callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

З початку січня та до кінця березня в усіх магазинах мережі Strans діятиме акція від німецького виробника BPW.BPW, легендарний виробник осей та елементів підвіски для вантажного автотранспорту, вирішив потішити своїх українських клієнтів. Спільно з Strans компанія організовує масштабну акцію. По її закінченні кожен покупець продукції бренду матиме шанс отримати цінні подарунки.


Правила акції – максимально прості: клієнт має просто купувати продукцію BPW. Чим більше ним буде придбано, тим вище місце в загальному рейтингу клієнт посяде, та тим більше буде в нього шансів отримати призи. На початку квітня буде складено загальний рейтинг клієнтів по сумі закупівель. Перші 3 особи в ньому отримають:


  • 1 місце – iPhone X,
  • 2 місце – Huawei MediaPad M5 Lite,
  • 3 місце – Huawei P Smart.

Крім того, клієнтам, котрі зайняли 4, 5, 6 місця в рейтингу, будуть вручені подарункові сертифікати інтернет-магазину ROZETKA™ на 5 000 грн. Про деталі акції можна дізнатися у менеджерів Strans в будь-якій точці продаж.


Тож, чого чекаєте! Маєте оновити свій автопарк, або Ваша вантажівка давно потребує ремонту? Обирайте та купуйте надійні запчастини BPW й отримуйте за це подарунки! Також слідкуйте й надалі за новинами нашої компанії і будьте в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!