callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акція


Акція

 

 

Нова акційна пропозиція від провідного європейського постачальника генераторів, стартерів і їх компонентів до транспортних засобів

 

Strans не припиняє вабити вигідними пропозиціями! Лише в магазинах Strans кожен клієнт, купуючи продукцію AS з 5 липня по 29 серпня, має можливість отримати подарунок! Призи вручатимуться щотижня 5 учасникам з найбільшою тижневою сумою покупок - кожен зможе стати власником стильної поясної сумки!

 

Нагадуємо, що AS – польська компанія, яка здійснює діяльність у сфері виробництва перетворювачів і генераторів змінного струму. AS випускає запчастини та комплектуючі для легкових автомобілів, вантажівок, сільськогосподарської техніки, човнів, мотоциклів і промислового устаткування. Асортимент компанії складається з трьох ліній продуктів (економ, стандарт і преміум) і включає понад 15 000 груп продуктів, що відповідають майже 200 000 торговельним найменуванням. Товари, які пропонує компанія, підлягають суворої процедури тестування і відповідають найвищим вимогам з точки зору установки і технічних параметрів.

 

Деталі акції AS Ви можете дізнатися у свого менеджера компанії Strans. Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вас та Вашого бізнесу.