callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Професійні лампи WESEM доступні у нашій мережі! 

 

 

 


 

Польська компанія WESEM вже багато років успішно працює в галузі освітлення для автомобільного і сільського господарства, а також будівництва. Вона є на ринку з 1977 року і, зберігаючи статус сімейної компанії, успішно конкурує з провідними європейськими виробниками освітлення для автомобілів, постачаючи свою продукцію не тільки на ринки Європейського Союзу, але і по всьому світу.

 

WESEM розробляє та виготовляє лампи самостійно, а той факт, що виробництво відбувається в Польщі, дозволяє повністю контролювати цей процес і, таким чином, забезпечувати високу якість та відповідати потребам замовників. На кожному етапі виробництва продукцію піддають випробуванням та аналізу в нашій власній лабораторії. Випробування на старіння та міцність проводяться, вивчаючи, серед іншого герметичність, стійкість лампи до вібрації, корозії, УФ-випромінювання, низьких і високих температур. Все це гарантує довговічний продукт, який характеризується повною герметичністю та здатністю працювати в складних умовах, а також стійкістю до механічних пошкоджень.

 

Пропозиція виробника включає дві основні групи товарів:

  • за світлодіодною технологією - робочі лампи, додаткові фари, фари, сигнальні лампи, спеціальні лампи,
  • лампи розжарювання - робочі лампи, додаткові фари, фари, сигнальні лампи, спеціальні лампи.

 

Серед широкого асортименту товарів користувачі вантажівок та напівпричепів знайдуть лампи саме для себе. Надійність та довговічність, а також висока європейська якість свідчать про те, що купуючи продукцію WESEM, користувач може бути впевнений, що світильники будуть служити йому довгі роки.

 

 Продукти WESEM можна придбати в нашій мережі магазинів. Якщо Вам потрібна додаткова інформація про продукцію, запитайте у наших відділеннях або знайдіть лампу, яка вам підходить на веб-сайті wesem.com/products, якщо її немає на складі - ми доставимо її для Вас.