callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

9 – 10 червня у Львові пройшов тренінг організований компанією Strans. В ньому взяли участь представники компаній Fersa та Eaton.Компанії Fersa (Іспанія) та Eaton (США) – це всесвітньо відомі виробники комплектуючих для автомобілів. Цими вихідними з їх продукцією, принципами та методами роботи зміг познайомитися кожен учасник тренінгу.


Так, 9 червня представники Fersa Лара Черутти та Хосе Карлос Бурілло провели інформаційний тренінг, присвячений компанії, її цінностям та принципам роботи. «Родзинкою» стала практична частина. На ній відбувся справжній майстер-клас від спеціалістів компанії по використанню та особливостям роботи їх продукції.


Наступного дня пройшло знайомство з особливостями роботи та продукцією компанії Eaton. На тренінгу виступив представник Eaton Павел Сковрон. Він детально розповів про саму компанію, її асортимент та переваги.


В кінці учасники тренінгу отримали сертифікати, котрі засвідчили його успішний результат.


Нагадуємо, що компанія Fersa – це світовий лідер по виробництву різних типів підшипників. Корпорація Eaton – справжній світовий гігант. Вона включає велику кількість відомих торгових марок та має безліч підрозділів, які займаються розробкою та виробництвом компонентів для двигунів, трансмісії, паливних систем та багатьох інших автозапчастин.


Щоб бути в курсі новин Strans та актуальних тренінгів, й надалі слідкуйте за нами на сайті та в Facebook!