callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

З 1 червня стартує акція від провідного європейського виробника AS.

 

 

 


 

Лише в магазинах Strans кожен клієнт, купуючи продукцію AS з 1 по 30 червня,  має можливість отримати корисні подарунки! Призи вручатимуться щотижня 5 учасникам з найбільшою тижневою сумою покупок. Відтак кожен зможе стати власником чудового комплекту одягу – футболки та кепки.

 

AS – польська компанія, яка здійснює діяльність у сфері виробництва перетворювачів і генераторів змінного струму. AS випускає запчастини та комплектуючі для легкових автомобілів, вантажівок, сільськогосподарської техніки, човнів, мотоциклів і промислового устаткування. Асортимент компанії складається з трьох ліній продуктів (економ, стандарт і преміум) і включає понад 15 000 груп продуктів, що відповідають майже 200 000 торговельним найменуванням. Товари, які пропонує компанія, підлягають суворої процедури тестування і відповідають найвищим вимогам з точки зору установки і технічних параметрів.

  

Деталі акції AS Ви можете дізнатися у свого менеджера компанії Strans. Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вас та Вашого бізнесу.