callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

В компанія Strans з'явилася нова послуга, що дуже скоро стане широкодоступною для всіх клієнтів компанії, – реставрація турбін.Найчастішими причинами виходу з ладу турбін є їх перегрів, пошкодження в результаті ДТП і т.п.. Їх поломка веде до проблем в роботі багатьох систем автомобіля, в тому числі й до збою у функціонуванні турбокомпресорів. Якщо не вжити заходів, то нагріті вихлопні гази та осад почнуть руйнувати поверхні автодеталей. Виходом в цій ситуації стане реконструкція турбін.


Ця послуга не лише зекономить кошти клієнту, оскільки реконструкція коштуватиме дешевше ніж покупка нових запчастин, проте дозволить зменшити час простою автомобіля. Адже якщо турбіна клієнта є в підмінному фонді, а його відповідає критеріям реставрації, то він отримає обмін за 24 години. Крім того у клієнта буде не лише відреставрована турбіна, а й рік гарантії на неї.


Ще не знаєш купувати чи реставрувати? Тисячі клієнтів Strans Service «за» реставрацію! Strans Service вдихнем друге життя в старі турбіни! Тож при виникненні будь-яких проблем в роботі своєї вантажівки, автобуса чи будь-якої спецтехніки звертайтеся до нас! Також не забувайте підписуватися на наші новини в Facebook, Instagram та будьте в курсі всіх акцій та новин в житті компанії Strans!