callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Говорячи про якість представлених у нас запчастин, ми не пропонуємо вірити нам на слово. Нижче представлені сертифікати, надані нам виробниками. Вони свідчать, що:

1

наявна лише –
оригінальна продукція

2

на неї поширюється
та діє гарантія від
виробника

3

гарантійне
обслуговування
проводиться лише
сертифікованими СТО

4

будь-які запчастини
відповідають
заявленим
характеристикам

5

ціни встановлені
компанією
виробником

Кожен сертифікат – підтвердження довіри виробників до компанії Strans. Ми з гордістю та відповідальністю ставимося до високої оцінки своєї роботи й робимо все від нас залежне, щоб виправдати її.

NOXY
×
NOXY

NOXy – це найбільш відомий польський бренд, під яким випускається рідина Adblue. Ця речовина перетворює шкідливі NOx у відпрацьованих газах транспортного засобу з дизельним двигуном в азот та пар, котрі є безпечними для життя. Все це веде до зменшення викиду оксидів азоту, котрий є головним джерелом забруднення атмосфери. Adblue під маркою NOXy випускає Azoty Group. Для виробництва речовини використовується сечовина найвищої якості. Всі виробничі потужності знаходяться на території ЄС. Це найбільший виробник Adblue в Польщі та один з найбільших в Європі. Завдяки цьому Azoty Group гарантують безперервні постачання. Значна увага приділяється умовам зберігання та транспортування Adblue NOXy. Велика кількість додаткових заходів направлена на захист продукту від бруду та забезпечення його високої якості. Це підтверджено сертифікатом якості ISO 22241. Для його використання задіюється технологія SCR (яка базується на каталітичному відновлені). Варто також зазначити, що ця система ефективно використовується не лише у вантажівках, але й в легкових автомобілях.

EURORICAMBI
×
EURORICAMBI

Euroricambi - італійська фірма, яка виробляє запчастини для вантажних автомобілів і автобусів. Компанія може похвалитися присутністю в 90 країнах по всьому світу і виробництвом, яке здійснюється на 7 заводах. Euroricambi виробляє компоненти для трансмісій і диференціалів. Вони ідеально взаємозамінні з оригінальними частинами основних виробників, таких як: Mercedes-Benz, ZF Transmissions, Volvo, Scania, DAF, MAN, Renault Trucks, Iveco, Dana (Eaton Axles), Fuller Transmissions, MERITOR (ROCKWELL), Caterpillar і ін. Кожен день, Euroricambi підвищує свій сервіс, постійно розробляє нові продукти, пропонуючи альтернативу оригінальним запчастинам для всіх нових механічних трансмісій, представлених на ринку.

SP
×
SP

SP Truck Parts виробляє і продає запасні частини для комерційного і вантажного транспорту, включаючи автомобільні напівпричепи й причепи найбільших світових виробників: Daf, Iveco, Man, Mercedes, Nissan, Renault, Scania, Volvo, Bpw, Ror, Saf, і т.д. Продукція марки SP Truck Parts - це найвища якість без компромісів і винятків. Відділ дослідження і розвитку, оснащений сучасним програмним забезпеченням і досвідченим інженерним персоналом, постійно працює над перевіркою якості продукції SP Truck Parts, а також над поліпшенням вироблених частин шляхом застосування нових технологій, що застосовуються у машинобудуванні.

SAF
×
SAF

SAF-HOLLAND S.A. зі штаб-квартирою в Люксембурзі, є найбільшим незалежним постачальником на ринку комерційних автомобілів в Європі та присутній в більшості світових ринків. Злиття двох регіональних лідерів - SAF в Європі й HOLLAND в США - у грудні 2006 року став спільним кроком у міжнародні ринки. Компанія є одним з провідних виробників і постачальників осей і підвісних систем, в першу чергу для причепів і напівпричепів, а також для вантажних автомобілів і автобусів. У даний час SAF-HOLLAND має місця в 28 країнах світу і є активною на шести континентах. Асортимент продукції також містить шкварни та шасі, п'яті колеса для тракторів, повітряні підвіски, продукти зчеплення і численні інші компоненти для автобусів і вантажних автомобілів. Продукція продається під торговими марками SAF, HOLLAND і NEWAY. SAF-HOLLAND продає свої продукти виробникам оригінального обладнання (OEM) на шести континентах і працює у тісній співпраці з операторами автопарків і транспортних компаній.

SACHS
×
SACHS

На сьогодні компанія ZF Sachs AG є найбільшим європейським виробником амортизаторів, систем зчеплення, пружин і гумотехнічних виробів для первинного оснащення автомобільної промисловості та вторинного ринку запасних частин. Компанія нараховує 403 виробничих підприємства. Продукція Sachs виробляється в 17-ти країнах світу: 8 основних підприємств знаходяться в Німеччині, ще 7 - в інших європейських країнах, інші - на інших континентах. Це, зокрема, заводи в Мексиці і США. Продукція компанії постачається на конвеєри: Renault, Rover, SAAB, Scania, Toyota, Volkswagen, Audi, BMW, DC, Fiat, Ford, Honda, Iveco, Jaguar, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche. Вся продукція SACHS має сертифікат відповідності ISO 9001.

HENGST FILTER
×
HENGST FILTER

Компанія була створена в 1958 році, і до сих пір управляється як сімейний бізнес в третьому поколінні. Hengst пропонує цілий ряд фільтрів, асортимент яких переконає навіть найвимогливіших клієнтів. Компанія гарантує Високу надійність починаючи з безпечної установки до оптимальної роботи та тривалого терміну служби. Глобальна мережа філій Hengst відкриває нові світи на ринку і є великим кроком назустріч клієнтам в повному розумінні цього слова. Філіали фірми знаходяться на чотирьох континентах в 9 країнах. Для багатьох виробників автомобілів, підприємств оптової торгівлі та ринку запчастин, а також для все більшого числа промислових клієнтів найменування Hengst вже стало синонімом фільтрації та управління подачею води. Щоб зберегти цю репутацію, компанія щодня працює над розвитком компетенції в сфері фільтрації. Необхідно опанувати багатьма науками, щоб занять місце на ринку як виробник оригінальних запчастин для автотранспортних засобів і автомобільної промисловості. І це саме те, що Hengst вміє і на чому фокусує увагу вже понад 55 років. Сертифікована система контролю і забезпечення якості Hengst орієнтована на вимоги норм ISO 9001 і ISO.

AIGNERR
×
AIGNERR

Компанія Aignerr була заснована в 1991 році. Основним напрямом діяльності компанії є виробництво пневмоподушок преміум класу. Їхня продукція відповідає всім вимогам якості та критеріям, і вони підтверджуються випробуваннями на міцність. Пневморесори показують себе на найвищому рівні в складних дорожніх і погодних умовах. Aignerr відповідає якості ISO: +9001. Aignerr є визнаним партнером в галузі розвитку і виробник оригінального устаткування для комерційного транспорту з пневматичною підвісною системою для автобусів, вантажівок, причепів і напівпричепів. Пневматична підвіска встановлюється на всі типи вантажних автомобілів з великим успіхом. Aignerr пневматичні ресори призначені для широкого спектра додатків на передній і задній осі, а також на провідні осі напівпричепа.

FEBI BILSTEIN
×
FEBI BILSTEIN

Ця німецька компанія, що веде свої витоки ще з 1844 року, на початку свого існування виробляла продукцію, направлену на задоволення потреб металургійної промисловості. В 1882 році відбулася деяка зміна спеціалізації, й було запущено виробництво гвинтів та гайок. На ринку автомобільних запчастин FEBI BILSTEIN з’явилася в 1921 році, одразу після розробки пружинного гвинта та початку його виробництва. Цього ж року розробка була представлена на автомобільній виставці. Новинку зустріли схвальними відгуками. Надалі FEBI BILSTEIN зосередився на автомобільному післяпродажному обслуговуванні. Асортимент її продукції склали різноманітні зношувані деталі для легкових та вантажних авто. На сучасному етапі розвитку компанія має представництва в Великобританії, Франції, Бельгії та ряді інших країн. Кількість пропонованої продукції – це понад 9000 найменувань. Крім споживчого ринку FEBI BILSTEIN поставляє запчастини для промислового виробництва MERCEDES-BENZ й DAF. Якість та надійність автозапчастин її виробництва підтверджена сертифікатом системи TUV згідно стандартів DIN ISO 9002.

KNORR
×
KNORR

Фірма Knorr-Bremse GmbH заснована в 1905 р. у Берліні. Knorr-Bremse - провідний світовий постачальник гальмівних і приводних систем для вантажного автотранспорту, є постачальником комплектуючих для великих виробників вантажних автомобілів по всьому світу. Гамма виробленої продукції крім комплексних рішень для гальмівних систем, охоплює системи допомоги водієві по всій трансмісії, а також їх сервіс і післяпродажне обслуговування. Виробничі, торговельні та сервісні центри, зайняті в сфері систем для вантажного транспорту, розташовані в 20 країнах світу. У концерн KNORR-BREMSE входять такі бренди, як KONSBERG, BENDIX, BOSCH (пневматичний напрямок), WIRA. У виробничу програму KNORR-BREMSE входять як вузли та агрегати, так і різноманітні ремонтні комплекти до систем ABS, ASR, EBS, ECAS, ESP, ELC. Також KNORR-BREMSE виробляє і продає системи діагностики та контролю та діагностичне обладнання.

TISSEN
×
TISSEN

Гальмівне обладнання Tissen - це не просто продукт, це ідеологія, в основі якої безкомпромісне мислення, відповідальність і довіра. Ми створили компанію з людьми, які вірять в цю філософію. З моменту свого заснування компанія Tissen беззастережно дотримується своїх власних принципів: надійність, висока якість і відкритість до інновацій. Компанія прагне представити на ринку інноваційні продукти, які випереджають конкуренцію і відповідають вимогам клієнтів. Сьогодні Tissen пропонує широкий асортимент гальмівних колодок, гальмівних дисків, гальмівних накладок і гальмівних барабанів для комерційних і спеціалізованих автомобілів. В результаті серйозних випробувань, як на виробничому майданчику, так і в незалежних організаціях, компанія впевнена в якості своєї продукції. Матеріал гальмівного тертя Tissen забезпечує максимальну ефективність, комфорт і безпеку. Ідеальне рішення для майже кожної вантажівки в Європі. Гальмівні диски і прокладки були вперше представлені на виставці в Бірмінгемі в 2006 році як рішення проблеми гальмування в важких умовах і були люб'язно розглянуті експертами. Гальмівні диски Tissen забезпечують максимальну ефективність гальмування, чудове управління автомобілем і винятковий комфорт для водія і пасажира.

BANNER
×
BANNER

Banner - провідний європейський постачальник акумуляторних батарей, що займає почесне місце в трійці лідерів серед постачальників акумуляторних батарей в сфері автомобільної промисловості. Компанія є єдиною, хто отримав міжнародне визнання австрійським виробником акумуляторних батарей, що постачають свою продукцію багатьом відомим автомобільним заводам, таким як Audi, Mercedes,Volkswagen, BMW або MAN. Інноваційне мислення дозволяє випускати вироби вищої якості, про що свідчить їх безпека в експлуатації та тривалий термін служби. Компанія Banner сертифікована відповідно до стандартів якості ISO 9001, ISO / TS 16949 та ISO 14001.

WABCO
×
WABCO

У 1869 році Джордж Вестінгауз заснував компанію WABCO, яка процвітала протягом усього XX століття. Компанія вийшла за межі залізничної техніки завдяки своїм новаторськими проривами в індустрії комерційних транспортних засобів в Європі та Північній Америці. Сьогодні WABCO виробляє одні з найкращих у світі системи гальмування, передач, гідравлічні системи, круїз-контроль та багато ін. Компанія лишається провідним глобальним постачальником технологій і систем управління для забезпечення безпеки й ефективності комерційних транспортних засобів. Заснована понад 150 років тому, WABCO продовжує бути піонером у відкритті механічних, електронно-механічних та електронних технологій для систем гальмування, стійкості й автоматизації трансмісій, які постачаються провідним світовим виробникам комерційних вантажівок, автобусів і причепів. Компанія WABCO з 13 тисячами співробітниками в 40 країнах розвиває унікальну культуру інновацій та різноманітності для задоволення потреб клієнтів по всьому світу, використовуючи місцеві таланти та знання в глобальному середовищі спільної роботи.

TEXTAR
×
TEXTAR

TEXTAR - один з найбільших виробників автомобільних гальмівних колодок. Постачання продукції для "оригінальної комплектації - О.Е." виробникам автомобілів вивело компанію на провідні позиції в галузі. Всі товари під маркою TEXTAR робляться відповідно до О.Є специфікації як для постачання на конвеєри, так і для постачань на ринок автозапчастин. За майже столітню історію існування компанія напрацювала досвід і розробила технології, які дозволяють їй виготовляти найсучасніші гальмівні колодки, що відповідають усім вимогам сьогоднішнього дня і навіть перевершують стандарти. Асортимент продукції, яку виробляє компанія, покриває вимоги європейського ринку практично повністю. Продукція TEXTAR виготовляється для всіх провідних автомобільних компаній.

GUT MEISTER
×
GUT MEISTER

Компанія Gut Meister - провідний німецький виробник професійного інструменту. Інструменти Gut Meister виготовленні з врахуванням потреб професійних автомеханіків. Під час їх виробництва використовуються сучасні технології та надійні й зносостійкі матеріали, що здатні витримувати великі навантаження. Весь процес відбувається згідно зі стандартами DIN й ISO. Таким чином, забезпечуються ефективність та екологічність виробництва, а готовий продукт відповідає всім стандартам безпеки, котрі висуваються власне до процесу ремонту. Інструменти ідеально підходять для обслуговування автомобіля чи іншої техніки - оптимальне рішення для СТО, виробництва та особистого користування. А гарантія від виробника забезпечить додатковий захист та впевненість на не один рік. Завдяки використанню сучасних технологій виробництва інструменти є відмінним поєднанням ціни та якості.

SAMPA
×
SAMPA

Турецька компанія SAMPA Automotive Inc була заснована в 1994 році. Вона поставляє запасні частини для багатьох важких вантажних автомобілів, причепів і. Штаб-квартир компанії розташована в Самсуні (Туреччина). SAMPA має представництва в багатьох країнах (ОАЕ, Німеччина, Росія, Казахстан, Нігерія, Південна Африка, США). Станом на кінець 2014 року Sampa експортувала запчастини свого виробництва в 116 країн. Щороку SAMPA продовжує підвищувати свою частку на ринку автозапчастин. Асортимент продукції нараховує понад 30 000 одиниць. Компанія є визнаним фахівцем у своїй сфері. У компанії також є власний науково-дослідний і випробувальний центр площею 3000 м2 з щорічними інвестиціями в 10 мільйонів доларів США. У компанії є безліч патентів. У SAMPA є всі необхідні сертифікати якості. Вона стежить за дотриманням вимог ISO / TS 16949, ISO / EN 17025, ISO 14001, ISO 18001 протягом багатьох років.

BOSCH
×
BOSCH

Група компаній BOSCH є провідним світовим постачальником технологій і послуг. Компанія представлена майже в 150 країнах. Департамент автомобільних запчастин і обладнання BOSCH пропонує повний асортимент запчастин для легкових і вантажних автомобілів для магазинів і СТО по всьому світу. Логістична мережа дозволяє своєчасно поставляти споживачам 650000 одиниць запчастин. Підрозділ «Автомобільні сервісні рішення» представляє технології для діагностики та ремонту, спеціалізоване ПЗ, програми навчання, а також надає консультаційні послуги, відповідає за напрям «BOSCH Сервіс» - одну з найбільших у світі незалежних мереж СТО, яка об'єднує близько 16500 станцій.

MAHLE ORIGINAL
×
MAHLE ORIGINAL

Як провідний глобальний партнер розвитку автомобільної індустрії двигуна, MAHLE пропонує унікальну систему яка спеціалізується в областях систем двигуна, фільтрації, електрики / мехатроніки. MAHLE забезпечує технологічно інноваційні рішення для автомобільної промисловості, комерційних транспортних засобів, машин і інших промислових застосувань. Маючи багаторічний досвід у створенні та виробництві деталей для двигуна, MAHLE володіє унікальним на ринку ноу-хау в цьому сегменті. Сьогодні під брендами MAHLE Original пропонує широкий асортимент різних фільтрів: від повітряних, масляних і паливних фільтрів аж до патронів вологовідділювача. За потужністю цієї марки криється концерн, що працює на ринках в усьому світі, який володіє інноваційними потужностями в галузі досліджень і розробок, а також ефективною мережею міжнародних виробничих об'єктів і забезпечує високоякісною продукцією ринок комплектуючих для автомобілів.

NRF
×
NRF

Голландська компанія NRF діє з 1927 року і за цей час стала одним з провідних виробників радіаторів, теплообмінних елементів (решіток, пластин, трубок) радіаторів, охолоджувачів, охолоджувачів масла, бокс-кулерів (камер охолодження) і блоків кондиціонування повітря. У цьому, NRF йде далі, ніж тільки виробництво. NRF розробляє і виробляє найсучасніші системи теплообміну. Продукти NRF використовуються в багатьох секторах промисловості в усьому світі. Провідні виробники автомобілів, промислових підприємств, верфей і, звичайно, вторинний ринок є постійними клієнтами NRF. Вибір NRF означає вибір на користь якості та сервісу. NRF має широку мережу виробничих майданчиків і розподільних центрів, стратегічно розташованих по всій Європі.

SKF
×
SKF

Компанія SKF є одним з найбільших світових виробників підшипників, а також підшипникової сталі. На сьогодні компанія налічує понад 80 заводів, які функціонують в 70 країнах світу - Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Швеції, Нідерландах, Польщі, Японії, США, Бразилії, Мексиці, Китаї, Кореї, Індії, Малайзії, Індонезії, Південній Африці, Україні та інших. Більшість провідних світових виробників автомобілів вже вибрали SKF у якості партнера. Сьогодні компанія SKF випускає близько 600 мільйонів підшипників в рік. Асортимент компанії SKF охоплює 96% ринку підшипників. Для ринку вантажних автомобілів SKF випускає: маточини в зборі; підшипники / хрестовини карданних валів; ремонтні комплекти підшипників КПП / диференціалів заднього моста; ролики автоматичного натягу ременів приводу агрегатів; підшипники коліс; ущільнення півосей і маточин коліс; пластичні мастила.

DAYCO
×
DAYCO

DAYCO - світовий лідер в проектуванні та виробництві систем передачі потужності для двигунів легкових, вантажних автомобілів, мототехніки. Компанія поставляє свої продукти на конвеєри провідних автовиробників (OE / OES), а також на вторинний ринок запасних частин (Aftermarket). DAYCO була заснована в 1905 році і її історія налічує вже понад 100 років, протягом яких Dayco незмінно залишалася виробником і розробником продукції найвищої якості. DAYCO - розробник передових технічних рішень для провідних світових автовиробників. З цією метою компанія постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів і розробку технічних новинок та випереджає завтрашні потреби виробників автомобільних двигунів. Партнерами DAYCO є такі марки, як VAG, Mercedes Benz, BMW, PSA, Ford і багато інших лідерів ринку. Заводи компанії розташовані в Європі, Північній Америці, Південній Америці та Азії. DAYCO постачає на незалежний ринок повний, постійно оновлюваний асортимент компонентів систем передач, а також надає необхідне обслуговування і підтримку для клієнтів для підвищення професійної майстерності. Якість продукції Dayco - оригінальна й еквівалент оригінальній, підтверджена сертифікатами міжнародних стандартів ISO 9002.

DINEX
×
DINEX

Група компаній Dinex є світовим виробником і дистриб'ютором інноваційних систем обробки вихлопних газів і систем контролю викидів, а також рішень для потужних дизельних двигунів і автомобільної промисловості. Сьогодні Група компаній Dinex, головний офіс якої знаходиться у Данії, управляє роботою 15 компаній і має виробництва в Данії, Німеччині, Латвії, Туреччини, Росії та Китаї. Постійно зростальний модельний ряд, що охоплює понад 15000 найменувань запасних частин і готових систем, а також усі необхідні пристрої для систем контролю випуску: труби, глушники, затискачі, гнучкі труби, ізоляцію і пристрої для подальшої обробки викиду, такі як SCR і DPF. Dinex є єдиним виробником пристроїв для контролю та обробки вихлопних газів і викидів, який має свої технології та виробничі платформи для виготовлення субстрату каталізаторів і покриття готових виробів.

CLEVER
×
CLEVER

Сlever Filters - це не просто фільтри. Це компанія, яка працює для своїх клієнтів, піклуючись про якість продукції, що випускається і пишається своєю ультрасучасною виробничою лінією. В даний час постійні інвестиції дозволяють швидко розвивати Clever Filters на європейському ринку. Система їх перевірки якості продукції на найвищому рівні. В їх лабораторіях кожен продукт проходить комп'ютерну і механічну діагностику на витривалість, а позиція повітря, масла і палива вивчається в узгодженні з міжнародним вимогами та стандартами. Завод Clever Filters орієнтується на 35-річний досвід у виробництві фільтрів для різних видів автотранспорту. Він розпочав свою діяльність у виробництві фільтрів для агро-бізнес-технологій та за умови 80% постачань в цій області в цілому Бельгії. Після цього підприємство почало виробництво в області повітряних фільтрів для виробництва і промислових об'єктів.

JOST
×
JOST

Група компаній JOST (JOST Group) з моменту свого заснування в 1952 році досягла передових позицій в світі у виробництві систем, модулів і компонентів для вантажного автомобільного транспорту. Традиції її успіху базуються на гнучкості, технічних здібностях, підприємливості та тісного залучення співробітників компанії в свою діяльність. JOST пропонує найбільший у світі асортимент продукції для вантажних автомобілів. А також як постачальник систем, встановлює масштаби для розвитку в майбутньому.

ELRING
×
ELRING

Компанія Elring пропонує широкий і орієнтований на потреби ринку асортимент прокладок, ущільнювальних наборів прокладок і сервісних деталей, а також великий вибір герметиків. Вся оригінальна продукція Elring за своєю якістю відповідає первинній комплектації автомобіля - виробництва компанії ElringKlinger AG. Підприємство розробляє і випускає вузли для двигунів, коробок передач і вихлопного тракту, а також для альтернативних приводних систем практично всіх фірм-виробників автомобілів і двигунів. Новаторський потенціал і компетентність в області комплектуючих для первинного оснащення є запорукою високої репутації і успішної діяльності компанії на загальносвітовому ринку автомобільних запчастин. Протягом багатьох років багата традиціями марка "Elring - Das Original" є гарантією вищого рівня якості, безпеки, сервісу, швидкості доставки і надійності.

BPW
×
BPW

BPW є провідним виробником інтелектуальних систем ходової частини для причепів і напівпричепів. Завдяки міцності в області інновацій, компанія змогла домогтися безперервного зростання, і в даний час розглядається в усьому світі як надійний партнер і постачальник продукції найвищої якості. Компанії було надано звання "Бренд року" в номінації "Осі для причепів" увосьме в 2014 році. BPW має глобальну мережу, яка охоплює 50 власних компаній і понад 3200 сервісних партнерів. 10 виробничих майданчиків компанії, котрі можна знайти в Німеччині, Росії, Угорщині, Китаї, Австралії та Південній Африці, працюють згідно з високими стандартами виробництва та збірки.

KOLBENSCHMIDT
×
KOLBENSCHMIDT

Німецька компанія KOLBENSCHMIDT має велику передісторію. Вона бере свої витоки з компанії Ölfeuerungswerke, заснованої Карлом Шмідтом в 1910 році. Відкривши свою невелику фабрику, Шмідт, інженер-конструктор за спеціальністю, запатентував необхідну для виробництва металоплавильну піч на масляному паливі. Вже в 1917 році він розширив своє виробництво. Добившись у 1921 році офіційного визнання алюмінію як матеріалу придатного для виготовлення поршнів, Шмідт запустив у виробництво порожні поршні для автомобільної промисловості. 1934 року почалося виробництво готових поршнів для авто. Як і багато інших підприємств, заводи KOLBENSCHMIDT зазнали руйнувань в роки Другої світової, проте були відновлені, але з подальшою їх конфіскацією. Проте починаючи з 50-х років, компанія почала неухильно зростати. В 1969 році KOLBENSCHMIDT стала лідером серед виробників поршнів та підшипників та залишається ним по сьогодні. У 80-х роках відбулося розширення компанії за кордоном. На сьогодні, концерн Kolbenschmidt Pierburg AG випускає запчастини для ремонту понад 2000 моделей двигунів. Він тісно співпрацює з виробниками авто та активно розвиває дослідно-конструкторську діяльність. Концерн поставляє свою продукцію для виробництва авто марок Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroen, Daewoo, DAF, Deutz, Fiat, Ford та багатьох інших. Він має сертифікат якості ISO 9001 та систему менеджменту, котра слідкує за його дотриманням під час виробництва.

ZF
×
ZF

ZF був заснований в 1915 році як підприємство з розробки та виробництва коробок передач для повітряних суден і автомобілів. Сьогодні лінійка продукції концерну ZF містить коробки передач і системи рульового управління, а також компоненти підвіски, комплексні системи мостів і окремі модулі. ZF є одним з провідних світових концернів в області техніки приводу й підвісок та об'єднує 230 виробничу площадку в 40 країнах світу. У світовому рейтингу постачальників комплектуючих для автомобільної промисловості ZF входить в десятку найбільших підприємств. Сучасні технології ZF - гарантія якості, надійності й ефективності використання Вашого автомобіля. Вони забезпечують високий рівень безпеки та комфорту. Провідні світові автовиробники зробили свій вибір на користь систем і компонентів ZF!

AL-KO
×
AL-KO

Компанія була заснована в містечку Гросскьотц під Гюнцбургом (Німеччина) Алоісом Кобером 1931 року. Спочатку це була невелика кузня. Вона стала основою майбутнього виробництва. В 1952 році на ньому почали вироблятися важелі для ручних гальм. Вже в 1961 році AL-KO відкриває свій перший філіал в місті Целль (Австрія). В 60-70-х рр. було запущено виробництво газонокосарок та бензопил. Саме AL-KO створює першу роботизовану газонокосарку. Паралельно розширяється виробництво та випуск компонентів та комплектуючих для авто. Асортимент компанії на сьогодні включає компоненти для причепів, будівельної техніки, шасі, різні типи амортизаторів, вироби з пластмаси. Більша частина виробів призначена для жилих фургонів та причепів. AL-KO також належать розробки по вдосконаленню їх конструкції. Завдяки підтримці високих стандартів виробництва, якості та надійності готової продукції AL-KO має цілий ряд сертифікатів від різних європейських країн (Німеччини, Австрії, Італії, Великобританії та ін.), в тому числі й сертифікати ISO 9001 та ISO/TS 16949.

KNECHT
×
KNECHT

Під торговою маркою Knecht протягом декількох десятиліть випускаються фірмові фільтри від MAHLE. Сьогодні під брендами MAHLE Original і Knecht широкий асортимент найрізноманітніших фільтрів: від повітряних, масляних і паливних фільтрів аж до патронів вологовідділювача, а для того щоб водій і його пасажири дихали в салоні свіжим повітрям, випускають також повітряні фільтри салону. Knecht вже десятки років є частиною сімейства брендів MAHLE. Цей фахівець в області фільтрів володіє високою цінністю бренду в Європі й ефективною системою утримання клієнтів. Knecht - у сьогоденні й в майбутньому одна з кращих марок фільтрів в Європі.

SHELL
×
SHELL

Royal Dutch SHELL – нідерландсько-британська нафтогазова компанія, четверта за величиною активів виробнича компанія в світі, згідно з рейтингом Forbes Global 2000. Штаб-квартира знаходиться - в Гаазі (Нідерланди). Історія компанії почалася в 1833 році, коли Маркус Самуель вирішив розширити свій бізнес в Лондоні. Він почав імпортувати раковини (SHELL) з Далекого Сходу, заклавши основи для бізнесу з імпорту-експорту, який в кінцевому підсумку стане однією з провідних світових енергетичних компаній. Від сюди відбуваються назву і логотип компанії. Надалі, в 1891 році син Семюеля опинився в Батумі, де у нього народилася ідея налагодити транспортування гасу з Каспію через Суецький канал на Близький Схід. У 1892 році танкер компанії SS Murex відправився з Росії з вантажем в 4000 тонн гасу для Сінгапуру і Бангкока. Сама група Royal Dutch SHELL була створена в 1907 році шляхом об'єднання Royal Dutch Petroleum Company і The «SHELL» Transport and Trading Company Ltd. Це злиття, в основному, було обумовлено конкреції на світовому ринку з американською компанією Standard Oil. До середини 2005 структура компанії носила оригінальний «двоїстий» характер: Royal Dutch Petroleum Company і The «SHELL» Transport and Trading Company Ltd були так званими «материнськими компаніями». Але влітку 2005 акціонери Royal Dutch Petroleum Company і The «SHELL» Transport and Trading Company Ltd схвалили злиття материнських компаній в одну компанію зі штаб-квартирою в Нідерландах. SHELL веде геологічну розвідку і видобуток нафти та газу в більш ніж 80 країнах світу. Також «SHELL» повністю або частково володіє більше ніж 30 нафтопереробними заводами. Крім цього, SHELL належить значна кількість хімічних підприємств, а також виробництв сонячних батарей та інших альтернативних джерел енергії.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ:

Certificate ISO 14001 Derince till 25.03.2023.pdf
Certificate ISO 14001 Grasbrook till 10.07.2021.pdf
Certificate ISO 14001 Spain till 13.01.2024.pdf
Certificate ISO 9001 Derince till 24.03.2023.pdf
Certificate ISO 9001 Grasbrook till 12.09.2021.pdf
Certificate ISO 9001 Spain till 28.02.2023.pdf
SHELL_PREMIUM_ANTIFREEZE_LONGLIFE_774D-F_Ready to use_(MSDS-ua).pdf
SHELL_PREMIUM_ANTIFREEZE_LONGLIFE_774D-F_Ready to use_(TDS-ua).pdf
Shell_Gadus_S2_V220_2_(TDS-ukr).pdf
Shell_Gadus_S2_V220_2_(msds-ukr).pdf
Shell_Gadus_S3_V220C_2_(TDS-ukr).pdf
Shell_Gadus_S3_V220C_2_(msds-ukr).pdf
Shell_Gadus_S4_V45AC_00_000_(TDS-ukr).pdf
Shell_Gadus_S4_V45AC_00_000_(msds-ukr).pdf
Shell_Rimula_R4X_15W-40_(TDS-ua).pdf
Shell_Rimula_R4X_15W-40_(msds-ukr).pdf
Shell_Rimula_R5E_10W-40_(TDS-ua).pdf
Shell_Rimula_R5E_10W-40_(msds-ukr).pdf
Shell_Rimula_R5LE_10W-40_(TDS-ukr).pdf
Shell_Rimula_R5LE_10W-40_(msds-ukr).pdf
Shell_Rimula_R5LM_10W-40_(TDS-ua).pdf
Shell_Rimula_R5LM_10W-40_(msds-ukr).pdf
Shell_Rimula_R6LME_Plus_5W-30_(MSDS-ukr).PDF
Shell_Rimula_R6LME_Plus_5W-30_(TDS-ukr).pdf
Shell_Rimula_Ultra_5W-30_(TDS-ua).pdf
Shell_Rimula_Ultra_5W-30_(msds-ukr).pdf
Shell_Spirax_S3AM_80W-90_(MSDS-ukr).PDF
Shell_Spirax_S3AM_80W-90_(TDS-ua).pdf
Shell_Spirax_S3AX_85W-140_(MSDS-ukr).PDF
Shell_Spirax_S3AX_85W-140_(TDS-ua).pdf
Shell_Spirax_S4ATF_HDX_(MSDS-ukr).PDF
Shell_Spirax_S4ATF_HDX_(TDS-UA).pdf
Shell_Spirax_S6AXME_75W-90_(MSDS-ukr).PDF
Shell_Spirax_S6AXME_75W-90_(TDS-ua).pdf
Shell_Spirax_S6GXME_75W-80_(MSDS-ukr).PDF
Shell_Spirax_S6GXME_75W-80_(TDS-ua).pdf
Shell_Tellus_S2_M_32_(MSDS-ukr).pdf
Shell_Tellus_S2_M_32_(TDS-ukr).pdf
Shell_Tellus_S2_M_46_(MSDS-ukr).pdf
Shell_Tellus_S2_M_46_(TDS-ukr).pdf
Shell_Tellus_S2_V_32_(MSDS-ukr).pdf
Shell_Tellus_S2_V_32_(TDS-ukr).pdf
Shell_Tellus_S2_V_46_(MSDS-ukr).pdf
Shell_Tellus_S2_V_46_(TDS-ukr).pdf
MERITOR
×
MERITOR

MERITOR - це європейська торгова марка компанії Arvin Meritor, штаб-квартира якої знаходиться в місті Троя, штат Мічиган, США. Сьогодні лінія MERITOR об'єднує виробництво осей, елементів підвіски, необхідних комплектуючих, амортизаторів та гальмівних систем. Запчастини MERITOR виготовляються не тільки для виробників причіпної техніки, а й активно пропонуються для продажу на вторинному ринку запасних частин. Компанія є одним з провідних виробників осей для причіпної техніки та має близько 120 заводів в 25 країнах світу (Швеція, Італія, Франція, Великобританія та ін.). В даний час компанія ArvinMeritor представлена ​​двома підрозділами - CVS (поставляє на ОЕМ), CVA (поставляє на Arftermarket). Крім налагодженого виробництва запасних частин для вантажівок, ArvinMeritor також займається відновленням деталей. Продукцію Meritor відрізняє гарантована безпека і простота в обслуговуванні. Численні нагороди від провідних виробників автомобілів, таких як NISSAN, TOYOTA, MACK і VOLVO є доказом унікальності цієї продукції.

HELLA
×
HELLA

HELLA є глобальною компанією із багатою історією, яка охоплює понад 100 років. Компанія розробляє і виробляє технологію освітлення та електронні вироби для автомобільної промисловості і їй належить одна з найбільших роздрібних організацій для автомобільних запчастин і аксесуарів в Європі. HELLA є однією з топ 40 постачальників автомобільної промисловості в світі та входить в число 100 найбільших німецьких промислових підприємств. Компанія присутня на більшості ринках у Європі, в Азії, Північній і Південній Америці, а її представництва знаходяться у 39 країнах по всьому світу та має 118 локацій. Відмінна якість є найвищим пріоритетом і орієнтиром для всього, що робить HELLA.

ROTA
×
ROTA

Турецька компанія ROTA веде свій початок від NSK Automotive та NSK Hot Metal Forging, котрі займалися токарними та зварювальними роботами. В 1958 році почалося виробництво запасних частин для сільськогосподарських машин. В наступне десятиліття виробництво розширюється, відкривається ковальський цех. 1982 року запускається виробництво рульових пристроїв та компонентів для підвіски авто. Вже 1993 року продукція ROTA отримує сертифікат Турецького інституту стандартів. 1995 року компанія налагоджує експорт в Грецію. Практично одразу нею був отриманий сертифікат якості ISO-9002. Сам бренд «ROTA» було засновано разом з компанією AN Industrial Products в 1998 році. Сьогодні виробництво та експорт автозапчастин компанії продовжують розширюватись. Її продукція має всі необхідні сертифікати якості (ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 та OHSAS 18001). ROTA виробляє понад 10300 зразків комплектного обладнання (включають шарові опори, рульові, реактивні та інші типи тяг), котрі постачаються в понад 100 країн світу.

ASPOCK
×
ASPOCK

Aspöck Systems проектують та розробляють найкращі комплексні рішення для європейських виробників автомобілів. Aspöck Systems GmbH на ринку з 1977 року. Компанія є одним з провідних виробників систем освітлення для автомобільної промисловості. Рішення розробляються на замовлення для кожного окремого клієнта. Aspöck займається розробкою ліній кабельних і освітлювальних систем, сумісних з сучасними технологіями. Компанія відіграє провідну роль у встановленні нових стандартів. Щороку ASPOCK інвестує в нові виробничі потужності, тестування обладнання та розробку систем. Прекрасно організована мережа продажів і обслуговування у всій Європі гарантує короткі терміни постачання та високий рівень технічної експертизи.

TIMKEN
×
TIMKEN

Timken Company - найбільша в світі компанія-виробник конічних роликопідшипників і спеціальних марок сталі, розташована в США. Вироблена компанією продукція і послуги знаходять своє застосування в транспорті, промисловому обладнанні, електроніці, гірничошахтне і буровому обладнанні, аерокосмічній і військовій техніці. Сьогодні компанія Тімкен налічує 25 тисяч співробітників і має своє представництво в 27 країнах світу. У 1898 році Генрі Тімкеном отримав патент на винахід першого в світі конічного роликопідшипника. Після цього в 1899 році Тімкеном була заснована компанія в місті Сент-Луїс (США) і отримала назву Компанія колісних Роликопідшипники Тімкен (The Timken Roller Bearing Axle Company). У той час Генрі Тімкен працював над виготовленням каретних екіпажів в Сент-Луїсі та вже мав трьома патентами на винахід ресор для екіпажів. Однак саме винахід роликопідшипника дозволило його компанії стати по-справжньому успішною. В кінці 19-го століття винахід конічного роликопідшипника виявилося справжнім проривом у виготовленні колісних осей, яке не зазнало значних змін протягом попередніх століть. Тимко дозволила істотно знизити негативний вплив ефекту тертя. У 1901 році виробничі потужності компанії було перебазовано в місто Кентон, де вже набирала обертів автомобільна промисловість, обганяючи за темпами виробництво каретних екіпажів. Що став переможцем першої в історії гонки 500 миль Індіанаполіса Рей Харун (Ray Harroun), перетнув фінішну лінію на автомобілі з встановленими на ньому ступичні підшипниками Тімкен. У 1916 році компанія Тімкен освоює виробництво сталі й трубних заготовок на заводі в місті Кентон, що дозволяє отримати повний контроль за процесом лиття сталі і її застосуванням у підшипниках власного виробництва. До кінця 1990-х років близько 80% обсягу продукції, що випускається стали експортувалося за кордон, а дохід від цієї діяльності склав одну третину від загального обсягу продажів компанії.

UNIVERSAL
×
UNIVERSAL

Universal Components сьогодні активна компанія, експортний бізнес якої процвітає. Вона продає свої вироби більш ніж в тридцяти країнах Європи, Африки, Близького Сходу та Азії. Філософія компанії полягає у клієнт-контролі. Вони гарантують, що роблять все можливе, щоб задовольнити потреби клієнтів і перевершити їх. Зобов'язання компанії полягає у наданні оригінального устаткування якісних деталей вчасно кожен раз, зберігаючи при цьому конкурентну ринкову ціну. Universal Components є надійним, провідним постачальником запчастин до вантажівок і причепів. Компанія має широкий асортимент від бризковиків для вантажівок, вихлопних рідин, тримачів номерних знаків до електрики причепів.

LEMFORDER
×
LEMFORDER

Свою назву відомий німецький виробник (заснований 1947 року) автозапчастин отримав від містечка на півночі Німеччини. З 1948 року LEMFORDER METALLWAREN починає випускати та постачати шарові опори для німецьких автовиробників. В 1984 році компанія увійшла до складу найбільшого виробника компонентів для авто ZF Friedrichshafen AG. В складі ZF компанія LEMFOERDER працює над виробництвом та вдосконаленням деталей підвіски, рульового управління, гумово-металевих та пластикових виробів. Компанія є офіційним постачальником запчастин для багатьох відомих автомобільних брендів. Її деталі надходять на заводи Ford, General Motors, BMW, Porsche, MAN, Volvo та підприємства багатьох інших автомобільних гігантів. Для ринку СНГ LEMFOERDER була спеціальна розроблена серія запчастин для місцевих автомобілів. З 2000 року компанія змінила назву на ZF Lemfoerder AG. Для забезпечення якості та надійності виробництва робота на її підприємствах організована згідно з сертифікатами ISO 9000 та QS 9000, а також сертифікатів VDA Союзу Німецьких автовиробників.

ANTONIO MASIERO
×
ANTONIO MASIERO

Італійська компанія ANTONIO MASIERO у вересні 2010 року стала частиною групи Euroricambi та в даний час називається A.M. GEARS. Діапазон A.M. GEARS фокусується на деталях для редукторів і диференціалів для автомобільних застосувань (легких, середніх і важких) і додатків для виробництва сільськогосподарських машин, що відповідають тим же якостям і технологічним стандартам оригінальних виробників. Діапазон MASIERO складається з таких частин, як коронні та звичайні шестерні, вали й синхронізатори, які підходять для Isuzu, Hino, Nissan, Mitsubishi, Toyota, Deutz, R.V.I. (Renault), Fiat / Iveco, Volkswagen, Land Rover, Ford, Mercedes і багато іншого. Марка ANTONIO MASIERO – одна з найпрестижніших і популярних серед світових виробників цієї галузі.

FERSA
×
FERSA

Fersa це багатонаціональна іспанська компанія, яка спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві та дистрибуції комплексних рішень в сфері високоякісних підшипників. Fersa володіє більше ніж 50-річним досвідом в даній галузі. Компанія випускає щорічно понад 200 моделей. Fersa виробляє підшипники для трансмісії, диференціалів і ступиць, що є чудовою альтернативою запчастинах оригінального устаткування таких провідних світових виробників як Mercedes Benz, Volvo, Iveco, BPW і Freightliner, серед других. Об'єднуючи точність проектування і строгий контроль якості, застосовуючи технології на етапі виробництва і контролю, Fersa домоглася високих показників продуктивності: тривалий термін експлуатації й максимальна надійність. Всі підшипники забезпечують максимальну довговічність і ефективність: здатні обертатися на протязі тисяч кілометрів, витримувати високі швидкості та навантаження при високих температурах.

BF
×
BF

Компанія BF Germany була заснована в 1976 році в місті Штутгарт (Stuttgart) паном Хансом-Йоханом Буркет (Hans-Joachim Burkert). В даний час BF Germany (BURKERT FAHRZEUGTEILE) належить компанії MS Motorservice International. Продукція компанії сьогодні експортується в різні регіони світу. Використання комплектуючих BF дає можливість зробити ремонт двигунів менш дорогим за ціною. Під маркою BF пропонується широкий асортимент запасних частин використовуваних в дизельних двигунах для вантажних автомобілів, будівельних і сільськогосподарських машин, а також в інших транспортних двигунах. У пропоновану компанією BF програму поставки частин для вантажних автомобілів входять картери, колінчаті і розподільні вали, маховики, шатуни і головки блоків циліндрів, а також водяні насоси, масляні насоси і масляні радіатори. Завдяки зусиллям співробітників фірми налагоджений експорт продукції в більш ніж в 60 країн світу. У сегменті виробництва комплектуючих для двигунів дизельного типу BF є одним з лідерів на ринку Європи. Фірма забезпечує відмінний сервіс і є надійним партнером для покупців в Німеччині і за її межами. Має сертифікат зразка ISO 9002. Вся продукція супроводжується спеціальної документацією. Проводиться поставка повних вузлів і окремих елементів, які можуть бути виготовлені фірмою - виробником під замовлення. Перелік продукції регулярно доповнюється, що дозволяє компанії забезпечити актуальну гамму товарів.

CORTECO
×
CORTECO

CORTECO, компанія групи Фройденберг, є провідним підприємством-виробником у світі в області ущільнень і деталей для контролю вібрації та шуму, а також салонних фільтрів. Її асортимент, що включає більше 19 000 найменувань, один з найширших в області ущільнювальної та вібраційної техніки. Серед них ущільнення Simmerring® і салонні фільтри micronAir®, якими оснащується кожен другий новий автомобіль в Європі. CORTECO має філії в 57 країнах і виробничі потужності по всьому світу. Компанія відома чудовим сервісом і ефективною логістичною системою. Це, а також якість їх продукції, є основою видатного положення на ринку.

JOHN GUEST
×
JOHN GUEST

Хоча британська компанія JOHN GUEST і була заснована лише в 1961 році, проте перший прототип машини для лиття було розроблено Джоном Гестом вже в кн. 1950-х. Спочатку компанія спеціалізувалась на виготовлені презиціонної техніки та інструментів. Паралельно було створено компанію, що займалася литтям цинку. З 1971 р. JOHN GUEST виготовляє складні литі вироби для великих виробників пневматичних клапанів. 1974 р. було розроблено перший контактний роз’єм для використання разом зі стиснутим повітрям. Ця базова концепція «Super Speedfit» була розроблена для фітингів широкого спектру використання. Цього ж року було розроблено контактний роз’єм для використання зі стиснутим повітрям. 1978 р. було створено John Guest Limited для продажу виробів компанії. У 80-х було розширено виробничі потужності та почався прямий експорт її товарів. JOHN GUEST отримала 2 премії Queen’s Award for Export Achievement за досягнення в області експорту (1990 та 195 роках). В 1990 р. якість продукції компанії була підтверджена премією British Standard Kitemark Award.

ROCKINGER
×
ROCKINGER

ROCKINGER є спадкоємицею компанії, заснованої майстром-ковалем Йоханом Рокінгером в 1875 році. Компанія зіграла вирішальну роль у формуванні технічного розвитку зчіпних пристроїв для причепів. У 1927 році ROCKINGER розробляє і випускає «безпечну муфту для HGV», перша повністю автоматична зчіпка з причепом. У 70-х рр. асортимент розширено причіпними муфтами для використання в сільському і лісовому господарстві. На початку 90-х ROCKINGER була придбана Wechmar, а в 2001 – компанією JOST. Продукція компанії має безліч сертифікатів (ISO 9001: 2008, ISO TS 16949: 2009 ISO 14001: 2004, KBA Confirmation і інші). Асортимент продукції ROCKINGER для сільського господарства надзвичайно широкий. Високоякісні муфти, тягові кронштейни й поворотні тяги відповідають жорстким вимогам міжнародного сектора сільського господарства та лісового господарства.

KARCHER
×
KARCHER

ALFRED KÄRCHER GMBH & CO. KG – німецька компанія, найбільший в світі виробник техніки для прибирання та очищення. Компанія була заснована Альфредом Керхером в 1935 році в Штутгарті, коли Керхер виготовив тигельну піч і електричний заглиблиблюваний нагрівальний елемент для промислового використання. Перший великий успіх приносить енергозберігаюча сольова піч для гарту легких металів. Коли можливості для подальшого розвитку були вичерпані, Альфред Керхер продає свої патенти і на виручені гроші купує виробничі площі в Віннендені, де до сих пір розташовується головний офіс компанії. У наступні роки KÄRCHER розширює асортимент спеціальних опалювальних приладів. На замовлення Lufthansa компанія розробляє опалювальні прилади для обігріву двигунів літаків і видалення зледеніння з крил. Наступне значне винахід Альфреда Керхера також мало відношення до повітроплавання: бортові опалювальні прилади дозволяли літакам підніматись на більшу висоту. Від американських збройних сил підприємство отримує замовлення на обслуговування і ремонт пароочищувачів, винайдених в Америці в 1920-і роки KÄRCHER удосконалює цю техніку і представляє на ринку в 1950 році перший європейський апарат високого тиску для мийки гарячою водою – KW 350. Ця подія ознаменувала вступ компанії на ринок техніки по очищенню і визначила її подальший напрямок діяльності. Починаючи з 1980 року підприємство концентрує свою діяльність на питаннях очищення транспорту та будівель. KÄRCHER стає системним оферентом і встановлює стандарти в різних групах продуктів і сферах застосування, утримуючи ці позиції і по сьогоднішній день. Виробнича програма включає в себе техніку для вирішення проблем чистки в різних областях: апарати високого тиску, пилососи, підмітальні і підмітально-всмоктуючі машини, мийки для автомобілів, засоби для чищення, сталеві апарати для очищення сухим льодом, апарати для очищення деталей, а також установки для водопідготовки. Наступним роком, що кардинально змінив історію компанії, був 1984: KÄRCHER представила перший в світі переносний апарат високого тиску для побутового використання HD 555 і створює абсолютно новий ринок. До початку 90-х років KÄRCHER активно завойовує ринок кінцевого споживача, пропонуючи різноманітну техніку для побутового використання. Сьогодні до них відносяться пилососи сухого та вологого прибирання, пароочищувачі, полірувальники, склоочисники, а також повністю автоматизований робот-пилосос. До них приєдналися насоси для дому та саду з приладдям для зрошення саду, які були включені у виробничу програму в 2006 році.

TRW
×
TRW

Американська компанія Thompson-Ramo-Wooldridge була сформована, коли Thompson Products об’єдналися з Ramo-Wooldridge. Thompson Products була відома тим, що 1908 року створила перші дерев’яні колеса для Ford Model T, а згодом розробила для цієї ж компанії розробила гальмівну систему. Тож новостворена в 1958 році TRW стала спадкоємицею компаній з багатою та продуктивною передісторією. TRW почала й надалі розвивати даний напрямок, займаючись в основному розробкою та випуском гальмівних систем та систем рульового управління. У 2002 році компанія була придбана Northrop Grumman. У 2014 році її придбала ZF Friedrichshafen (німецький виробник автозапчастин). На сучасному етапі асортимент компанії було розширено. Вона активно займається розробкою та виробництвом систем активної та пасивної безпеки для найбільших автовиробників (подушки безпеки, системи ременів безпеки та багато іншого). Компанія дотримується всіх стандартів якості та має ряд сертифікатів відповідності на свою продукцію (наприклад, сертифікат TÜV для гальмівних колодок).

PIERBURG
×
PIERBURG

Компанія була заснована в Берліні Берхардом Пірбургом в 1909 році. З початку заснування PIERBURG орієнтувалася на потреби автомобільної промисловості та зосередилася на виробництві сталей для автовиробників. В 1926 р. PIERBURG купує ліцензію на продаж карбюраторів від компанії Solex, а через деякий час налагоджує власне виробництво. 1928 року PIERBURG випускає перший свій карбюратор. 1929 року Пірбург вирішує повністю зосередити діяльність на виробництві карбюраторів. Gebr. Pierburg AG було ліквідовано та створено Deutsche Vergaser Gesellschaft mbH (DVG). Ця компанія стала лідером в Німеччині по виробництву карбюраторів. З нею починають співпрацювали найбільші німецькі виробники авто (Maybach, Horch, VW Beetle, Opel). 1936 році Пірбург починає виробництво бензовозів. Переживши кризу в роки другої світової, вже в 60-х рр. компанія стала головним постачальником карбюраторів для німецької автомобільної промисловості. З 1998 р. компанія входить до складу концерну Kolbenschmidt Pierburg Group. Асортимент компанії включає електричні та дросельні заслонки, пневмоклапани, бензонасоси, вакуумні насоси і т.д.. PIERBURG й сьогодні здійснює постачання на заводи BMW; Volkswagen, Opel та ін..

COS.PEL
×
COS.PEL

Італійська компанія COS.PEL почала свою діяльність в 1990 році з виробництва деталей кузова для комерційного транспорту. Практично з перших років свого існування вона завоювала довіру та пошану виробників авто. Доказом цього стало те, що вже у 1993 році. Продукція компанії почала постачатися на конвеєри Renault Truck. В 1995 році виробник став постачальником IVECO. На початку 2000-х рр. COS.PEL вийшла на передові позиції в Італії. Компанія постійно інвестує в своє виробництво. Окрім розширення виробничих площ, відбувається оновлення обладнання та його роботизація. Висока якість продукції дозволила COS.PEL отримати сертифікат ISO 9001:2008. Наразі асортимент продукції складає більше ніж 5000 позицій. Це комплектуючі для вантажівок таких марок як Renault Truck й IVECO, а також DAF, SCANIA, VOLVO, MAN, MERCEDES-BENZ.COSPEL отримала пройшла всю необхідну сертифікацію (ISO 9001: 2008 - EAC та TS / 16949), яка підтверджує якість випускаємої продукції.

TRUCKTEC AUTOMOTIVE
×
TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Компанія була заснована в м. Саарбрюкен (Німеччина) в 1989 році Герхардом Робеллером й носила назву Trucktec Fahrzeugteile GmbH. На початку своєї діяльності, TRUCKTEC AUTOMOTIVE спеціалізувалася в збірці запасних частинах для вантажних автомобілів Mercedes-Benz. В 2000-х роках компанія розширюється, впроваджує нову систему управління якістю по стандарту DIN EN ISO 9001:2000. В ці ж роки вона була перейменована на TRUCKTEC AUTOMOTIVE GmbH. Поступово TRUCKTEC починала експансію ринків на Близькому та Далекому Сході, відкривши власні філіали в Дубаї, Сінгапурі, Шанхаї, Підприємство поступово розширило свій асортимент – з’явилася продукція для автомобілів BMW, MAN, Volvo и Scania. Таким чином, TRUCKTEC AUTOMOTIVE стає одним з найбільших постачальників запчастин для німецьких марок машин. З самого початку вона не зосереджувалась на якійсь конкретній продукції, тому наразі може запропонувати велику кількість запасних деталей для двигуна, трансмісії, електрики та ін.. Загалом асортимент компанії представлений більше 2000-ми найменувань продукції.

ATE
×
ATE

Німецька компанія АТЕ була заснована Альфредом Тевесом в 1906 році. Зосередившись на розробці гальмівних систем, АТЕ належить першість у виготовлені першої гідравлічної системи, котра була встановлена на автомобіль в 1926 році. На той час це був насправді інноваційний винахід. Сьогодні ATE Continental Teves Inc. являється найбільшим виробником автомобільних систем безпеки у світі та входить до складу автомобільної корпорації Continental Automotive Systems. АТЕ займається розробками в двох напрямках:розробка та виробництво електронних компонентів (Continental Temic) та виробництво електронних і гідравлічних гальмівних систем, систем контролю ходової частини, різноманітних датчиків. Наразі АТЕ постачає продукцію для практично всіх найбільших автовиробників (VAG, Ford, GM, BMW та ін..). Її асортимент складають гальмівні диски та барабани, перфоровані гальмівні диски, гальмівні супорти, гальмівні шланги та ремонт комплекти, робочі циліндри і т.д.

METAL LEVE
×
METAL LEVE

Інформація про компанію тимчасово відсутня

Brain Bee
×
Brain Bee

Інформація про компанію тимчасово відсутня

BEHR
×
BEHR

Бренд BEHR належить концерну Behr Hella Service GmbH. Учасниками концерну є такі виробники автокомпонентів - Behr і Hella. Штутгартський Behr GmbH (Німеччина) спеціалізується на розробках і виробництві автомобільних кондиціонерів і систем охолодження двигуна. Почавши з невеликої майстерні Юліуса Фрідріха Бехрамі (Julius Friedrich Behr) по ремонту радіаторів в 1905-му році, компанія виросла майже до 20-и тисяч співробітників, сімнадцяти дослідних центрів, двадцяти восьми виробничих майданчиків і більше десятка спільних підприємств по всьому світу (спільно з Eberspacher, Hella, Toyo, індійськими й китайськими партнерами). Сьогодні BEHR лідирує на європейському ринку систем охолодження двигунів в комерційному секторі й один з основних постачальників в легковому. У виробничій лінійці компанії, як комплексні рішення, так і окремі компоненти: термостати, маслоохолоджувачі, електричні вентилятори, радіатори BEHR. Будучи лідером в області інновацій для температурного контролю, виробник також бере участь в проектуванні взаємодії між охолодженням двигуна транспортного засобу і системою кондиціонування повітря в салоні (кліматична система). При цьому є сертифікати якості ISO / TS 16949: 2002, QS 9000 і DIN EN ISO 14001: 2005.

CLEVITE
×
CLEVITE

Інформація про компанію тимчасово відсутня