callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акція


Акція

 

 

З 1 березня по 25 квітня у мережі Strans починає діяти акційна пропозиція від світового виробника підшипників SKF

 

 

 

Strans не перестає дивувати своїх клієнтів! На вас чекають круті емоції щотижня! Потрібно лише активно купувати усю продукцію SKF і 5 учасників із найбільшою тижневою сумою покупок отримають чоловічий подарунковий набір 4MAN! Що ж всередині? - першокласний набір для самостійного приготування настоянок: різноманітні набори спецій, ємність для розливу, набір чарок, спиртометр, ситечко, лійка, та цукерки. Зміксуйте свій ідеальний напій! Усе це ретельно упаковано в  дерев'яних ящиках. Добути подарунок потрібно справжнім ломом, що йде у комплекті. Хіба ж це не круто?

 

Також щомісяця додаткову винагороду отримають учасники, які придбають продукцію бренду на найбільшу суму за цей період -  трьом щасливчикам дістануться сертифікати номіналом 3000 грн на покупки у мережі торгівельних центрів Епіцентр.

 

А за підсумками загального обороту за увесь період дії акції буде обрано головного переможця, який отримає телевізор!

 

На сьогодні компанія SKF охоплює 96% ринку підшипників і є одним з найбільших світових виробників підшипників, а також підшипникової сталі. Більшість провідних світових виробників автомобілів уже переконались у якості продукції бренду та обрали SKF своїм партнером! Придбати запчастини від SKF можна в будь-якому магазині Strans.

 

Більше про деталі акції запитуйте у свого менеджера компанії Strans. Також, слідкуйте й надалі за нашим новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!