callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Акції


Акції

 

1 серпня по всій мережі магазинів Strans стартувала акційна пропозиція від Corteco.

Компанія Corteco підготувала для всіх клієнтів магазинів Strans корисні подарунки! Акція триватиме в період з 1 серпня до 30 вересня. Протягом цього часу щотижня проходитимуть розіграші подарункових наборів  – кожен переможець має змогу отримати свій комплект одягу, що складатиметься із кепки, футболки та робочого комбінезону.  Для участі в акції необхідно просто купувати продукцію бренду. Чим більшою буде сума покупок, тим більше буде шансів отримати подарунок, адже переможець обиратиметься саме за підсумками здійснених протягом тижня закупівель

  

Крім того, по завершенні акції буде визначено переможця Головного призу – робота-пилососа Xiomi. Переможець обиратиметься серед клієнтів, які куплять найбільше продукції Corteco за весь період дії акції.

 

 

Нагадуємо, що компанія Corteco є провідним підприємством-виробником у світі в області ущільнень і деталей для контролю вібрації та шуму, а також салонних фільтрів. Її асортимент, що включає більше 19 000 найменувань, один з найширших в області ущільнювальної та вібраційної техніки.

 

 

Придбати продукцію Corteco Ви можете в кожному магазині мережі. Деталі акції запитуйте в менеджера свого магазину Strans та не забувайте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!