callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

З 18 по 20 червня в Юрмалі (Латвія) відбулася 10-а зустріч центрально- і східноєвропейських дилерів MAHLE. & nbsp; Директор і генеральний менеджер ринку афтермаркета Нікола де Годемонт нагородив кращих дистрибуторів із Литви, Латвії, Естонії, України та Польщі. Організатор зустрічі MAHLE Aftermarket, запросив кращих дилерів взяти участь у заході. Юрмала, один з найпопулярніших, мальовничих і розслаблюючих Балтійських курортів, стала ідеальним місцем для зустрічі клієнтів MAHLE.


 

Серед кращих дистриб'юторів були нагороджені наступні фірми: 9 компаній з Польщі в категоріях «Продажі фільтрів», «Запчастини двигуна» і «Сільськогосподарська програма»; 6 компаній з України в категоріях «Продажі фільтрів» і «Компоненти двигуна». Також за високі показники продажів були відзначені по одній компанії з Литви, Латвії та Естонії. У рамках нагородження вперше були надані спеціальні нагороди для польських дилерів в наступних категоріях:
• Висока динаміка продажів,
• Висока швидкість продажів турбокомпресорів MAHLE,
• Висока швидкість продажів термостатів MAHLE.


Спеціальні нагороди отримали також фірми з країн Балтії за результатами:
• Найбільш динамічних продажів,
• Кращих показників продажів оригінальних термостатів MAHLE,
• Кращих показників продажів термостатів Behr.

 

Лауреати отримали спеціально створені з такої нагоди призи-легені статуетки з двигуном MAHLE, а також дипломи. Крім лауреатів-компаній, на нагородженні відзначили заслуги окремих менеджерів. Їм дісталися пам'ятні медалі за підсумками опитувань задоволеності клієнтів.
 
Концерн MAHLE вітає всіх лауреатів і бажає їм подальших успіхів у продажах, які з кожним роком динамічно розвиваються відповідно до збільшенням асортименту компанії.
 
В цілому, на засіданні були присутні представники більше 30 фірм, які співпрацюють з MAHLE в згаданих вище країнах. Також на зустрічі були присутні делегації з MAHLE Aftermarket GmbH зі Штутгарта (Німеччина), представництва MAHLE Aftermarket GmbH з Києва (Україна) і організатор заходу - MAHLE Aftermarket Polska (Польща). Під час проведення зустрічі відбулася презентація Нікола де Годемонт «Походження двигунів MAHLE». Крім того, учасники зустрічі змагалися на турнірі з гольфу, що дозволило в легкій і відкритій формі обмінятися досвідом і знаннями, накопиченими в області ринку оригінальних запчастин і афтермаркета. Під час закриття зборів всі учасники зібралися на пам'ятне фото про зустріч.