callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акція


Акція

 

 

З 1 липня по всій мережі магазинів Strans розпочинає діяти нова акційна пропозиція від Mahle та Knecht

 

Сезон спекотних пропозицій набирає обертів! З 1 липня по 31 серпня купуйте продукцію Mahle та Knecht - найактивнішим покупцям даруємо сертифікати на покупки будь-яких товарів в мережі гіпермаркетів «Епіцентр» на суму 22 000 грн кожному. По завершенні акції будуть сформовані рейтингові списки згідно яких обиратимуть 10 переможців, котрі придбали продукцію зазначених брендів на найбільшу суму упродовж акційного періоду.

 

Нагадуємо, Mahle – це всесвітньо відомий виробник якісних комплектуючих для автотранспорту, що багато років спеціалізується в розробці компонентів для систем двигуна, фільтрації та електроніки автомобіля. Сьогодні під брендами MAHLE Original пропонує широкий асортимент різних фільтрів: від повітряних, масляних і паливних фільтрів аж до патронів вологовідділювача. За потужністю цієї марки криється концерн, що працює на ринках в усьому світі, який володіє інноваційними потужностями в галузі досліджень і розробок, а також ефективною мережею міжнародних виробничих об'єктів і забезпечує високоякісною продукцією ринок комплектуючих для автомобілів.

 

Деталі акції запитуйте в менеджера свого магазину Strans та не забувайте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!