callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акція


Акція

 

 

З 1 травня діятиме акційна пропозиція від одного з найбільших виробників автомобільних гальмівних колодок

 

 

 

 

Тримайтеся міцніше! Компанія Strans спільно із німецькою компанією Textar підготували для вас круту акційну пропозицію! Згідно умов, необхідно просто купувати продукцію виробника з 1 травня по 30 червня. Десять щасливчиків, які придбають продукцію бренду на найбільшу суму упродовж усього періоду дії акції отримають у подарунок сертифікат на покупку будь-яких товарів в мережі гіпермаркетів «Епіцентр» на суму 16 000 грн.  Купуйте, що завгодно! Обмежень немає!

 

TEXTAR - один з найбільших виробників автомобільних гальмівних колодок. За майже столітню історію існування компанія напрацювала досвід і розробила технології, які дозволяють їй виготовляти найсучасніші гальмівні колодки, що відповідають усім вимогам сьогоднішнього дня і навіть перевершують стандарти. Асортимент продукції, яку виробляє компанія, покриває вимоги європейського ринку практично повністю. Продукція TEXTAR виготовляється для всіх провідних автомобільних компаній.

 

Більше про деталі акції запитуйте в свого менеджера Strans та не забувайте слідкувати й надалі за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!