callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Бренди


Бренди

 

 

Разом – сила! Комплексне використання фільтрів і масел Hengst - основа надійної роботи двигуна

 

 

 

Величезний досвід, традиційна якість та інноваційні технології Hengst об'єднуються для того, щоб створити новий товар з унікальними якісними показниками - моторне, трансмісійне масло і технічні рідини.

 

Як відомо, Hengst є лідируючим світовим фахівцем в області створення систем фільтрації і основним конвеєрним постачальником цих систем для більшості європейських автовиробників. Компанія Hengst успішна багато років і весь цей час розробляє інноваційні продукти, які стають еталонними на ринку.

 

Фільтри преміум-класу в компанії виробляють вже більше 60 років. Створення високоякісних систем фільтрації вимагає від виробника досконалого розуміння всіх процесів, що відбуваються на кожному етапі роботи двигуна і трансмісії. І через безліч десятиліть науково-дослідних розробок систем фільтрації інженери Hengst пізнали абсолютно всі аспекти роботи двигуна і трансмісії. Вивчено всі проблемні питання. І знайдені способи їх вирішення. А технічно-виробнича база дозволяє реалізувати ці дослідження в товар високої якості.

 

Захист двигуна і трансмісії - командна гра фільтра і масла. Навіть найкращий фільтр не здатний захистити двигун або трансмісію, якщо використовується неякісне масло. Тому бренд Hengst, який накопичив величезний досвід і знання в цій області, випустив свою лінійку високоякісних моторних і трансмісійних масел.

 

Масла і мастильні матеріали Hengst на 100% складаються з високоякісних базових масел і присадок. Виробляються виключно в Німеччині на одному з найсучасніших заводів. Приємним бонусом стане також абсолютна впевненість в оригінальності продукту - підробок Hengst просто не існує. 

 

Придбати продукцію Hengst Ви можете в кожному магазині мережі - запитуйте в менеджера свого магазину Strans та не забувайте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!