callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Компанія Strans зайняла третє призове місце в міжнародному конкурсі MAHLE серед СТО.Цієї осені компанія MAHLE організувала конкурс серед СТО на звання найкрутішого автосервісу. В змаганні взяли участь команди з різних країн, в тому числі й з України. Оцінювали не лише зовнішній вигляд, спектр послуг та оснащеність автосервісів, але й мотиваційний настрой працівників. Й ми раді повідомити нашим клієнтам, що серед сотень автомайстерень України наша команда виявилася однією з найкращих! Це надихає нас надалі розвиватися та вдосконалювати свій сервіс та роботу, то ж очікуйте подальших вдосконалень.


MAHLE – європейський виробник автозапчастин, широко відомий у всьому світі завдяки своїм високоякісним фільтрам. Продукцію бренду можна придбати в будь-якому магазині мережі Strans.


Підписуйтесь на наші новини й будьте в курсі всіх оновлень, акцій та інших подій з життя нашої компанії. І звичайно ж, запрошуємо вас відвідати будь-яку нашу СТО для техогляду, ремонту чи планового обслуговування! Переконайтесь на власні очі, що ми одні з найкращих.