callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акція


Акція

 

 

Теплі подарунки в осінню прохолоду

 

 

 

 

 

Для участі в новій акційній пропозиції достатньо просто купувати продукцію бренду з 6 вересня по 31 жовтня.  Щотижня обиратимемо 4 переможців з найбільшою тижневою сумою покупок, які отримають у подарунок фірмову флісову куртку.

 

Група компаній Dinex є світовим виробником і дистриб'ютором інноваційних систем обробки вихлопних газів і систем контролю викидів, а також рішень для потужних дизельних двигунів і автомобільної промисловості. Постійно зростаючий модельний ряд, що охоплює понад 15000 найменувань запасних частин і готових систем, а також усі необхідні пристрої для систем контролю випуску: труби, глушники, затискачі, гнучкі труби, ізоляцію і пристрої для подальшої обробки викиду, такі як SCR і DPF. Dinex є єдиним виробником пристроїв для контролю та обробки вихлопних газів і викидів, який має свої технології та виробничі платформи для виготовлення субстрату каталізаторів і покриття готових виробів.

 

Деталі акції запитуйте в менеджера свого магазину Strans та не забувайте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!