callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

В останні роки попит на Adblue на території України зростає.Сьогодні продаж Adblue – це не лише корисне з суспільної точки зору заняття, проте й перспективне. Як відомо, рідина Adblue покликана зменшити шкідливі викиди, що є результатом роботи дизельного двигуна. Саме завдяки їй даний тип ДВЗ є безпечнішим ніж бензиновий.


Згідно з європейським законодавством системи SCR для Adblue мають бути встановлені на будь-якому автотранспорті, що працює на дизельному паливі. Й наразі в Україні зростає попит на рідину, однак він досі не є 100% задоволений. У зв’язку з цим відкриття заправних станцій Adblue є гарною інвестицією для СТО, невеликих автостанцій та для власників автопарків (котрі можуть здійснювати оперативну заправку просто в себе на місці).


Враховуючи потреби своїх партнерів та клієнтів, Strans розширила свою пропозицію та пропонує великий вибір заправних станцій і ємностей для Adblue, а також комплектуючих для них. Асортимент складають, як товари розраховані на використання для задоволення широкого попиту на рідину, так і такі, що підійдуть для створення пробних міні-заправних станцій. Крім того компанія постачає якісне Adblue за конкурентною ціною та має безліч вигідних пропозицій для своїх корпоративних клієнтів.


Слідкуйте за нашими новинами й надалі! Не проґавте важливу інформацію для Вас та Вашого бізнесу!