Національна мережа магазинів TIR-запчастин для всіх видів техніки

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Говорячи про якість представлених у нас запчастин, ми не пропонуємо вірити нам на слово. Нижче представлені сертифікати, надані нам виробниками. Вони свідчать, що:

1

наявна продукція –
100% оригінал

2

на неї поширюється
та діє гарантія від
виробника

3

гарантійне
обслуговування
проводиться лише
сертифікованими СТО

4

будь-які запчастини
точно відповідають
заявленим
характеристикам

5

ціни встановлені
самою компанією
виробнико

Крім того кожен сертифікат – підтвердження довіри виявленої Strans компаніями-виробниками. Ми з гордістю та відповідальністю ставимося до такої високої оцінки своєї роботи й робимо все від нас залежне, щоб виправдати високу оцінку нашої праці.

WABCO
×
WABCO

У 1869 році Джордж Вестінгауз заснував компанію WABCO, яка процвітала протягом усього XX століття. Компанія вийшла за межі залізничної техніки завдяки своїм новаторськими проривами в індустрії комерційних транспортних засобів в Європі та Північній Америці. Сьогодні WABCO виробляє одні з найкращих у світі системи гальмування, передач, гідравлічні системи, круїз-контроль та багато ін. Компанія лишається провідним глобальним постачальником технологій і систем управління для забезпечення безпеки й ефективності комерційних транспортних засобів. Заснована понад 150 років тому, WABCO продовжує бути піонером у відкритті механічних, електронно-механічних та електронних технологій для систем гальмування, стійкості й автоматизації трансмісій, які постачаються провідним світовим виробникам комерційних вантажівок, автобусів і причепів. Компанія WABCO з 13 тисячами співробітниками в 40 країнах розвиває унікальну культуру інновацій та різноманітності для задоволення потреб клієнтів по всьому світу, використовуючи місцеві таланти та знання в глобальному середовищі спільної роботи.

NOXY
×
NOXY

NOXy – це найбільш відомий польський бренд, під яким випускається рідина Adblue. Ця речовина перетворює шкідливі NOx у відпрацьованих газах транспортного засобу з дизельним двигуном в азот та пар, котрі є безпечними для життя. Все це веде до зменшення викиду оксидів азоту, котрий є головним джерелом забруднення атмосфери. Adblue під маркою NOXy випускає Azoty Group. Для виробництва речовини використовується сечовина найвищої якості. Всі виробничі потужності знаходяться на території ЄС. Це найбільший виробник Adblue в Польщі та один з найбільших в Європі. Завдяки цьому Azoty Group гарантують безперервні постачання. Значна увага приділяється умовам зберігання та транспортування Adblue NOXy. Велика кількість додаткових заходів направлена на захист продукту від бруду та забезпечення його високої якості. Це підтверджено сертифікатом якості ISO 22241. Для його використання задіюється технологія SCR (яка базується на каталітичному відновлені). Варто також зазначити, що ця система ефективно використовується не лише у вантажівках, але й в легкових автомобілях.

TEXTAR
×
TEXTAR

TEXTAR - один з найбільших виробників автомобільних гальмівних колодок. Постачання продукції для "оригінальної комплектації - О.Е." виробникам автомобілів вивело компанію на провідні позиції в галузі. Всі товари під маркою TEXTAR робляться відповідно до О.Є специфікації як для постачання на конвеєри, так і для постачань на ринок автозапчастин. За майже столітню історію існування компанія напрацювала досвід і розробила технології, які дозволяють їй виготовляти найсучасніші гальмівні колодки, що відповідають усім вимогам сьогоднішнього дня і навіть перевершують стандарти. Асортимент продукції, яку виробляє компанія, покриває вимоги європейського ринку практично повністю. Продукція TEXTAR виготовляється для всіх провідних автомобільних компаній.

UNIVERSAL
×
UNIVERSAL

Universal Components сьогодні активна компанія, експортний бізнес якої процвітає. Вона продає свої вироби більш ніж в тридцяти країнах Європи, Африки, Близького Сходу та Азії. Філософія компанії полягає у клієнт-контролі. Вони гарантують, що роблять все можливе, щоб задовольнити потреби клієнтів і перевершити їх. Зобов'язання компанії полягає у наданні оригінального устаткування якісних деталей вчасно кожен раз, зберігаючи при цьому конкурентну ринкову ціну. Universal Components є надійним, провідним постачальником запчастин до вантажівок і причепів. Компанія має широкий асортимент від бризковиків для вантажівок, вихлопних рідин, тримачів номерних знаків до електрики причепів.

SKF
×
SKF

Компанія SKF є одним з найбільших світових виробників підшипників, а також підшипникової сталі. На сьогодні компанія налічує понад 80 заводів, які функціонують в 70 країнах світу - Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Швеції, Нідерландах, Польщі, Японії, США, Бразилії, Мексиці, Китаї, Кореї, Індії, Малайзії, Індонезії, Південній Африці, Україні та інших. Більшість провідних світових виробників автомобілів вже вибрали SKF у якості партнера. Сьогодні компанія SKF випускає близько 600 мільйонів підшипників в рік. Асортимент компанії SKF охоплює 96% ринку підшипників. Для ринку вантажних автомобілів SKF випускає: маточини в зборі; підшипники / хрестовини карданних валів; ремонтні комплекти підшипників КПП / диференціалів заднього моста; ролики автоматичного натягу ременів приводу агрегатів; підшипники коліс; ущільнення півосей і маточин коліс; пластичні мастила.

DAYCO
×
DAYCO

DAYCO - світовий лідер в проектуванні та виробництві систем передачі потужності для двигунів легкових, вантажних автомобілів, мототехніки. Компанія поставляє свої продукти на конвеєри провідних автовиробників (OE / OES), а також на вторинний ринок запасних частин (Aftermarket). DAYCO була заснована в 1905 році і її історія налічує вже понад 100 років, протягом яких Dayco незмінно залишалася виробником і розробником продукції найвищої якості. DAYCO - розробник передових технічних рішень для провідних світових автовиробників. З цією метою компанія постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів і розробку технічних новинок та випереджає завтрашні потреби виробників автомобільних двигунів. Партнерами DAYCO є такі марки, як VAG, Mercedes Benz, BMW, PSA, Ford і багато інших лідерів ринку. Заводи компанії розташовані в Європі, Північній Америці, Південній Америці та Азії. DAYCO постачає на незалежний ринок повний, постійно оновлюваний асортимент компонентів систем передач, а також надає необхідне обслуговування і підтримку для клієнтів для підвищення професійної майстерності. Якість продукції Dayco - оригінальна й еквівалент оригінальній, підтверджена сертифікатами міжнародних стандартів ISO 9002.

JOST
×
JOST

Група компаній JOST (JOST Group) з моменту свого заснування в 1952 році досягла передових позицій в світі у виробництві систем, модулів і компонентів для вантажного автомобільного транспорту. Традиції її успіху базуються на гнучкості, технічних здібностях, підприємливості та тісного залучення співробітників компанії в свою діяльність. JOST пропонує найбільший у світі асортимент продукції для вантажних автомобілів. А також як постачальник систем, встановлює масштаби для розвитку в майбутньому.

CORTECO
×
CORTECO

CORTECO, компанія групи Фройденберг, є провідним підприємством-виробником у світі в області ущільнень і деталей для контролю вібрації та шуму, а також салонних фільтрів. Її асортимент, що включає більше 19 000 найменувань, один з найширших в області ущільнювальної та вібраційної техніки. Серед них ущільнення Simmerring® і салонні фільтри micronAir®, якими оснащується кожен другий новий автомобіль в Європі. CORTECO має філії в 57 країнах і виробничі потужності по всьому світу. Компанія відома чудовим сервісом і ефективною логістичною системою. Це, а також якість їх продукції, є основою видатного положення на ринку.

TIMKEN
×
TIMKEN

Timken Company - найбільша в світі компанія-виробник конічних роликопідшипників і спеціальних марок сталі, розташована в США. Вироблена компанією продукція і послуги знаходять своє застосування в транспорті, промисловому обладнанні, електроніці, гірничошахтне і буровому обладнанні, аерокосмічній і військовій техніці. Сьогодні компанія Тімкен налічує 25 тисяч співробітників і має своє представництво в 27 країнах світу. У 1898 році Генрі Тімкеном отримав патент на винахід першого в світі конічного роликопідшипника. Після цього в 1899 році Тімкеном була заснована компанія в місті Сент-Луїс (США) і отримала назву Компанія колісних Роликопідшипники Тімкен (The Timken Roller Bearing Axle Company). У той час Генрі Тімкен працював над виготовленням каретних екіпажів в Сент-Луїсі та вже мав трьома патентами на винахід ресор для екіпажів. Однак саме винахід роликопідшипника дозволило його компанії стати по-справжньому успішною. В кінці 19-го століття винахід конічного роликопідшипника виявилося справжнім проривом у виготовленні колісних осей, яке не зазнало значних змін протягом попередніх століть. Тимко дозволила істотно знизити негативний вплив ефекту тертя. У 1901 році виробничі потужності компанії було перебазовано в місто Кентон, де вже набирала обертів автомобільна промисловість, обганяючи за темпами виробництво каретних екіпажів. Що став переможцем першої в історії гонки 500 миль Індіанаполіса Рей Харун (Ray Harroun), перетнув фінішну лінію на автомобілі з встановленими на ньому ступичні підшипниками Тімкен. У 1916 році компанія Тімкен освоює виробництво сталі й трубних заготовок на заводі в місті Кентон, що дозволяє отримати повний контроль за процесом лиття сталі і її застосуванням у підшипниках власного виробництва. До кінця 1990-х років близько 80% обсягу продукції, що випускається стали експортувалося за кордон, а дохід від цієї діяльності склав одну третину від загального обсягу продажів компанії.

HELLA
×
HELLA

HELLA є глобальною компанією із багатою історією, яка охоплює понад 100 років. Компанія розробляє і виробляє технологію освітлення та електронні вироби для автомобільної промисловості і їй належить одна з найбільших роздрібних організацій для автомобільних запчастин і аксесуарів в Європі. HELLA є однією з топ 40 постачальників автомобільної промисловості в світі та входить в число 100 найбільших німецьких промислових підприємств. Компанія присутня на більшості ринках у Європі, в Азії, Північній і Південній Америці, а її представництва знаходяться у 39 країнах по всьому світу та має 118 локацій. Відмінна якість є найвищим пріоритетом і орієнтиром для всього, що робить HELLA.

AL-KO
×
AL-KO

Компанія була заснована в містечку Гросскьотц під Гюнцбургом (Німеччина) Алоісом Кобером 1931 року. Спочатку це була невелика кузня. Вона стала основою майбутнього виробництва. В 1952 році на ньому почали вироблятися важелі для ручних гальм. Вже в 1961 році AL-KO відкриває свій перший філіал в місті Целль (Австрія). В 60-70-х рр. було запущено виробництво газонокосарок та бензопил. Саме AL-KO створює першу роботизовану газонокосарку. Паралельно розширяється виробництво та випуск компонентів та комплектуючих для авто. Асортимент компанії на сьогодні включає компоненти для причепів, будівельної техніки, шасі, різні типи амортизаторів, вироби з пластмаси. Більша частина виробів призначена для жилих фургонів та причепів. AL-KO також належать розробки по вдосконаленню їх конструкції. Завдяки підтримці високих стандартів виробництва, якості та надійності готової продукції AL-KO має цілий ряд сертифікатів від різних європейських країн (Німеччини, Австрії, Італії, Великобританії та ін.), в тому числі й сертифікати ISO 9001 та ISO/TS 16949.

FERSA
×
FERSA

Fersa це багатонаціональна іспанська компанія, яка спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві та дистрибуції комплексних рішень в сфері високоякісних підшипників. Fersa володіє більше ніж 50-річним досвідом в даній галузі. Компанія випускає щорічно понад 200 моделей. Fersa виробляє підшипники для трансмісії, диференціалів і ступиць, що є чудовою альтернативою запчастинах оригінального устаткування таких провідних світових виробників як Mercedes Benz, Volvo, Iveco, BPW і Freightliner, серед других. Об'єднуючи точність проектування і строгий контроль якості, застосовуючи технології на етапі виробництва і контролю, Fersa домоглася високих показників продуктивності: тривалий термін експлуатації й максимальна надійність. Всі підшипники забезпечують максимальну довговічність і ефективність: здатні обертатися на протязі тисяч кілометрів, витримувати високі швидкості та навантаження при високих температурах.

ROCKINGER
×
ROCKINGER

ROCKINGER є спадкоємицею компанії, заснованої майстром-ковалем Йоханом Рокінгером в 1875 році. Компанія зіграла вирішальну роль у формуванні технічного розвитку зчіпних пристроїв для причепів. У 1927 році ROCKINGER розробляє і випускає «безпечну муфту для HGV», перша повністю автоматична зчіпка з причепом. У 70-х рр. асортимент розширено причіпними муфтами для використання в сільському і лісовому господарстві. На початку 90-х ROCKINGER була придбана Wechmar, а в 2001 – компанією JOST. Продукція компанії має безліч сертифікатів (ISO 9001: 2008, ISO TS 16949: 2009 ISO 14001: 2004, KBA Confirmation і інші). Асортимент продукції ROCKINGER для сільського господарства надзвичайно широкий. Високоякісні муфти, тягові кронштейни й поворотні тяги відповідають жорстким вимогам міжнародного сектора сільського господарства та лісового господарства.

JOHN GUEST
×
JOHN GUEST

Хоча британська компанія JOHN GUEST і була заснована лише в 1961 році, проте перший прототип машини для лиття було розроблено Джоном Гестом вже в кн. 1950-х. Спочатку компанія спеціалізувалась на виготовлені презиціонної техніки та інструментів. Паралельно було створено компанію, що займалася литтям цинку. З 1971 р. JOHN GUEST виготовляє складні литі вироби для великих виробників пневматичних клапанів. 1974 р. було розроблено перший контактний роз’єм для використання разом зі стиснутим повітрям. Ця базова концепція «Super Speedfit» була розроблена для фітингів широкого спектру використання. Цього ж року було розроблено контактний роз’єм для використання зі стиснутим повітрям. 1978 р. було створено John Guest Limited для продажу виробів компанії. У 80-х було розширено виробничі потужності та почався прямий експорт її товарів. JOHN GUEST отримала 2 премії Queen’s Award for Export Achievement за досягнення в області експорту (1990 та 195 роках). В 1990 р. якість продукції компанії була підтверджена премією British Standard Kitemark Award.

KARCHER
×
KARCHER

ALFRED KÄRCHER GMBH & CO. KG – німецька компанія, найбільший в світі виробник техніки для прибирання та очищення. Компанія була заснована Альфредом Керхером в 1935 році в Штутгарті, коли Керхер виготовив тигельну піч і електричний заглиблиблюваний нагрівальний елемент для промислового використання. Перший великий успіх приносить енергозберігаюча сольова піч для гарту легких металів. Коли можливості для подальшого розвитку були вичерпані, Альфред Керхер продає свої патенти і на виручені гроші купує виробничі площі в Віннендені, де до сих пір розташовується головний офіс компанії. У наступні роки KÄRCHER розширює асортимент спеціальних опалювальних приладів. На замовлення Lufthansa компанія розробляє опалювальні прилади для обігріву двигунів літаків і видалення зледеніння з крил. Наступне значне винахід Альфреда Керхера також мало відношення до повітроплавання: бортові опалювальні прилади дозволяли літакам підніматись на більшу висоту. Від американських збройних сил підприємство отримує замовлення на обслуговування і ремонт пароочищувачів, винайдених в Америці в 1920-і роки KÄRCHER удосконалює цю техніку і представляє на ринку в 1950 році перший європейський апарат високого тиску для мийки гарячою водою – KW 350. Ця подія ознаменувала вступ компанії на ринок техніки по очищенню і визначила її подальший напрямок діяльності. Починаючи з 1980 року підприємство концентрує свою діяльність на питаннях очищення транспорту та будівель. KÄRCHER стає системним оферентом і встановлює стандарти в різних групах продуктів і сферах застосування, утримуючи ці позиції і по сьогоднішній день. Виробнича програма включає в себе техніку для вирішення проблем чистки в різних областях: апарати високого тиску, пилососи, підмітальні і підмітально-всмоктуючі машини, мийки для автомобілів, засоби для чищення, сталеві апарати для очищення сухим льодом, апарати для очищення деталей, а також установки для водопідготовки. Наступним роком, що кардинально змінив історію компанії, був 1984: KÄRCHER представила перший в світі переносний апарат високого тиску для побутового використання HD 555 і створює абсолютно новий ринок. До початку 90-х років KÄRCHER активно завойовує ринок кінцевого споживача, пропонуючи різноманітну техніку для побутового використання. Сьогодні до них відносяться пилососи сухого та вологого прибирання, пароочищувачі, полірувальники, склоочисники, а також повністю автоматизований робот-пилосос. До них приєдналися насоси для дому та саду з приладдям для зрошення саду, які були включені у виробничу програму в 2006 році.

FTE
×
FTE

Історія німецької компанія FTE розпочалася в 1953 році з того, що Kugelfischer переніс частину виробництва на завод в Ебені. В 1954 р. почалося виробництво компонентів для гідравлічних гальмівних систем. Наступного року компанія взяла участь у міжнародній автовиставці у Франкфурті, на якій представила свою продукцію. 1970 р. почалося виробництво циліндрів для зчеплення. FTE 1988 р. здійснила інноваційну розробку – антиблокувальну гальмівну систему для мотоциклів. В 90-х компанія розширює свої виробничі потужності, відкриває новий автоматизований складський центр, завод в Турині, Мексиці, Словакії, Чехії, запущено виробництво в Бразилії. Компанія має всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість її продукції (TUV, ISO 9001, QS 9000).

COS.PEL
×
COS.PEL

Італійська компанія COS.PEL почала свою діяльність в 1990 році з виробництва деталей кузова для комерційного транспорту. Практично з перших років свого існування вона завоювала довіру та пошану виробників авто. Доказом цього стало те, що вже у 1993 році. Продукція компанії почала постачатися на конвеєри Renault Truck. В 1995 році виробник став постачальником IVECO. На початку 2000-х рр. COS.PEL вийшла на передові позиції в Італії. Компанія постійно інвестує в своє виробництво. Окрім розширення виробничих площ, відбувається оновлення обладнання та його роботизація. Висока якість продукції дозволила COS.PEL отримати сертифікат ISO 9001:2008. Наразі асортимент продукції складає більше ніж 5000 позицій. Це комплектуючі для вантажівок таких марок як Renault Truck й IVECO, а також DAF, SCANIA, VOLVO, MAN, MERCEDES-BENZ.COSPEL отримала пройшла всю необхідну сертифікацію (ISO 9001: 2008 - EAC та TS / 16949), яка підтверджує якість випускаємої продукції.

TRUCKTEC AUTOMOTIVE
×
TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Компанія була заснована в м. Саарбрюкен (Німеччина) в 1989 році Герхардом Робеллером й носила назву Trucktec Fahrzeugteile GmbH. На початку своєї діяльності, TRUCKTEC AUTOMOTIVE спеціалізувалася в збірці запасних частинах для вантажних автомобілів Mercedes-Benz. В 2000-х роках компанія розширюється, впроваджує нову систему управління якістю по стандарту DIN EN ISO 9001:2000. В ці ж роки вона була перейменована на TRUCKTEC AUTOMOTIVE GmbH. Поступово TRUCKTEC починала експансію ринків на Близькому та Далекому Сході, відкривши власні філіали в Дубаї, Сінгапурі, Шанхаї, Підприємство поступово розширило свій асортимент – з’явилася продукція для автомобілів BMW, MAN, Volvo и Scania. Таким чином, TRUCKTEC AUTOMOTIVE стає одним з найбільших постачальників запчастин для німецьких марок машин. З самого початку вона не зосереджувалась на якійсь конкретній продукції, тому наразі може запропонувати велику кількість запасних деталей для двигуна, трансмісії, електрики та ін.. Загалом асортимент компанії представлений більше 2000-ми найменувань продукції.

DINEX
×
DINEX

Група компаній Dinex є світовим виробником і дистриб'ютором інноваційних систем обробки вихлопних газів і систем контролю викидів, а також рішень для потужних дизельних двигунів і автомобільної промисловості. Сьогодні Група компаній Dinex, головний офіс якої знаходиться у Данії, управляє роботою 15 компаній і має виробництва в Данії, Німеччині, Латвії, Туреччини, Росії та Китаї. Постійно зростальний модельний ряд, що охоплює понад 15000 найменувань запасних частин і готових систем, а також усі необхідні пристрої для систем контролю випуску: труби, глушники, затискачі, гнучкі труби, ізоляцію і пристрої для подальшої обробки викиду, такі як SCR і DPF. Dinex є єдиним виробником пристроїв для контролю та обробки вихлопних газів і викидів, який має свої технології та виробничі платформи для виготовлення субстрату каталізаторів і покриття готових виробів.

ATE
×
ATE

Німецька компанія АТЕ була заснована Альфредом Тевесом в 1906 році. Зосередившись на розробці гальмівних систем, АТЕ належить першість у виготовлені першої гідравлічної системи, котра була встановлена на автомобіль в 1926 році. На той час це був насправді інноваційний винахід. Сьогодні ATE Continental Teves Inc. являється найбільшим виробником автомобільних систем безпеки у світі та входить до складу автомобільної корпорації Continental Automotive Systems. АТЕ займається розробками в двох напрямках:розробка та виробництво електронних компонентів (Continental Temic) та виробництво електронних і гідравлічних гальмівних систем, систем контролю ходової частини, різноманітних датчиків. Наразі АТЕ постачає продукцію для практично всіх найбільших автовиробників (VAG, Ford, GM, BMW та ін..). Її асортимент складають гальмівні диски та барабани, перфоровані гальмівні диски, гальмівні супорти, гальмівні шланги та ремонт комплекти, робочі циліндри і т.д.