callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Особливості експлуатації вантажного автотранспорту висувають значні вимоги до його ходової частини. Саме тому в STRANS SERVICE значну увагу приділяють її обслуговуванню.Ходова частина вантажних автомобілів та причепів отримує чи не найбільші навантаження під час роботи: їй необхідно не лише витримувати вагу вантажу, але й протистояти негативному впливу їзди по бездоріжжю. Через надмірні навантаження окремі елементи механізму часто зношуються, а сам агрегат потребує ремонту. Саме тому в STRANS SERVICE особливе місце займають послуги пов’язані з обслуговуванням ходової частини.


Сьогодні СТО має в своєму арсеналі не лише комплектуючі від провідних виробників, проте й вузькопрофільних автомеханіків, що спеціалізуються на ремонті ходової части автомобіля. Вони здатні знайти оптимальне рішення для кожної ситуації. В STRANS SERVICE завжди можна розраховувати на оперативний та якісний ремонт, а до списку послуг входять:


– капітальний ремонт ходової частини вантажних автомобілів, причепів та автобусів;

– реставрація вузлів ходової частини;

– монтаж/демонтаж окремих запчастин, їх заміна;

– підбір якісних комплектуючих;

– консультація вузькопрофільних спеціалістів.


Таким чином, STRANS SERVICE надає всі види ремонтних робіт ходової частини. Отримати якісний ремонт можна за адресою: вул. Польова, буд. 97, с.Черляни. Більше інформації про роботу автосервісу та його послуги можна дізнатися за телефоном (067) 310 99 90. Також не забувайте слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вас та Вашого бізнесу.