callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

13 грудня пройшла святкова вечірка Behr Hella!Доброю традицією для Strans стало щорічне проведення святкової вечірки спільно з Behr Hella. Вона знаменує собою кінець старого, початок нового року та є результатом плідної співпраці працівників та клієнтів. Головною ж метою заходу стало підбиття підсумків акції Behr Hella.


Цього року вечірка пройшла в Києві в готелі «Siesta». Захід дав можливість напряму поспілкуватися клієнтам з виробником автокомплектуючих. Короткі виступи представників від Behr Hella та Strans дозволили більше дізнатися про діяльність компаній, їх плани на майбутнє та особливості продукції, що випускається. Отриманий від клієнтів «фідбек» планується надалі використати для вдосконалення роботи компанії.


Після вступної частини відбулася власне вечірка з врученням цінних призів (мінімийок, наборів інструментів та ін.) найкращим працівникам та клієнтам, що набрали найбільше балів в ході цьогорічної акції Behr Hella. Вікторина, танці та фотосесія стали чудовим завершенням вечора.


Продовжуйте й надалі слідкувати за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу. Хтозна, можливо наступного року серед переможців опинитеся й Ви!