callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Компанія Strans продовжує радувати своїх клієнтів та пропонує набір надійних гальмівних колодок за зниженою ціною.В будь-якому магазині мережі кожен клієнт компанії зможе придбати набір надійних гальмівних колодок по зниженій ціні. До списку акційної пропозиції увійшли колодки від JURID.


JURID вже давно заслужила довіру в українських споживачів якістю та надійністю своєї продукції. Компанія вже понад 100 років на ринку автозапчастин. У виробництві вона використовує виключно сучасні технології та матеріали. А у випадку з гальмівними колодками – це немало важливий факт, адже вони – основа справної роботи усієї гальмівної системи та безпеки на дорозі.


Гальмівні колодки JURID широко використовуються виробниками автомобілів. Висока якість їх фрикційних елементів забезпечує неймовірну ефективність процесу гальмування та значний строк служби колодок. Тож, поспішайте придбати гальмівні колодки JURID за максимально вигідною ціною!


Слідкуйте за нашими новинами на сайті й надалі, а також підписуйтеся на наші сторінки в мережах, щоб бути в курсі всіх переваг для Вашого бізнесу!