callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

В період з 1 червня по 31 липня для клієнтів магазинів Strans діятиме акція від Tissen.

 

 

 


 

Сезон «гарячих пропозицій» в Strans продовжується! Так, компанія Tissen підготувала для всіх клієнтів магазинів Strans корисні подарунки.

 

З 1 червня купуючи гальмівні барабани Tissen, Ви маєте змогу взяти участь у щотижневому розіграші фірмових футболок, які вручатимуться кожного тижня 3 учасникам з найбільшою тижневою сумою покупок.

 

А також за підсумками загального обороту за увесь період дії акції буде обрано переможців головних призів:

 

1 місце  - Гриль TEFAL
2 місце - Кавоварка PHILIPS
3 місце - Електробритва PHILIPS

 

Гальмівне обладнання Tissen - це не просто продукт, це ідеологія, в основі якої безкомпромісне мислення, відповідальність і довіра. Компанія представляє на ринку інноваційні продукти, які випереджають конкуренцію і відповідають вимогам клієнтів.  В результаті серйозних випробувань, як на виробничому майданчику, так і в незалежних організаціях, компанія впевнена в якості своєї продукції. Матеріал гальмівного тертя Tissen забезпечує максимальну ефективність, комфорт і безпеку. Ідеальне рішення для майже кожної вантажівки в Європі.

  

Запитуйте гальмівні барабани Tissen у всіх магазинах мережі Strans та не забувайте слідкувати з нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вас та Вашого бізнесу.