callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

20-21 листопада представники Strans відвідали навчальну сесію Nexus Academy.Важливий аспект роботи ефективного та зручного для клієнтів магазину запчастин – наявність актуального асортименту комплектуючих. Й вагому роль відіграє в цьому категорійний менеджмент та управління закупівлями. Це і стало темою чергової навчальної сесії від Nexus Academy. Додатково в рамках заходу відбулася зустріч усіх членів Nexus Ukraine.


В ході сесії розглядалися питання, що стосуються розвитку Nexus Automotive Ukraine, управління закупівлями та ін.. Результат насиченої роботи – це нові, ідеї, нові знання та нові можливості, котрі вже впроваджуються в роботі Strans.


Працівники Strans приділяють значну увагу наявному в магазинах асортименту. По всій мережі завжди представлені всі актуальні та необхідні комплектуючі для вантажівок, автобусів та спецтехніки залежно від сезону, погоди та найактуальніших потреб водіїв. Завітайте в будь-який магазин Strans та переконайтеся в цьому на власні очі! Слідкуйте й надалі за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу.