callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Асортимент магазинів Strans був розширений товарами брендів групи FEDERAL MOGUL.Корпорація FEDERAL-MOGUL вже давно представлена в мережі Strans. Сьогодні – це провідний постачальник товарів і послуг з обслуговування транспортних засобів не лише в автомобільній галузі, але й в області мореплавства, залізничної промисловості і т.д.. Спектр автомобільної продукції, котру випускає FEDERAL-MOGUL, надзвичайно широкий.


Тепер, в магазинах Strans Ви зможете придбати продукцію наступних брендів корпорації FEDERAL-MOGUL:  • GLYCO – німецька компанія з багатолітньою історією. Це один з найкращих виробників вкладишів та втулок, відомий своїми ноу-хау в даній сфері.

  • GOETZE – німецька компанія, що вже багато років спеціалізується на обробці металу та виробництві гільз та поршневих кілець для двигуна внутрішнього згорання.

  • AE (Associated Engineering Holdings Limited) – історія цієї групи компаній почалася більше ніж півстоліття тому, сьогодні ж це провідний виробник компонентів для двигуна.

  • NURAL – компанія, котра спеціалізується на виробництві виключно оригінальних комплектуючих поршневої групи та циліндрів для конвеєрів німецьких концернів VW, BMW, MAN, Mercedes-Benz та ін.. Сьогодні її запчастини доступні й на вторинному ринку автозапчастин.


Надійність продукції представлених виробників підтверджена сертифікатами якості та довірою, котрою їх продукція користується серед мільйонів водіїв по всьому світу.


Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу.