callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Бренди


Бренди

 

 

Компанія Strans розширила коло своїх партнерів!

 

 

 

Асортимент магазинів Strans був розширений товарами бренду Monroe. Monroe - один з найавторитетніших брендів на ринку автомобільної підвіски для легкових автомобілів і комерційного транспорту.

 

Monroe витримали випробування часом. Упродовж багатьох років, компанія була зорієнтована на якість продукції, задоволення клієнтів і технологію нового продукту. Амортизатори, стійки та інші продукти під брендом Monroe виробляються компанією Tenneco.

 

Корпорація Tenneco не тільки займає міцні позиції на ринку післяпродажного обслуговування, проте є одним з найбільших світових виробників оригінального устаткування для систем підвіски. Революційна технологія електронно-регульованої підвіски Monroe надає автовиробникам можливість широкого вибору налаштувань жорсткості підвіски, а власники автомобілів отримують найвищий рівень безпеки, комфорту і керованості.

 

Крім новітніх технологій і кращих у своєму класі продуктів, важливим елементом сталого успіху бренду Monroe є міцні зв'язки з професіоналами, які застосовують, продають і встановлюють вироблені компанією продукти.

 

Що ж означає офіційна дистрибуція власне для клієнтів Strans? По-перше, це 100% гарантія продажу лише оригінального продукту. По-друге, забезпечення найкращої ціни та умов гарантійного обслуговування. І, по-третє, можливість брати участь в акційних пропозиціях від виробника.

 

Придбати продукцію Monroe Ви можете в будь-якому магазині мережі Strans. Продовжуйте слідкувати й надалі за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!