callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

З 1 вересня у всій мережі Strans починає діяти акція DAYCO.Літо закінчилося, але сезон «гарячих пропозицій» в Strans продовжується! Так, компанія DAYCO підготувала для всіх клієнтів магазинів Strans корисні подарунки.


Акція триватиме в період з 1 вересня до 31 жовтня. Протягом цього часу щотижня проходитимуть розіграші однієї флісової куртки, футболки та робочих штанів. Для участі в акції від DAYCO необхідно просто купувати продукцію виробника. Й серед клієнтів з найбільшою тижневою сумою покупок розігруватимуться зазначені подарунки. По завершенні акції клієнт, котрий придбав продукції на найбільшу суму протягом терміну її дії отримає повний комплект призів (флісову куртку, футболку, робочі штани).


DAYCO – це розробник передових технічних рішень для компонентів систем передач автомобіля. Компанія постійно інвестує в дослідження, розробку та покращення існуючих компонентів авто. DAYCO не лише пропонує продукцію, що відповідає по якості оригінальній, проте й є постачальником комплектуючих на конвеєри таких автовиробників як: Mercedes Benz, BMW, Ford та ін..


Деталі акції DAYCO Ви можете дізнатися у свого менеджера компанії Strans. Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вас та Вашого бізнесу.