callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

1-4 травня працівники й партнери Strans відвідали тренінг компанії Sampa.Sampa – це турецький виробник автозапчастин. Компанія випускає якісні комплектуючі для більшості марок та моделей вантажних автомобілів, причепів і т.д. Сьогодні асортимент продукції Sampa нараховує понад 30 000 одиниць, велика увага приділяється новим інноваційним розробкам.


Відвідувачі тренінгу не лише змогли познайомитися з історією, принципами та цілями компанії Sampa, проте й отримали унікальну екскурсію на завод компанії. Тут можна було побачити процес виробництва на власні очі, а також відвідати науково-дослідний та випробувальний центр компанії.


Учасники отримали виключно позитивні враження від екскурсії та на власні очі змогли переконатися у високому рівні контролю якості готової продукції та інноваційності усього процесу виробництва. Тож, не дивно, що Sampa легко отримала всі необхідні сертифікати якості (ISO / TS 16949, ISO / EN 17025, ISO 14001, ISO 18001) та має велику кількість патентів.


В кінці тренінгу учасникам були вручені сертифікати, а також була влаштована екскурсія містом та історичними пам’ятками.


Підписуйтеся на наші новини та сторінки соцмереж, а також ставайте частиною дружньої команди Strans!