callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акція


Акція

 

 

Купуй продукцію HORPOL та вигравай подарунки!

 

 

 

Strans не припиняє вабити вигідними пропозиціями! Цього разу спільно з HORPOL компанія розробила акційну пропозицію. Згідно з умовами акції, необхідно просто активно купувати продукцію виробника з 10 березня по 10 квітня.

 

По завершені акції буде виведено загальний рейтинг клієнтів з підсумками здійснених покупок. Троє найактивніших учасників отримають комплект ліхтарів габаритних бокових з датчиком паркування у подарунок.

 

Асортимент HORPOL - це світлотехніка для вантажних, малотоннажних автомобілів, причепів, автобусів та сільськогосподарських машин. Підприємство володіє повним виробничим циклом виготовлення продукції, який включає основне і допоміжне виробництва. Процедури виробництва відповідають стандартам ISO: 9001 2000.  Власне виробництво компанії сконцентровано на розробці нових дизайнів ліхтарів і випуску на ринок якісної продукції, а також на можливість модифікувати продукцію під конкретного замовника.

 

Деталі акції запитуйте у свого менеджера Strans, а також не забувайте слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі переваг для Вас та Вашого бізнесу.