callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Синоптики прогнозують як ніколи спекотне літо. В зв’язку з чим компанія Strans поповнила свої запаси антифризів.Як відомо, для роботи двигуна не менш шкідливими порівняно з холодним повітрям є гаряче. Згорання палива відбувається за температури від 2100 до 2300 °С. За таких умов без ефективного охолодження деталі мотору нагріваються до температур загоряння мастила. Це веде до зростання тертя запчастин, появі відкладень, корозії і в результаті – зношуванню автодеталей.


В той ж час надмірне відведення тепла веде до зміни в’язкості мастила та зниженню потужності та економічності двигуна. Ідеальним температурним режимом його роботи є 85-95 °С, й забезпечити ці умови можна лише з допомогою антифризу. Проте більшість водіїв звикли у літній період використовувати для охолодження двигуна воду. А вона не здатна створити необхідний температурний режим для роботи систем автотранспорту.


Набагато ефективніше ніж вода працюють сучасні антифризи. Вони швидше охолоджують двигун, зберігаючи, таким чином, необхідну температуру навіть у найспекотніший літній день. Крім того антифриз забезпечує додатковий захист від корозії та є безпечним для комплектуючих авто.


Встигніть до настання спеки придбати якісні антифризи за вигідною ціною в будь-якому магазині Strans! Слідкуйте за нашими новинами та будьте в курсі всіх важливих змін та оновлень в житті компанії.