callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

З 11 по 15 вересня пройшла найбільша виставка в автомобільній галузі – Automechanika Frankfurt, і звісно компанія Strans не могла пропустити подію такого масштабу.Під час виставки представники Strans зустрілися з діючими постачальниками для обговорення питань пов’язаних з вимогами українського ринку та особливостями спільної стратегії на наступний рік. Було розглянуто ряд аспектів, яким слід приділити увагу, щоб якнайкраще задовольнити потреби наявних та можливих клієнтів. Оскільки одним із завдань поїздки було зробити асортимент компанії ще ширшим, відбулися зустрічі з новими виробниками та постачальними.


На основі проведених зустрічей – розроблено можливий портфель пропозиції для власників вантажної техніки та автобусів України. Представники Strans направили всі свої зусилля, щоб гарантувати клієнтам компанії кращі ціни, асортимент та забезпечити більш вигідні умови.


Виставка Automechanika проводиться компанією Messe Frankfurt з 1971 року. З часу свого запровадження вона стала оплотом інновацій в автомобільній галузі. Сьогодні її проводять в найбільших містах по всьому світу: Дубаї, Нью-Делі, Шанхай, Мехіко, Буенос-Айрес та ін.. Проте найбільша відбувається саме у Франфурт-на-Майні.


Залишайтеся з нами й надалі, щоб отримати максимум переваг для свого бізнесу, а також підписуйтеся на наші сторінки в Facebook та Instagram.