callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

26 – 30 червня відбулася поїздка працівників й партнерів Strans на завод Hengst в м. Мюнстер (Німеччина).Hengst – це німецька сімейна компанія, що дуже добре зарекомендувала себе серед автовласників. Підприємство стало відоме завдяки своїм якісним та надійним фільтрам. Не даремно кажуть, що Hengst здатна перевершити лише сама Hengst.


Однак Strans ніколи не полюбляла голослівних заяв й покладалася лише на власні знання та незаперечні факти. Нещодавня поїздка з відвідуванням провідного заводу в Мюнстері, сучасного логістичного центру та багатьох інших місць дозволила учасникам на власні очі пересвідчитися, що підґрунтям якості та надійності фільтрів Hengst є наполеглива праця, сучасні розробки та стабільний розвиток.


Крім екскурсії на виробничі потужності компанії, для гостей була також влаштована екскурсія по місту, проведено інформативний тренінг, вручено сертифікати та подарунки.


Strans сміливо радить фільтри Hengst для усунення несправностей відповідних систем та механізмів! Також запрошуємо Вас відвідати будь-який магазин компанії, якщо Вам необхідні запчастини для ремонту своєї вантажівки, автобуса, причепів чи іншої спецтехніки. Слідкуйте за нашими новинами й будьте в курсі всіх вигод для Вашого бізнесу!