Truck

Parts
×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×


Акція

 

 

Нова акційна пропозиція у мережі магазинів Strans

 

З 1 липня по 30 вересня купуй продукцію Fersa на суму 15 000 грн в одному чеку і отримуй фірмову безрукавку у подарунок. Пропозиція дійсна до вичерпання призового фонду

Нагадуємо, що Fersa це багатонаціональна іспанська компанія, яка спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві та дистрибуції комплексних рішень в сфері високоякісних підшипників. Fersa володіє більше ніж 50-річним досвідом в даній галузі. Компанія випускає щорічно понад 200 моделей та виробляє підшипники для трансмісії, диференціалів і ступиць, що є чудовою альтернативою запчастинах оригінального устаткування таких провідних світових виробників як Mercedes Benz, Volvo, Iveco, BPW і Freightliner, серед других. Fersa домоглася високих показників продуктивності: тривалий термін експлуатації й максимальна надійність.

Придбати продукцію Fersa Ви можете в кожному магазині мережі. Деталі акції запитуйте в менеджера свого магазину Strans та не забувайте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!