callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Компанія Strans розширила коло своїх партнерів та почала співпрацювати з групою компаній DINEX.



Не поспішайте викидати старий каталізатор! Відтепер компанія Strans проводитиме заводську реставрацію каталізаторів EURO 5 та EURO 6 за сертифікатом DINEX. А це означає, що можна отримати буквально нові комплектуючі за набагато менші гроші.


Налагодити цей процес вдалося завдяки підтримці компанії DINEX. Ба більше, Strans стала єдиною компанією в Україні, що може здійснювати реставрацію каталізаторів за сертифікатом DINEX. Довіра та підтримка всесвітньо визнаного виробника дозволяє Strans використовувати оригінальні вкладки в процесі реставрації та забезпечувати практично ідеальний кінцевий результат.


DINEX є всесвітньо відомим виробником та дистриб’ютором інноваційних систем обробки вихлопних газів та систем контролю викидів. Оригінальні вкладки DINEX вирізняються високою якістю, що гарантує їх надійність та довговічність. Саме тому результат реставрації – рівнозначний покупці нових комплектуючих.


За додатковою інформацією звертайтеся у будь-який магазин мережі! Також не забувайте слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу.