callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Ми раді повідомити Вам чудову новину: відтепер компанія Strans є офіційним представником та дистриб'ютором відомого бренду Dayco на території України.

 


Dayco - це провідний постачальник компонентів двигунів і приводних систем для автовиробників, промислових підприємств і ринку автомобільних запчастин. Фірма в основному відома виробництвом ременів, натяжних роликів та водяних насосів до вантажних та легкових автомобілів.


Dayco має в своєму розпорядженні більш ніж 50 підприємствами в 18 країнах, на яких зайнято понад 4500 працівників. У своїй роботі компанія спирається на вічні бізнес-принципи: тримає дані обіцянки, завжди поставляє свою продукцію в термін і дотримується свій борг в обслуговуванні клієнтів, незважаючи на виникаючі труднощі і перешкоди. Протягом більше ста років Dayco постійно вирішує складні завдання, стаючи все більш сильною і інтелектуальної компанією.


Придбати ремені, натяжні ролики та інші запчастини з асортименту Dayco можна у магазинах мережі Strans по всій Україні та через інтернет-магазин strans-shop.com.ua.