

WD-40
×
WD-40

WD-40 – це американська компанія і торгова марка відомого аерозольного препарату, розробленого Норманом Ларсеном в 1953 році для «Rocket Chemical Company». У 1969 році Джон С. Баррі, президент «Rocket Chemical Company», змінив назву на WD-40 на тій підставі, що ракетно-хімічна компанія не виробляє ракети. В останні роки WD-40 придбала кілька продуктових лінійок, додавши такі бренди як «3-IN-ONE», «LAVA», «Spot Shot», «X-14» і деякі інші. Спочатку препарат був розроблений для промислових споживачів як водовідштовхувальний засіб, що запобігає корозії. Пізніше було встановлено, що він також має безліч можливостей для побутового застосування. Довгостроковим активним інгредієнтом є нелетке, в'язке мастило, яке залишається на поверхні, забезпечуючи змазку і захист від вологи. Його розбавляють з летючим вуглеводнем невисокої в'язкості, що може розпорошуватись і, таким чином, проникати у щілини. Летючий вуглеводень потім випаровується, залишаючи лише мастило. Ці властивості роблять продукт зручним для видалення бруду і залишків, вивільнення застряглих гайок і болтів і т.д. За корпоративною легендою, формула продукту була розроблена з сорокової спроби (WD-40 як скорочення від «Water Displacement – 40th Attempt»). WD-40 вперше був використаний в компанії Convair для захисту зовнішньої обшивки ракет Атлас від корозії. На полицях крамниць Сан-Дієго продукт вперше з'явився в 1958-му році. Сьогодні WD-40 продається в більш ніж 160 країнах світу.

KINGSPAN
×
KINGSPAN

Вже більше десяти років ірландська компанія KINGSPAN є піонером в області зберігання і поширення AdBlue. Компанія виросла з сімейного будівельного бізнесу, заснованого в 1965 році. KINGSPAN може запропонувати широкий спектр рішень для задоволення всіх можливих потреб зберігання і видачі AdBlue. Компанія веде активну інноваційну діяльність, в основі якої стійкі будівельні рішення, новаторські нові технології і чудовий дизайн.

MAKITA
×
MAKITA

Японська компанія MAKITA була заснована в 1915 р. Мозабуро Макіта для продажу і ремонту освітлювальних приладів, двигунів та трансформаторів. В 1936 році MAKITA активно займалася розробкою парогенераторів. В 1958 році компанія представляє на ринку перший переносний електрорубанок, а ще через 10 років вивела на ринок перші акумуляторні прилади. Сьогодні MAKITA має власні місця виробництва, збуту та обслуговування більше ніж у 100 країнах по всьому світу. Корпорації МAKITA належить бренд МАKTЕС, котрий був перейменований в МAKITA МТ. Під цим брендом компанія випускає серію професійних інструментів. Всі компоненти інструментів МAKITA МТ відповідають стандартам контролю якості. Компанія МAKITA регулярно розробляє нові технології виготовлення інструментів і двигунів, що дозволяє їй залишатися лідером в цьому сегменті ринку і робить важливим новатором серед виробників інструментів. Компанія також регулярно проводить навчальні заходи для всіх авторизованих дилерів інструментів МAKITA. Продукція торгової марки MAKITA MT виготовлена на основі передових технологічних рішень, що сприяли розвитку простого та функціонального асортименту інструментів, який знаходиться під безпосереднім наглядом компанії MAKITA GROUP. Весь вироблений інструмент є абсолютно надійним в будь-якому робочому середовищі та умовах.

MICHELIN
×
MICHELIN

Французька компанія MICHELIN була заснована в 1889 році. Спочатку компанія виробляла шини для велосипедів, пізніше вийшла на ринок автошин (в 1891 році компанією було отримано патент на виробництво знімних пневматичних шин). У 1907 році відкрилося перше підприємство MICHELIN за межами Франції - в Турині. З 1934 року по 1976 рік MICHELIN володіла автомобільним виробником Citroën. У 1988 році компанія поглинула американського виробника шин B.F. Goodrich Company, всього за всю історію компанії вона придбала в цілому близько десяти шинних компаній різної величини. MICHELIN є автором багатьох інновацій в шинній індустрії, таких, наприклад, як винахід радіальних шин в 1946 році. Також одним з найбільш важливих моментів була поява на ринку в 1992 році так званих «зелених шин» Energy, що мають низький коефіцієнт опору коченню, що дозволяє економити паливо. Компанія випускає широкий спектр шинної продукції для автомобільної, сільськогосподарської техніки, велосипедів і мотоциклів, а також літаків. Також компанія знаменита своїми картами та путівниками ViaMichelin. Компанії належить 69 заводів в 19 країнах. Шини MICHELIN широко використовуються в авто- і мотоспорт. У 2016 році шини MICHELIN використовуються в наступних чемпіонатах: чемпіонат світу з автогонок на витривалість, чемпіонат світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів, чемпіонат спорткарів IMSA, європейська серія Ле-Ман.

GUMET (OE)
×
GUMET (OE)

Німецька компанія GUMET GmbH була заснована в 1988 році в м Нордерштедт і з 2011 року її очолює вже друге поколінням власників. Згодом чисельність співробітників фірми потроїлася, причому потреба в складських потужностях постійно зростає. Завдяки переїзду в м Генштедт-Ульцбург в 2005 році, була оптимізована логістика і створена можливість для підтримки курсу на розширення також і в майбутньому. Міжнародні контакти і усвідомлення себе як надійного і компетентного партнера, що пропонує першокласний сервіс, служать з моменту заснування гарантією і запорукою успіху фірми. Як постачальник високоякісних запчастин з гумово-металевими сполуками фірма GUMET GmbH завоювала світову популярність. Пропонований асортимент включає більше 5000 виробів переважно з OEM-якістю. GUMET GmbH є також компетентним партнером при виробництві виробів в точній відповідності з вимогами клієнтів Як експерт в області гумових з'єднань GUMET надає великого значення якості, раціональності і надійності. Компанія безперервно шукає нові продукти і перевіряє, наскільки добре вони вписуються в наш асортимент. Крім іншого, GUMET виготовляє ще не представленого на ринку продукту відповідно до вимог клієнта на основі креслень і технічних умов. У 2008 році GUMET отримала сертифікат ГОСТ, а в 2010 – сертифікат DIN ISO 9001: 2008. Компанія постійно працює над розширенням асортименту і діапазону пропонованих послуг.