callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Лише в період з березня по квітень 2019 року, купуючи комплектуючі від Sampa, кожен може взяти участь в розіграші Apple iPad mini.Умови акції максимально прості! Достатньо протягом наступних двох місяців при виборі комплектуючих віддавати перевагу торговій марці Sampa та купувати її продукцію. В кінці квітня буде виведено рейтинг клієнтів за сумою покупок, й перші 10 покупців в ньому отримають омріяні Apple iPad mini 4 на 128GB.


Нагадуємо, що Sampa Automotive Inc – це відомий виробник комплектуючих для вантажних автомобілів та причепів. Сьогодні компанія постачає свої запчастини аж в 116 країн світу, й щороку частка її продукції на ринку збільшується. Завдяки власному науково-дослідницькому центрові Sampa вже володіє безліччю патентів, а її продукція відповідає вимогам та стандартам ISO/TS 16949, ISO/EN 17025, ISO 14001, ISO 18001.


Тож, купуйте продукцію Sampa та отримуйте Apple iPad mini 4 у подарунок! Детальніше про умови акції запитуйте у свого менеджера. Слідкуйте й надалі за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!