callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

З 9 по 12 вересня представники компанії Strans взяли участь в екскурсії на завод всесвітньо відомого виробника MAHLE.Цього тижня працівники Strans в ході робочої поїздки відвідали виробництво MAHLE в Словенії. Учасники екскурсії змогли не лише познайомитися з сучасними технологіями виробництва, однак прослідкувати за особливостями організації контролю якості на ньому та побачити останні розробки в галузі систем фільтрації на власні очі. Окрім відвідування виробництва для учасників поїздки додатково був організований винний тур з дегустацією вин та освітня екскурсія визначними містами Адріатичного узбережжя. Серед красот, що вдалося побачити - атмосферне венеціанське містечко Копер, котре лишило по собі незабутні враження. Також, для учасників була влаштована прогулянка на традиційному рибальському човні до міста Піран, відомого у світі як "Маленька Венеція".


Компанія Strans вже багато років співпрацює з MAHLE. Крім регулярних акцій, котрі спільно організовуються для клієнтів, одним з ключових моментів цієї співпраці є постійний розвиток та взаємний обмін досвідом. Саме тому MAHLE регулярно влаштовує освітні тренінги та семінари присвячені продукції виробника. Особливе місце посідають екскурсії на виробництво, які дають неоціненний досвід та дозволяють по новому поглянути на автомобільну галузь.


Придбати продукцію MAHLE за найкращими цінами Ви можете в будь-якому магазині мережі. Нагадуємо, що спільно з партнерами компанія Strans регулярно влаштовує акції для своїх клієнтів, тож продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вас та Вашого бізнесу.