callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акція


Акція

 

З 1 жовтня в усіх магазинах мережі діятиме акційна пропозиція від одного з найбільших виробників автомобільних гальмівних колодок

 

Гаряча пропозиція цієї осені! Цього разу кожен, хто придбає продукцію Textar матиме можливість отримати подарунок. Згідно з умовами акції, необхідно просто придбати продукцію виробника з 1 жовтня по 30 листопада одним чеком на визначену суму. Так, при купівлі товарів Textar на суму:

 

- 10 000 грн сумка-органайзер у подарунок
- 20 000 грн набір автомобіліста у подарунок
- 25 000 грн автотримач для телефону з бездротовою зарядкою у подарунок

 

Також додаткову винагороду отримають учасники, що придбають продукцію бренду на найбільшу суму упродовж усього періоду дії акції. П’ятеро щасливчиків отримають круті подарункові комплекти, у які входить: футболка, кепка, канцелярський ніж, шапка, робочі рукавиці, ручка, комбінезон, sensor checker.

 

TEXTAR - один з найбільших виробників автомобільних гальмівних колодок. За майже столітню історію існування компанія напрацювала досвід і розробила технології, які дозволяють їй виготовляти найсучасніші гальмівні колодки, що відповідають усім вимогам сьогоднішнього дня і навіть перевершують стандарти. Асортимент продукції, яку виробляє компанія, покриває вимоги європейського ринку практично повністю. Продукція TEXTAR виготовляється для всіх провідних автомобільних компаній.

 

Більше про деталі акції запитуйте в свого менеджера Strans та не забувайте слідкувати й надалі за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!