callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

З 15 жовтня в мережі Strans почнеться акція для справжніх футбольних шанувальників.Британська компанія Universal Components широко відома в світі, як виробник якісних запчастин для вантажного автотранспорту. І от тепер купуючи необхідні елементи для своїх автомобілів, кожен клієнт може прийняти участь в унікальній акції від Universal Components!


Умови


Акція триватиме від 15 жовтня по 15 грудня. Клієнт Strans може автоматично стати її учасником, просто купуючи продукцію Universal Components. В зазначений період сума закупівель накопичуватиметься, й по закінченню терміну дії акції буде виведено загальний рейтинг покупок клієнтів, згідно з яким:


- перші троє чоловік у рейтингу отримають форму топових клубів англійської Прем’єр-ліги;
- наступні 10 чоловік отримають оригінальні м’ячі футбольних клубів Англії.


Бонуси


Кожен клієнт, який долучиться до акції та вгадає приблизну суму балів, яку набере в цьому сезоні чемпіон Англії, отримає додатковий приз! Для цього достатньо під час покупки запчастин від Universal Components заповнити анкету та вказати в ній ймовірну кількість балів! Нагороди переможцям будуть вручені після закінчення сезону.


Також в фіналі акції між усіма клієнтами, що здійснювали покупку продукції Universal, буде розіграно 15 бонусних призів, серед яких - цінні клубні подарунки.


Тож, купуйте запчастини від Universal Components в будь-якому магазині мережі для свого авто та не пропускайте матчів Чемпіонату Англії! Також не забувайте слідкувати з нашими новинами на сайті та в мережі, щоб не пропустити переваг для себе та свого бізнесу!