callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

1 квітня технічними спеціалістами польського підрозділу MAHLE був проведений тренінг для працівників компанії Strans.Клієнти Strans добре знайомі з продукцією концерну MAHLE – компонентами для систем двигуна, фільтрації та електроніки автомобіля. Особливою популярністю в магазинах мережі користуються різні типи фільтрів (повітряних, масляних, паливних).


Зважаючи на доволі великий асортимент MAHLE, увага на тренінгу була зосереджена на продукції концерну (деталях двигуна, фільтрах та термостатах). Так, представник бренду надав максимально повну та детальну інформацію по технічним аспектам роботи деталей та їх найпоширенішим причинам виходу з ладу (неправильне встановлення, експлуатація, вплив інших компонентів та ін.). Також було розглянуто основні рекламаційні випадки. Вся ця інформація вже впроваджується в роботі працівників Strans.


Запрошуємо всіх охочих долучитися до нашої команди. Дізнатися про всі наявні вакансії Ви можете на сторінці «Вакансії». Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для себе та свого бізнесу!