callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Полиці магазинів Strans поповнилися новою продукцією від німецького бренду ATH-Heinl.ATH-Heinl – це відомий в Європі виробник устаткування для СТО. Компанія завоювала популярність своїми надійними та сучасним модульними конструкціями. Міцні та потужні вони стануть незамінним доповненням СТО. А завдяки прямим контактам Strans може гарантувати своїм клієнтам не лише вигідні ціни на продукцію бренду, проте й кращі умови гарантії від виробника!


Серед новинок, що з’явилися в магазинах Strans, балансувальний та шиномонтажний верстати, а також мобільні колони. Устаткування вироблене з допомогою сучасних технологій, з використанням лазерного обладнання та роботизованого зварювання та має захисне, стійке порошкоподібне покриття.


Шиномонтажний верстат призначений для легкого та швидкого зняття шини з диска авто та монтажу її на місце. Шиномонтажні верстати ATH-Heinl вирізняються:


- наявністю чотирьох затискних кігтів, потужного електрогідравлічного підйому та додаткового устаткування для алюмінієвих дисків,
- можливістю управляння монтажним кронштейном вручну,
- додатковою комплектацією рухомим блоком управління з джойстиком та педаллю.


Мобільні колони або підйомник призначені для підйому автобусів, вантажних автомобілів та спецтехніки. Вони мають довгі кабелі підключення, котрі дозволяють розташовувати їх відповідно до планування СТО та регулювати відстань між ними. Серед їх переваг:


- надійний привід з мінімальною потребою в обслуговуванні,
- різноманітність способів підйому (індивідуальний, попарний, суцільний),
- можливість управління кожною колоною окремо,
- зносостійкі гвинтові механізми,
- адаптер підтримки малих коліс.


Балансувальний верстат – це незамінна умова ефективного шиномонтажу. Він дозволяє зробити процес заміни шин швидким та надійним. Даний верстат має:


- функцію балансування легкових авто,
- електропривід з електричним колісним підіймачем,
- великий вибір програм балансування та автоматичну функцію пневматичного гальмування колеса,
- мікропроцесор для максимально точного результату роботи,
- додатковий індикатор місцеперебування маси,
- захист коліс з функцією автозапуску,
- конуси для різних типів шин.


Продукція ATH-Heinl – це дійсно нове слово в питанні оснащення автосервісу. Обладнання не тільки органічно впишеться в вашу СТО, проте оптимізує її роботу та забезпечить надійний результат. Придбати продукцію компанії ATH-Heinl можна по всій мережі Strans.


Слідкуйте за нашими новинами й надалі, щоб бути в курсі всіх актуальних подій, акцій та розіграшів. А також підписуйтеся на наші сторінки в Facebook та Instagram.