callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

6-7 березня спеціалісти Strans відвідали тренінг Karcher.

 

 


 

Працівники компанії Strans відвідали тренінг Karcher, що відбувся 6 та 7 березня у Києві. Захід тривав два дні та був розподілений на теоретичну та практичну частини. В ході першого дня учасників познайомили з продукцією виробника. Було детально розглянуто його асортимент, процес виробництва, переваги та особливості експлуатації. Спеціалісти бренду особливу увагу приділили спеціальним можливостям мийок: як вони працюють на практиці і чим відрізняються. Також була демонстрація миючих апаратів, зокрема пилососів та апаратів для видалення бруду із важкодоступних місць.

 

На другий день було зроблено акцент на більш потужних та габаритних миючих машинах, що спеціалізуються на відмивання великої кількості бруду. Значний інтерес та ентузіазм викликала практична частина тренінгу. В її ході учасники особисто випробовували можливості мийок Karcher та спробували їх в дії.

 

Результати випробування пройшли більш ніж успішно, а з набутими знаннями про особливості продукції Karcher та її спеціальні можливості кожен клієнт Strans може поцікавитись у працівників будь-якого магазину мережі.

 

Запитуйте мийну техніку Karcher в будь-якому магазині Strans, а також слідкуйте й надалі за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вас та Вашого бізнесу!