callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Асортимент


Асортимент

 

TRIBO подбає про безпеку і надійність роботи гальмівної системи Вашого автомобіля!

 

Компанія TRIBO є одним із найбільших східно-європейських виробників фрикційних та гальмівних виробів, серед яких:

 

- Накладки щеплення

- Накладки гальмівні для барабанних гальм

- Колодки гальмівні

- Ущільнюючі прокладочні матеріали та вироби з них

 

Компанія експортує свою продукцію до більш ніж 30 країн світу та має дочірні підприємства на території ЄС. Кількість найменувань, що виробляються підприємством, перевищує три сотні виробів, які використовуються на вантажних автомобілях, кар’єрній техніці, бурових установках, залізничному транспорті, сільськогосподарській техніці та ін. Основні марки, на які TRIBO надає фрикційні матеріали: MAN, SCANIA, VOLVO, RENAULT, IVECO, Mercedes-Benz, DAF, Hyundai County, SAF, BPW, BERGISCHE ACHSEN, KNORR BREMESE, PLAXTON, MERITOR, ROCKWELL, IRISBUS, KAMAZ та ін.

 

Продукція TRIBO має високу якість, що відповідає європейським стандартам, яке гарантує безпеку і надійність роботи гальмівної системи. Контроль якості на всіх етапах виробництва проводиться атестованою за всіма стандартами лабораторією. На заводі забезпечується стовідсотковий вхідний контроль сировини та матеріалів.  Якість продукту підтверджується не тільки лабораторними випробуваннями, а також протестовано на дорогах України та Європи у всіх погодних умовах і на всіх типах місцевості.

 

Протягом 2019-го року фахівці TRIBO розробили принципово нову рецептуру для дискових гальмівних колодок європейського комерційного транспорту. Нова формула забезпечує більш короткий гальмівний шлях та суттєво зменшує знос як колодок, так і дисків. Завдяки зниженому вмісту міді (до 5%) процес гальмування не лише ефективний, а й екологічний, відповідно до сучасних світових стандартів індустрії. Детальніше можна ознайомитись у брошурі TRIBO.

 

TRIBO це:

  • безпечне плавне і комфортне гальмування;
  • тривалий термін експлуатації;
  • мала ступінь зносу;
  • накладки і колодки тестуються відповідно до європейського стандарту для фрикційних матеріалів R90;
  • продукція сертифікована у відповідності з ISO 6310: 2009 ISO 6312: 2010 ISO 26865: 2009.

 

 

Продукцію TRIBO уже можна знайти на полицях магазинів мережі Strans.  Якщо Вам потрібна додаткова інформація  -  запитуйте в менеджера свого магазину Strans. Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу.