Truck

Parts

Акція

 

 

Купуйте моторну оливу Shell Rimula та отримуйте подарунок – набір товарів CarCare

Щоб ваші покупки були більш вигідні, ми розпочинаємо нову акцію. Купуйте оливу Shell Rimula об‘ємом 209 літрів та гарантовано отримуйте подарунок - набір товарів Car Care.

 

 

Моторні оливи, які беруть участь в акції, та подарункові набори

 

При купівлі однієї будь-якої діжки Shell Rimula об’ємом 209 л з акційного переліку, ви отримуєте подарунок: набір із 7 засобів для догляду за автомобілем CarCare.

 

Моторні оливи, що беруть участь в акції:

 

Подарунковий набір:

 

Акція діє по всій мережі магазинів Strans з 17 січня 2023 р. по 31 березня 2023 р. або до моменту закінчення товарів, на які поширюється акція. Тому швидше обирайте найближчий магазин, аби встигнути скористатися вигідною пропозицією!

 

Переваги оливи Shell Rimula

 

Захист від окислення. До складу моторних олив Shell Rimula входять потужні присадки-антиоксиданти, які хімічним шляхом нейтралізують кислоти до того, як вони зможуть зіпсувати оливу чи пошкодити двигун.

Захист від утворення відкладень. Оливи Shell Rimula містять молекули, які спочатку видаляють, а потім блокують нерозчинні частки, забезпечуючи чистоту двигуна і його захист. 

Захист від зношування. Оливи Shell Rimula містять молекули для захисту двигуна, які адаптуються до високих температур і тиску, формуючи захисну плівку, що допомагає зменшити зношування.

Технологія Shell – GTL. Перетворює природний газ у високоякісні рідкі продукти, дозволяючи отримати кристально чисту базову оливу, що не містить домішок, характерних для базових олив із сирої нафти. Тому перевагами використання моторних олив Shell Rimula R5 та Shell Rimula R6 є зменшена витрата палива, збільшений термін служби мастильних матеріалів, чистота та менший знос деталей двигуна.