callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Магазин


Магазин

 

28 вересня запрацював магазин у м. Первомайськ

 

Strans наполегливо йде до своєї цілі – зробити послуги компанії доступними в кожному місті та регіоні України. З цією метою було відкрито магазин компанії у Первомайську. Це уже третій магазин у Миколаївській області.

 

Що ж отримають клієнти та бізнес-партнери в результаті такого розширення? По-перше, це гарантія комфорту. Адже не потрібно їхати в інше місто, щоб ознайомитися з асортиментом. По-друге, це дозволить швидше отримувати нові запчастини, скоротить до мінімуму час простою автомобіля, а отже й зекономить кошти. По-третє, забезпечить якісний сервіс на місцях, який повністю відповідає вимогам та стандартам Strans.

 

На полицях магазину вже зараз наявний широкий асортимент запчастин, автохімії, спецодягу та інших товарів для автомобілів і водіїв. Зручна фірмова розкладка та кваліфікований персонал допоможуть легко зорієнтуватися у великій кількості представленої продукції. Також, у магазині діють усі рекламні пропозиції, тому, кожен клієнт може стати учасником акцій та розіграшів від компанії Strans!

 

Відвідати новий магазин в м. Первомайськ Ви можете за адресою вул. Вознесенська, 30.

 

Слідкуйте за нашими новинами надалі та будьте в курсі нових переваг для Вашого бізнесу!