callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Компанія Strans активно проводить оновлення своїх заправних станцій AdBlue.На даний момент вже переукоплектовано заправні станції у Львові, Рівному, Луцьку, Мукачеві та Іршаві. Найближчим часом будуть оновлені станції в Києві. По всіх заправках AdBlue не лише встановлюють великі 9-тонові бочки замість 1-тонових, а також покращують комплектуючі для подачі реагенту (встановлять автоматичні пістолети та ін.).


AdBlue – це реагент, що використовується для очистки вихлопних газів в авто з дизельними двигунами. Він є необхідною умовою для подорожей та рейсів у Європу. Саме тому компанія Strans докладає максимально зусиль, щоб зробити якісний реагент доступним для кожного свого клієнта. А як відомо, якість AdBlue напряму залежить від виробника та умов зберігання. Тож, Strans велику увагу приділяє укомплектуванню заправних станцій.


Запрошуємо Вас завітати на будь-яку заправну станцію Strans та придбати для себе якісний AdBlue! Знайти найближчу до Вас Ви зможете скориставшись картами на сторінці «ADBLUE».


Слідкуйте й далі за нашими новинами на сайті та в соцмережах, щоб не пропустити переваги та вигоди для Вашого бізнесу!