callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Асортимент товарів групи MAHLE був розширений новими групами товарів.Вже багато років MAHLE користується заслуженою повагою та довірою серед клієнтів мережі Strans. Концерн спеціалізується на виробництві комплектуючих для систем двигуна, фільтрації, електрики та ін.. Групі MAHLE Original належить ряд брендів, котрі пропонують широкий асортимент комплектуючих для вантажних автомобілів та спецтехніки.


Сьогодні пропозиція компанії розширена товарами наступних груп:    – стартерів;

    – генераторів;

    – фільтрів-сепараторів.


Окрему увагу варто приділити фільтрам-сепараторам BLINDAGUA. Це фільтри нового покоління від MAHLE. В основі їх роботи двоступенева технологія очищення:


  • І ступінь – первинна фільтрація, котра відділяє частинки бруду та консолідує маленькі краплі вологи в більші;

  • ІІ ступінь – остаточне відділення вологи від палива.


Таким чином досягається максимально ефективне відділення вологи та бруду, а високі показники зберігаються практично протягом всього терміну служби. Так, фільтри-сепаратори BLINDAGUA через 80 годин роботи двигуна переважають за показниками звичайні фільтри в 7 разів! Й ця перевага зберігається й надалі.


Придбати нову продукцію Ви можете в будь-якому магазині Strans. Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!