callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

На початку липня в ряді найбільших представництв мережі Strans пройшов тренінг HAMMER.Strans уже давно співпрацює з всесвітньо відомим виробником комплектуючих для автотранспорту HAMMER. Клієнти Strans добре знайомі з продукцією концерну виробника – виробництвом корзин зчеплення, дисків, маховиків, вижимних підшипників, а також готові поставляти це все в необхідній для клієнта комплектації.


Цього року технічними спеціалістами турецького підрозділу HAMMER був проведений тренінг для працівників компанії Strans в кількох містах України, а саме:  • 1 липня – м.Львів;
  • 4 липня – м.Харків;
  • 5 липня – м.Київ.

Так, представники бренду надали максимально повну та детальну інформацію по технічним аспектам роботи деталей та їх найпоширенішим причинам виходу з ладу (неправильне встановлення, експлуатація, вплив інших компонентів та ін.). Також було розглянуто основні рекламаційні випадки. Вся ця інформація вже впроваджується в роботі працівників Strans.


По завершенні тренінгу працівників компанії Strans було відзначено сертифікатами за високі результати в продажах товарів HAMMER в Україні. Загалом, пріоритетними завданнями зустрічі стали:


– налагодження більш тісного діалогу між виробником та дистриб’юторами;

– ознайомлення з уже наявним асортиментом;

– обговорення сучасних тенденцій ринку та нагальних потреб автовласників та водіїв.


Запрошуємо всіх охочих долучитися до нашої команди. Дізнатися про всі наявні вакансії Ви можете на сторінці «Вакансії».


Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для себе та свого бізнесу!