callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акція


Акція

 

 

На черзі мега вигідна пропозиція від провідного світового виробника

 

 

 

 

 

Осінь у розпалі! Так, компанія SCHAEFFLER разом із брендами LUK та FAG підготувала для всіх клієнтів магазинів Strans корисні подарунки. Акція триватиме в період з 1 жовтня до 30 листопада. Умови надзвичайно прості  - необхідно просто купувати продукцію брендів виробника, а саме LUK та FAG. Дванадцять щасливчиків, які придбають продукцію брендів на найбільшу суму упродовж усього періоду дії акції отримають у подарунок мега крутий комплект для боротьби із брудом  - Мийку високого тиску Karcher K5 та засіб для миття Karcher RM 806 1Л.

 

Нагадуємо, що Schaeffler Group – відомий постачальник автомобільної промисловості. Schaeffler Group представлена своїми сильними марками: LUK та FAG. Компанія FAG – один з зі світових лідерів з виробництва і продажу високоякісних роликових і кулькових підшипників для автомобільної індустрії. Luk - одна з найвідоміших фірм-виробників автомобільного зчеплення. Постачає деталі концернам BAG, GM, BMW, Mercedes-Benz, а також Fiat, Toyota, Renault, Volkswagen, Honda і ще декільком іншим. Придбати продукцію LUK та FAG за вигідною ціною можна у будь-якому магазині мережі Strans.

 

Більше про деталі акції запитуйте в свого менеджера Strans та не забувайте слідкувати й надалі за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!