callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Магазини та склади компанії Strans поповнили свої запаси ланцюгів та браслетів проти ковзання.Не секрет, що ланцюги та браслети проти ковзання – це «маст хеви» зимової пори. Й саме восени багато автовласників вирішують оновити свої запаси та придбати їх, в очікування зимової непогоди. Проте ці прості комплектуючі дозволяють легко долати не лише сніг, проте й пісок, в’язкий глинистий ґрунт та бруд, то ж в ідеалі вони мають лежати в наших машинах цілий рік. Адже вони здатні значно покращити ходові характеристики шин.


Обираючи, що придбати: ланцюги чи браслети проти ковзання, краще орієнтуватися на задачі, котрі ставитимуться перед цими комплектуючими. Так, для кращої керованості та плавного ходу спеціалісти Strans рекомендують обирати ланцюги (з малюнком «ромб»). Якщо ж мова йде про установку на колесо, що загрузло, або необхідно покращити його тягові властивості, то краще обрати браслети.


Серед конструктивних відмінностей ланцюгів та браслетів наступні:


  • Ланцюги являють собою суцільну сітку та постачаються в комплекті з 2 шт.. При виборі ланцюгів важливо враховувати розмір колеса, його радіус, висоту та ширину, а також ширину ланок самих ланцюгів. Для вантажних авто, рекомендується обирати ланки з ширшою формою.
  • Браслети – це комплект з 2-12 металевих ременів. Вони складаються власне з ременя, протиковзаючої основи та пряжки для кріплення. Кількість необхідних браслетів визначає сам власник авто, проте чим більше буде їх використано тим славнішим буде хід авто.

Загалом, браслети за характеристиками доволі схожі на ланцюги з малюнком «драбинка», які рекомендують ставити на некеровані колеса.


Свої особливості має й процес установки ланцюгів та браслетів. Так, хоча установка браслетів може видатися легшою, оскільки нема потреби піддомкрачувати авто, проте по часу вона може програвати установці ланцюгів. Окрім того, браслети не варто ставити на сталевий диск, оскільки в ході роботи він їх може пошкодити. Зауважте, що ланцюги варто ставити на провідну вісь, проте коли мова йде про рух гірською місцевістю, то краще встановити їх на всі колеса.


Також пам’ятайте, що рух з браслетами й ланцюгами по твердому покриттю призводить не лише до їх передчасного зносу, проте й зносу покришок, а у випадку розривів – до пошкодження частин кузов і деталей біля колісних арок та підкрилок.


Придбати необхідну Вам кількість ланцюгів та браслетів Ви можете в будь-якому магазині Strans! Також, не забувайте слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу.